UMĚNÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lidové umění v Čechách a na Moravě [malba na skle, lidová řemesla, sochařství, dřevořezba, řezba, nábytkářství, architektura, národopis]
Karel Šourek
Umělecká beseda, Praha, nedatováno (zřejmě 40. léta). Původní brož, 8°, 143 stran textu s obrazovými přílohami.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Dějiny architektury
Helena Prokešová
Učební text pro IV. ročník průmyslových škol stavebních. SPN, Praha 1955. Původní celoplátěná vazba ..
 
100Kč
Bez daně: 100Kč
Hudební nástroje symfonického orchestru (orchestr, dechové nástroje, strunné nástroje, bicí nástroje, fotografie Jan Beran)
Libor Melkus
Praha : SPN 1953. Fotografoval Jan Beran. Úvodní text + 24 fotografií. Pro školy II.-III. stupně. Pů..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slohy v uměnách výtvarných - stručná nauka o slohu ve stavitelství, sochařství, malířství a uměleckém průmyslu [umění, architektura, ornament, stavební slohy]
Josef Klika
Stručná nauka o slohu. F. Šimáček, Praha 1905. Původní brož, 4°, 78 stran, 20 tabulek. Dobrý stav (v..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
26. výroční zpráva státní reálky v Lounech (Louny, škola, mj. Grafické práce žáků prof. Maříka)
1921 - 1922
Obsahuje grafické práce žáků profesora Maříka a školní zprávy od ředitele za pomoci prof. sboru. Pův..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
O malířích (malířství, mj. Poznámky o Raffaelovi, O van Goghovi, Georg Grosz, Picasso, De Chirico neboli o malbě, Pollock uvnitř proudu a mimo něj)
Renato Guttuso
Odeon, Praha 1984. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 15,5 x 15,5 cm; 228 stran.Dobrý stav (viz f..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Vražda jako krásné umění (pergamenová převazba)
Thomas Quincey
Alois Srdce, Praha 1925.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Alois Fišárek [malíř, monografie z edice Umělecké profily]
Miroslav Lamač
Nakl. Odeon, Praha 1987 jako 31. svazek Umělecké profily. 210 stran s množstvím reprodukcí. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 27x22 cm.
Přebal nepatrně zašpiněný. Pěkný stav(viz foto).
149Kč
Bez daně: 149Kč
Alte slowakische Kunst ...
Vaculík, Karol
in den Sammlungen der slowakische Nationalgalerie. Typografie Oldřich Hlavsa. Původní celoplátěná va..
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
Dva hlasy: Březina. Sova (edice: Bibelot) (bibliofilie, Otakar Březina, Antonín Sova; vydal Ludvík Bradáč; celokožená vazba - vazba kůže)
Rudolf Medek
Ludvík Bradáč, Král. Vinohrady 1921. Řada Bibelot, sv. V. Krásná celokožená vazba se zlacením; 8 x 1..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Lodě Kryštofa Kolumba. Santa Maria, Nina a Pinta
Kubašta, Vojtěch
Rozkládací trojrozměrné vyobrazení lodí Kryštofa Kolumba, se kterými v roce 1492 objevil Ameriku. Au..
 
5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Egypt and Austria IV. Crossroads ...
Holaubek, J. - Navrátilová, H. - Oerter, W. B.
Ägypten und Österreich IV. Begegnungen. Prag: Verlag Roman Misek - Set out 2008. Publikace ze stejno..
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
 
Valentinská © 2021