UMĚNÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vladimír Vašíček (edice: Galerie soudobých autorů , sv. 2) (Malířství, abstrakce)
Josef Maliva
Původní brož, 8°, 78 stran, barevné reprodukce.
Pěkný stav (viz foto)!
45Kč
Bez daně: 45Kč
Vladimír Vašíček (edice: Galerie soudobých autorů , sv. 2) (Malířství, abstrakce)
Josef Maliva
Původní brož, 8°, 78 stran, barevné reprodukce.
Pěkný stav (viz foto)!
45Kč
Bez daně: 45Kč
Divadla za Koňskou a Žitnou branou (Praha - Vinohrady, divadlo, mj. Nosticovo divadlo, Nové české divadlo, Arena na hradbách)
Bedřich Jahn
Původní brož, 8°, 32 stran.
Obě části obálky odtrženy od knižního bloku, slušný stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zasloužilý umělec Zdeněk Sklenář. Malířské dílo (výběr) (výstavní katalog, malířství)
Josef Sůva
Původní brož s přebalem, 4°, 2 strany textu, 15 čb. celostránkových reprodukcí, seznam vystavených prací.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
40Kč
Bez daně: 40Kč
Zasloužilý umělec Zdeněk Sklenář. Malířské dílo (výběr) (výstavní katalog, malířství)
Josef Sůva
Původní brož s přebalem, 4°, 2 strany textu, 15 čb. celostránkových reprodukcí, seznam vystavených prací.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
40Kč
Bez daně: 40Kč
Zdeněk Sklenář: Malířské dílo (výběr)
Původní brož s přebalem, 4°, 2 strany textu, 15 čb. celostránkových reprodukcí, seznam vystavených prací.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
90Kč
Bez daně: 90Kč
Miroslav Pacner. Práce z let 1964-1998 (Výstavní katalog, sochařství, instalace, objekty)
Jan Kříž, Eva Petrová, Jiří Valoch
Původní brož, 4°, cca 30 stran s obr. materiálem.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
50Kč
Bez daně: 50Kč
Miroslav Pacner. Práce z let 1964-1998 (Výstavní katalog, sochařství, instalace, objekty)
Jan Kříž, Eva Petrová, Jiří Valoch
Původní brož, 4°, cca 30 stran s obr. materiálem.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
50Kč
Bez daně: 50Kč
Takoví jsme byli?   HOL.
Miroslav Hucek
Původní vazba s přebalem, ležatá 8°, 157 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
250Kč
Bez daně: 250Kč
Klášter zbraslavský (edice: Poklady národního umění, sv. 36) (architektura, Praha - Zbraslav, cisterciácký klášter)
Vl. Novotný
Původní brož, fotografické přílohy, 12°, nestránkováno (cca 30 stran, čb. přílohy).
Dobrý stav (viz foto)!
40Kč
Bez daně: 40Kč
Sv. Mikuláš pod Vraclaví (edice: Poklady národního umění, sv. 70) (architektura, Vraclav, kostel)
J. Čarek
Původní brož, fotografické přílohy, 12°, nestránkováno (cca 30 stran, čb. přílohy).
Dobrý stav (viz foto)!
40Kč
Bez daně: 40Kč
Chrám sv. Mořice v Kroměříži (edice: Poklady národního umění, sv. 69) (architektura, Kroměříž)
J. Pavelka
Původní brož, fotografické přílohy, 12°, nestránkováno (cca 30 stran, čb. přílohy).
Dobrý stav (viz foto)!
40Kč
Bez daně: 40Kč
Panorama - kulturní zpravodaj XI., 1933 (časopis, kultura, Družstevní práce, mj. K. Čapek - Poslední dnové lidstva, J. Čapek - O ilustrování dětských knížek; V. V. Štech - Čeští impresionisté; ilustrace Čapek, Bidlo, Kremlička, Toyen, Štyrský, Sudek)
L.Sutnar * B.M.Klika* P.Křička
Praha 1933, Družstevní práce. 164 a 76 stran, s bohatou fotografickou přílohou, fotografiemi Josefa Sudka. Celoplátěná vazba. Rozměr 17x24 cm.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a odřené (viz. foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Římov (edice: Poklady umění v Čechách a na Moravě, sv. 49) (architektura, kostel, loreta; České Budějovice)
J. Šámal
Původní brož, fotografické přílohy, 12°, nestránkováno (cca 30 stran, čb. přílohy).
Dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021