PŘÍRODNÍ VĚDY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Základy rostlinné morfologie
Zdeněk Černohorský
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1964. Edice Učebnice pro vysoké školy. Původní pevná vazba, 212 stran.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Květiny v domácnosti. Návod k jich pěstování a ošetřování (edice: Knihovna Svazu okrašlovacího v Praze) (zahrádkářství, okrasné rostliny, pokojové květiny)
B. Řezníček
Návod k jich pěstování a ošetřování. Nákladem Svazu čes. spolků pro okrašlování a ochranu domoviny v..
 
160Kč
Bez daně: 160Kč
Velký počítací klíč pro veškerou kalkulaci (matematika, tabulky)
V.Komárek
Vilém Komárek, Plzeň. Nedatováno. Původní poloplátěná vazba , desky odřeny a zašpiněny, velmi slušný..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Ze života hmyzu (hmyz, biologie, zoologie; barevné přílohy)
František Klapálek
Vydal I. L. Kober, Praha, nedatováno. Původní poloplátěná vazba, 4°, 436 stran. 341 vyobrazení v tex..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Poznávejme motýly(motýli)
Jaroslav Tykač
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1958. Obálku a vazbu navrhla Eva Hachlová. Edice Pomocné knihy pro učitele. Vydání první, stran 87. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav dobrý, přebal odřený a na okrajích potrhaný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lidový slovník zdravotní - Rádce o věcech lékařských ve zdraví i v nemoci (domácí lékař, lékařství)
K. Bulíř (ed.)
Rádce o věcech lékařských ve zdraví i v nemoci. B. Kočí, Praha 1910. Poloplátěná převazba se zlacení..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Cestování časem v Einsteinově vesmíru. Fyzikální možnosti cestování časem
J. Richard Gott III.
Argo a Dokořán, Praha 2002. Původní vazba s přebalem, 8°, 263 stran.
Dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Nové směry ve výživě a odchovu prasat (chov prasat, prase, protektorát)
Jiří Náprstek (uspoř.)
Pracovní směrnice pro chovatele a funkcionáře. Odborný leták časopisu "Náš chov", Praha 1941. Stran ..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hubblův dalekohled. Všechno o astronomii na základě fotografií unikátního přístroje (astronomie, vesmír, sluneční soustava, hvězdy)
Stuart Clark
Cesty, Praha 1997 , Ottovo nakl., 1. vydání. Původní pevná vazba, 128 stran, křídový papír, bohatý o..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slastná nevědomost o bisfenolu A (chemie, toxikologie, plasty, kojenec)
Rye Senjen * David Azoulay
Důvody ke změně přístupu k chemickým látkám. Vydalo Sdružení Arnika, 2008. Původní brož, 50 stran. D..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lynx: Mammalogické zprávy, 13/1972 (časopis, zoologie, mj. Savci Novohradských hor, Rozšíření rejska horského, K výskytu bělozubky šedé)
Ivan Heráň (red.)
Vyd. Národní muzeum, Praha. Původní brož, 8°, 125 stran. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lynx: Mammalogické zprávy - supplementum II/1972 (časopis, zoologie, rejstřík)
kolektiv autorů
Vyd. Národní muzeum, Praha. Původní brož, 8°, 48 stran. Pěkný stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021