PŘÍRODNÍ VĚDY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Globální oteplování
John Houghton
Vydala Academia, Praha 1998. Původní brož, 8°, 228 stran, vydání první.
Obálka ve hřbetě natržena. Velmi dobrý stav (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Římské dějiny III.; Právo bolesti;  Ochrana a boj proti tuberkulose jako nemoci lidové; Vývoj hospodářského života; Příručka správné mateřštiny; Železo, jeho výroba a zušlechťování
Frant. Hýbl * L. Jeništa * Ivan Honl
...boj proti tuberkulose jako nemoci lidové * Vývoj hospodářského života, napsal Č. Vrabec * Příručk..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Extáze a Techno scéna
Nicholas Saunders
Vydala Jota, Brno 1996. Nové obzory. Původní brož, rozměry: 14 x 21 cm, 336 stran + obr. příloha, vydání první.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Herbář neboli Bylinář - Komplet, 3 svazky - Matthioli
Petr Ondřej Matthioli
Levné knihy KMa, Praha 2003. Původní brožury, rozměr: 15,5 x 22,5 cm,  celkem 1267 stran. Dobrý..
 
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Naučný slovník zemědělský, Díl  8: Q-Ř
[díl] 8: Q-Ř. 198 1. 626 s., 32 s. obr. příl. Vydal Ústav vědeckotechnických informací MZLH ve stát..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vysvětlivky - Geolog. mapa; Mířkov (geologie, mj. Geofyzikální poměry, Tektonika, Hydrogeologie, Nerostné suroviny)
Zdeněk Vejnar, sestavil
Vysvětlivky k základní geologické mapě ČSSR 1:25.000; 21-214 Mířkov. Vydal Ústřední ústav geologický..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vysvětlivky - mapa přírodních zdrojů: Hlučín (geologie, mj. Geofyzikální poměry, Ložiska nerostných surovin, Hydrogeologie území)
J. Čurda a kolektiv
Vysvětlivky k souboru geologických a ekologických účelových map přírodních zdrojů 1 : 50 000. List 1..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vysvětlivky - mapa přírodních zdrojů: Opava (geologie, mj. Geofyzikální poměry, Ložiska nerostných surovin, Hydrogeologie území)
J. Čurda a kolektiv
Vysvětlivky k souboru geologických a ekologických účelových map přírodních zdrojů 1 : 50 000. List 1..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vysvětlivky - mapa přírodních zdrojů: Králíky (geologie, mj. Geofyzikální poměry, Ložiska nerostných surovin, Hydrogeologie území)
J. Čurda a kolektiv
Vysvětlivky k souboru geologických a ekologických účelových map přírodních zdrojů 1 : 50 000. List 1..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vysvětlivky - mapa přírodních zdrojů: Bohumín (geologie, mj. Geofyzikální poměry, Ložiska nerostných surovin, Hydrogeologie území)
J. Čurda a kolektiv
Vysvětlivky k souboru geologických a ekologických účelových map přírodních zdrojů 1 : 50 000. List 1..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vltava (řeka Vltava, dětská literatura, ilustrace Božena Vejrychová-Solarová)
Jan Hostáň - A. Sturm
Praha, Státní nakladatelství 1946, s. 44.
Velmi dobrý stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Země budoucnosti. V říši ledních medvědů a polárních lišek (Arktida, Severní ledový oceán, Grónsko, cestopis; podpis A. M. Brímer-Orlovský)
A. M. Brímer-Orlovský (podpis!)
V říši ledních medvědů a polárních lišek. Přírodopisné a kulturní črty. Vesmír, Praha 1946. Původní ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Netradiční bylinkář
Roman Kindl
Ve spolupráci s agenturou Agamé - Daniela Kašparová, 2000.
Velmi dobrý stav
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Atomová fysika - II. díl
E. V. Špolskij
Vydalo nakl. SNTL, Praha 1958. Vydání druhé. II. díl: Elektronový obal atomu a atomové jádro - 604 stran, 220 obr., 48 tabulek. Rozměry: 18 x 24 cm. Původní celoplátěná vazba.
Stav dobrý, lehce vyšisované desky a hřbet(viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehled středoškolské matematiky (matematika)
Josef Polák
Nakl. Prometheus, Praha 2005, 8. vydání. ISBN 10: 8071962678.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zachraňme naději
Kurt Mündl
Nakl. Panorama, Praha, 1992. Původní brož, 148 stran, rozměry: 13 x 20 cm
Velmi dobrý stav (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021