PŘÍRODNÍ VĚDY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lynx: Mammalogické zprávy - supplementum II/1972 (časopis, zoologie, rejstřík)
kolektiv autorů
Vyd. Národní muzeum, Praha. Původní brož, 8°, 48 stran. Pěkný stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lynx: Mammalogické zprávy, 12/1971 (časopis, zoologie, mj. I. Horáček - K výskytu netopýra brvitého; Migrace Losa; Odchyt rysa ostrovida)
Ivan Heráň (red.)
Vyd. Národní muzeum, Praha. Původní brož, 8°, 113 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lynx: Mammalogické zprávy, 17/1975 (časopis, zoologie, mj. Z. Bárta - K potravě netopýra ušatého; K současnému stavu vlka; P. Zbytovský - Rozšíření rejsce černého)
Ivan Heráň (red.)
Vyd. Národní muzeum, Praha. Původní brož, 8°, 113 stran. Dobrý stav (viz foto)! Na zadní části obálk..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lynx: Mammalogické zprávy - supplementum IV/1975 (časopis, zoologie, mj. Vačnatci, Hmyzožravci, Primáti, Luskouni, Hlodavci, Šelmy)
Ivan Heráň (red.)
Vyd. Národní muzeum, Praha. Původní brož, 8°, 144 stran. Dobrý stav (viz foto). ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lynx: Mammalogické zprávy - supplementum IV/1975 (časopis, zoologie, mj. Vačnatci, Hmyzožravci, Primáti, Luskouni, Hlodavci, Šelmy)
Ivan Heráň (red.)
Vyd. Národní muzeum, Praha. Původní brož, 8°, 144 stran. Knižní blok rozlámán, vytržen z obálky, na ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lynx: Mammalogické zprávy, 19/1977 (časopis, zoologie, mj. Společenstvo netopýrů; Příspěvek k poznání lasice kolčavy)
Ivan Heráň (red.)
Vyd. Národní muzeum, Praha. Původní brož, 8°, 127 stran. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Poznámková přírodověda pro školy obecné, díl III. (učebnice, první republika, fauna, flóra, hospodářství)
Ed. Beníšek, O. Kriebel
Pro 8. školní rok. 1931. Původní brož, 8°, 70 stran. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Poznámková přírodověda pro školy obecné, díl II. (učebnice, první republika, fauna, flóra, hospodářství)
Ed. Beníšek, O. Kriebel
Pro 7. školní rok. 1931. Původní brož, 8°, 77 stran. Mírně pomačkáno v rozích, dobrý stav (viz foto)..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Tragedie Vesuvské (edice: Illustrované přednášky, sv. 135,136) (Sopka Vesuv, Neapol, Pompeje, sopečná erupce)
Jan Matzner
Illustrované přednášky, sv. 135 a 136. Leden 1909. Původní brož, malá 8°, 90 stran. Zadní část obálk..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Antikrist Galileo  [Galilei - životopis, italský astronom, filosof a fyzik]
Michael White
Academia, Praha 2011. Edice Galileo, sv. 44. Původní vazba s přebalem, 8°, 342 stran.
Pěkný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Rovnokřídlý hmyz (Orthoptera et Dermaptera) republiky Československé (edice: Fauna et flora čechoslovenica) (zoologie, hmyz. entomologie, cvrček, sarančata, švábi)
Jan Obenberger
Orthoptera a dermaptera. Nákladem České akademie věd a umění, Praha 1926. Fauna et flora čechosloven..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Rovnováha kapalina-kapalina (edice: Studie ČSAV) (kapaliny, mj. Základní termodynamické vztahy, Podmínky rovnováhy za konstantní teploty a tlaku)
kolektiv autorů
Nakl. Academia, Praha 1980. I. vydání. Studie ČSAV, č.12. Původní brož, 222 stran, 68 obrázků. Velmi..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021