UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tvorba: Čtrnáctideník pro kritiku a umění. Číslo 12-13, červenec 1926. Původní brož, 4°, strany 217 ..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Tvorba: Čtrnáctideník pro kritiku a umění. Číslo 5, leden 1926. Původní brož, 4°, strany 85 - 99 (st..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Tvorba: Čtrnáctideník pro kritiku a umění. Číslo 1, říjen 1925. Původní brož, 4°, 23 stran (stránkov..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. VN MON, nedatováno. Původní brož, 8°, 141 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
..
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydal Jan Laichter v Praze 1932. Přeložil Jaroslav Šimsa. brož, 470 stran, rozměr: 13 x 16 cm.
Velmi slušný stav,
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1995. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 304 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Súpis pamiatok, sv. čtvrtý. Obzor, Bratislava, 1978.Celoplátěná vazba s přebalem, nepatrně natržená...
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Blok, Brno 1984. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu, originální přebal, 301 stran s množstvím reprodukcí. Rozměr 27x21 cm.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
The Legendary David Plouhar's Monello Design Book
Monello 2006
brož, laminovaná kartonová krabice,..
550Kč
Bez daně: 550Kč
Bez daně: 550Kč
Výběr reprodukcí obrazů a kreseb z výstavy 60 let Václava Rabase v Alšově síni Umělecké besedy, r. 1..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Odeon, Praha 1974. 326 stran + bohatá obrazová příloha. Vydání II., rozšířené. Celoplátění vazba s přebalem.
Dobrý stav, přebal odřený a natržený.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Fotopublikace. Původní pevná vazba s přebalem, 100 stran, 21 x 23 cm; kniha je nová, zabalená v ochr..
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Praha, KANT 2007
Kniha je nová / Book is new.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Stalingrad 1942-1943. Yesterday and Today. Damals und heute. Fotografie a texty, které je doprovázej..
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Praha: Kant 2004.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 2006. Původní celoplátěná vazba, 4°, 405 stran, množství vyobrazení.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 2257 až 2272 z 17574 (1099 stránek)
Zákazníci sk








![České moderní malířství v Moravské galerii v Brně (období 1890-1919) [mj. malíři Filla, Zrzavý, Hudeček, Švabinský, Preissler, Špála, Beneš, Kremlička] České moderní malířství v Moravské galerii v Brně (období 1890-1919) [mj. malíři Filla, Zrzavý, Hudeček, Švabinský, Preissler, Špála, Beneš, Kremlička]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_433273_1-1024x1024.jpg)

![Václav Rabas. Obrazy z let 1938-1945 (malířství, krajinomalba; věnování [Jiří Kotalík] a podpis Václav Rabas) Václav Rabas. Obrazy z let 1938-1945 (malířství, krajinomalba; věnování [Jiří Kotalík] a podpis Václav Rabas)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_433323_1-1024x1024.jpg)





