UMĚNÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Můj život v umění
K. S. Stanislavskij
Orbis, Praha 1959. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 536 stran.
dobrý stav, přebal odřený
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vývojové proměny v umění [edice Orientace, sv. 3] [stati o teorii umění - malířství, avantgarda, kubismus, mj. Picasso, Matisse, Juan Gris]
Karel Teige (editor Vratislav Effenberger)
Nakladatelství československých výtvarných umělců, 1966. Edice Orientace, svazek 3. Původní celoplát..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Amerika před Kolumbem (edice: Velké epochy kultury, sv. 1) [historie, archeologie, indiáni, mj. Aztékové, Inkové, Mayové)
C. A. Burland
Vydalo nakladatelství Mladá fronta, Praha 1975. Edice Velké epochy kultury sv. 1. Původní celoplátěn..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Klassické umění - Úvod do italské renaissance [renesance]
H. Wölfflin
Jan Laichter, Praha 1912 jako součást řady Umění a řemesla (kniha 6.). Původní celoplátěná vazba, 8°, 366 stran s obr. přílohami.
Velmi dobrý stav, vlepené exlibris 1917 Joža Hladký
350Kč
Bez daně: 350Kč
Adriena Šimotová: O blízkém a vzdáleném (katalog)
U příležitosti výstavy ve Výstavní síni Mánes, Praha a v dalších galeriích. 1994 - 1995. Původní bro..
Velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Umění ve světle dějin
Julius Starzyński
Studie z medologie dějin umění. KLHU. Edice Theorie a kritika, sv. 8, Praha 1954. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 22 cm, první vydání, 104 stran textu + 40 stran obr. přílohy.
Dobrý stav, přebal lehce ušpiněný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
K pramenům inspirace (výstavní katalog, Národní galerie, kresby, grafika)
Jiří Sozanský
Kresebné a grafické dílo. Národní galerie v Praze 1999. Katalog k výstavě. Původní sešit.Text česky ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jan Trampota (katalog k výstavě)
Státní Galerie výtvarného umění v Náchodě, 15. září - 29. října 2000. Stran 34. Původní sešit.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Václav Špála (výstavní katalog, malířství, klasická moderna, krajinomalba, zátiší)
Jiří David
Katalog k výstavě. Původní sešit. Nasavrky, Pardubice 1990. Stran 27. Stav uvnitř dobrý, obálka lehc..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ignác Platzer (katalog)
Oldřich J. Blažíček, Pavel Preiss
Skici, modely a kresby z pražské sochařské dílny pozdního baroku. Katalog výstavy v Jiřském klášteře..
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ivan Komárek: Polystyrény (výstavní katalog, malířství, akty)
U příležitosti výstavy v Dejvické galerii V. Kramáře (červen - červenec 1998). Původní brož, ležatá ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jiří Kroha [architektura, avantgarda, 20. léta]
Svrček, Jaroslav B.
Ženeva: "Mistři stavitelství" 1930 - Genf: Meister der Baukunst 1930, pův. celoplátěná vazba s bílou a stříbrnou ražbou , XXIV stran textu a 71 stran s vyobrazeními, 8 stran s dobovou reklam
desky nepatrně odřené a trochu zašpiněné, papír na zadním přídeští trochu zvlněný, některé textové stránky vzhledem ke stáří trochu skvrnité, vyobrazení čistá a pěkně dochovaná, celkově je kniha ve ve
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
František Zvardoň. Otisk času (výstavní katalog, fotografie, mj. Indie, Nepál, Barma, Ekvádor, Egypt, Izrael)
Při příležitosti výstavy "Otisk času" ve Slezském muzeu v Opavě 2004. 123 stran. Původní pevná vazba..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Barokní architektura v Čechách Biegel - Macek - Bachtík eds., Vlnas
Biegel - Macek - Bachtík eds., Vlnas
Mimořádně povedená reprezentativní velkoformátová monografie. Vyd. nakl. Karolinum, Praha 2015. Form..
Nová.
1 799Kč
Bez daně: 1 799Kč
 
Valentinská © 2021