UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
English version. Publisher Arbor vitae, Prague 2013. Paperback, dimensions 22 x 19 cm, 22..
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Galerie hl.m. Prahy, Křížová chodba a Rytířský sál Staroměstské radnice, červenec-srpen 1988. Původn..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Obrázkový týdeník. Půlrok : od července - prosince 1873. Vydáno u F.Skrejšovského, Praha. Slušný sta..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha 1996.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Katalog k výstavám Romana Buxbauma v Zurichu, Praze, Lenzburgu, Barceloně a Mnichově z let 1991-1992..
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Monografie předního designéra meziválečného Československa, který svou všestrannou tvorbu uplatnil v..
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Vydalo Státní hudební nakladatelství, Praha 1961. Z polského originálu přeložil J.Markl. Vydání druhé. Stran 324, 32 stran obrazové přílohy. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 14x20 cm.
Přebal potrhaný a odřený(viz obr.), uvnitř stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Osveta, Martin 1975, edícia Fotografickej a filmovej literatúry. Původní celoplátěná vazba se stříbř..
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakladatel: Národní galerie v Praze, 2015 (1. vydání)
Nová kniha.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně, Brno 1980. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 405 stran + reprodukce.
Dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Publikace ke stejnojmenné výstavě konané v Klatovech (9. 4. -14. 6. 1998) a Litoměřicích (22. 5.-28...
420Kč
Bez daně: 420Kč
Bez daně: 420Kč
Nákladem Orbisu, Praha 1949. Původní brož s přebalem, ten zašpiněný a lehce natržený, A4, 165 stran...
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Kapitoly o umění a kultuře 16. století. Vydal Odeon, Praha 1974. Původní celoplátěná vazba se zlacen..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
B. Rupp, Praha 1942. Původní brož, 8°, 29 stran + obr. příloha. Dobrý stav (viz foto)!
..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakl. Paseka, Praha-Litomyšl, 2000. Dílo Jiřího Koláře, svazek 8. Původní celoplátěná vazba s přebalem, lehce očteno, 312 stran, rozměr: A5.
Velmi dobrý stav (viz foto), nepatrně pomačkaná obálka.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Čs. filmový ústav, Praha 1989. Edice Filmový klub - osobnosti, sv. 9. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 16,5 x 16,5 cm; 68 stran.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 2321 až 2336 z 17562 (1098 stránek)
Zákazníci sk






![Zdeněk Rossmann - Horizonty modernismu (1905-1984) [typografie; avantgarda; design] Zdeněk Rossmann - Horizonty modernismu (1905-1984) [typografie; avantgarda; design]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_437368_1-1024x1024.jpg)

![Za tajomstvami fotografie [fotografování, černobílá fotografie] Za tajomstvami fotografie [fotografování, černobílá fotografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_437653_1-1024x1024.jpg)

![Bohdan Lacina [malíř, grafik, ilustrátor - monografie; Skupina Ra] Bohdan Lacina [malíř, grafik, ilustrátor - monografie; Skupina Ra]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_437776_1-1024x1024.jpg)





