PŘÍRODNÍ VĚDY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
OTTŮV SLOVNÍK NAUČNÝ - DODATKY 12 SVAZKŮ
OTTŮV SLOVNÍK NAUČNÝ - DODATKY: komplet 12 svazků - NOVÉ VYDÁNÍ. Reedice původního vydání dodatků..
 
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Československá základní síť trigonometrická (geodézie)
V. B. Staněk
Vědecký sbor jako součást Výroční zprávy, Praha 1949. Původní brož, 8°, 18 stran. Dobrý stav (viz fo..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Měsíční zatmění a příbuzné úkazy
František Link
Vydalo nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1961. 135 stran, grafy v textu. Původní brož s přebalem.Rozměr 15x21 cm.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ze života všekazů (přírodní vědy, zoologie, termiti a houby, termiti a mravenci, ničivá práce všekazů)
Jan Obenberger
Vyšehrad, Praha 1949. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 8°, 175 stran, čb. fotografie v textu. P..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Mapa v obrazech (cestování, turistika, topografie)
B. Tetour
Speciální mapa. III. vydání. Praha, 1947. Původní brož, 8°, 177 stran. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Planeta Země jak jste ji ještě neviděli (příroda, fotografie; předmluva David Attenborough)
Alastair Fothergill
Žijeme na planetě, kterou nikdy nedokážeme dostatečně ocenit. Každý z nás je schopen zahlédnout nebo..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Velký příběh oceánů: Atlantský oceán (edice: Poseidon, sv. 1) (geografie, cestování, mořeplavectví, mj. B. Diaz, Erik Rudý, Lindbergh, Thor Heyerdahl, K. Kolumbus)
Georges Blond
Paseka, Praha - Litomyšl 2002. Edice Poseidon. Původní vazba s přebalem, 8°, 252 stran. Pěkný stav (..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Úvod do porodnického a pediatrického ošetřovatelství (lékařství, pediatrie, dětské lékařství)
Gloria Leifer
... ošetřovatelství. Grada Publishing, Praha 2004. Původní vazba, 4°, 988 stran + 5 stran barevné př..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Mezihvězdná hmota (edice: Věda všem. Sekce matematicko-fysikální) (astrofyzika, mj. Difusní mlhoviny, Planetární mlhoviny, Fysika mezihvězdné hmoty)
Z. Švestka, V. Vanýsek
Nakl. ČSAV, Praha 1956. Původní brož, 8°, 240 stran. Na titulním listu neautorské věnování, obálka n..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Netopýři. K Evropskému roku ochrany přírody (Zoologie, ochrana živočichů)
Ivana Málková, Mojmír Vlašín
K Evropskému roku ochrany přírody vydalo Ministerstvo životního prostředí ČR, Praha 1995. Vydání prv..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Vliv zemského magnetismu na útlum a dobu kyvu při určení tvaru Země kyvadlovým měřením (magnetismus, kyvadlo, zemský povrch)
František Köhler
... při určení tvaru Země kyvadlovým měřením. Nákladem Královské české společnosti nauk, Praha 1906...
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Šarpej
Juliette Cunliffeová
Vydalo nakladatelství Fortuna Print, Praha 2001. Původní pevná vazba, 8°, 155 stran s mnoha barevnými fotografiemi, první vydání.
Perfektní stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Choroby a škůdci okrasných rostlin
Valášková a kolektiv
Vydalo Státní zemědělské nakladatelství v Praze 1976 ve sbírce Rostlinná výroba. Vydání první, stran 289. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně odřena, úvodní stránka uvolněna. Dobrý stav (viz foto).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Zkameněliny českých pramoří [Jejich sběr a určování - trilobiti]
Ferdinand Prantl
Vesmír, Praha 1942. Původní brož, 8°, 317 stran. Knižní blok vytržen z obálky, bývalý knihovní exemplář.
Velmi dobrý stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Technická měření ve strojnictví (strojírenství, Měření množství, Měření výkonnosti; podpis a věnování Teyssler)
Vladimír Teyssler - podpis!
Tlak, teplota, vlhkost. Česká matice technická, Praha 1939. Ročník 1939, č.186. Původní brož, rozměr..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
O využitkování tepla (edice: Česká matice technická) (tepelná ekonomie, teplo, plynárenství, konstrukce)
Jan Zvoníček
Šest přednášek na prvním odborném kursu vzdělávacím ČVUT v Praze 1924. Nákladem České matice technic..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021