UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha : Český fond výtvarných umění, Praha 1990, brož, A4, 135 stran.
Dobrý stav, obálka lehce odřena stav(viz obr.).
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Edinburg: Scottish National Gallery of Modern Art 2000
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Vydalo nakl. Lidové noviny, Praha 2003. Stran 262 - včetně bohatého obr. materiálu, vydání první. Původní pevná vazba. Rozměry: 17 x 22 cm.
Velmi pěkný stav(viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, KANT - Karel Kerlický 2016.
Kniha je nová.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Nakl. Orbis pictus, 1991. Vydání I.124 stran, křídový papír. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem (viz obr.). Rozměr 30x21 cm.
Stav uvnitř velmi dobrý, přebal odřený(viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Redigují Al. a V. Mrštík, Ot. Skýpala. Polokožená vazba, 376 stran. Moravská Ostrava, Revue moravsko-slezská, 1908. Rozměr 29x23 cm.
Desky a hřbet odřené, jinak uvnitř dobrý stav(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Kotrba v Praze 1927. Formát 34x26 cm, 360 stran, vazba celoplátěná se zlacením.
Uvnitř dobrý stav, desky lehce zašpiněné a odřené(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Kreslil Zdenek Seydl. Vydal F. R. Žďárský 1946. Brož, rozměry: 22 x 30 cm, stran cca 44 - tvořeny pouze kresbami.
Dobrý stav, desky a hřbet lehce zažloutlé (viz foto). Zadní desky a několik posledních stran odřené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Kreslil Zdenek Seydl. Vydal F. R. Žďárský 1946. Brož, rozměry: 22 x 30 cm, stran cca 44 - tvořeny pouze kresbami.
Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Kreslil Zdenek Seydl. Vydal F. R. Žďárský 1946. Brož, rozměry: 22 x 30 cm, stran cca 44 - tvořeny pouze kresbami.
Dobrý stav, desky a hřbet zažloutlé (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Kreslil Zdenek Seydl. Vydal F. R. Žďárský 1946. Brož, rozměry: 22 x 30 cm, stran cca 44 - tvořeny pouze kresbami.
Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Kreslil Zdenek Seydl. Vydal F. R. Žďárský 1946. Brož, rozměry: 22 x 30 cm, stran cca 44 - tvořeny pouze kresbami.
Dobrý stav. Desky a hřbet lehce zažloutlé a mírně odřené (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Kreslil Zdenek Seydl. Vydal F. R. Žďárský 1946. Brož, rozměry: 22 x 30 cm, stran cca 44 - tvořeny pouze kresbami.
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Kreslil Zdenek Seydl. Vydal F. R. Žďárský 1946. Brož, rozměry: 22 x 30 cm, stran cca 44 - tvořeny pouze kresbami.
Dobrý stav, desky a hřbet zažloutlé (viz foto). Na hřbetu stopy po malování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Dva sešity vloženy do papírových desek. Stran textu cca 24 a cca 32 stran obr. část - komiks. Rozměry: 23 x 25 cm.
Stav velmi dobrý (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Albatros, Praha 1988. Sešit, cca 28 stran, rozměry: 24 x 22 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 2705 až 2720 z 17572 (1099 stránek)
Zákazníci sk

![Kámen v rukodělné výrobě českého venkova [Obsah: kamenolomy, kameníci, sochaři, sochařství, kamenosochaři; boží muka, smírčí kříže, sloupy, portály, náhrobky; lidové umění, kamenné stavební prvky ad.] Kámen v rukodělné výrobě českého venkova [Obsah: kamenolomy, kameníci, sochaři, sochařství, kamenosochaři; boží muka, smírčí kříže, sloupy, portály, náhrobky; lidové umění, kamenné stavební prvky ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/462842-kamen-v-rukodelne-vyrobe--14609848171-1024x1024.jpg)









