LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nová kniha o matce a dítěti
Miriam Stoppard
Ottovo nakl. Cesty, 2000.
Stav dobrý, lehce zašpiněné desky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Nationalsozialistische Euthanasieverbrechen
Brožovaná, stran 208, rozměry: 17 x 23 cm, vydání první.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Jak vyzrát na alergii a astma
Rachel Warren Chadd, Liz Clasen
Reader's Digest Výběr (CZ) 2011. Pevná vazba, stran 288, rozměry: 18 x 26 cm
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hospice a umění doprovázet
Marie Svatošová
Vydalo Ecce Homo, Praha 1999. Vydání čtvrté, brožovaná, rozměr 15 x 20 cm, 144 stran.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Mým marodům – Jak vyrobit pacienta
Jan Hnízdil
NLN, Praha 2010. Původní vazba s přebalem, rozměry: 13 x 21 cm, 230 stran.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Léčení syfilis
K. Hübschmann
Nákladem mladé generace lékařů při Ú. J. Čsl. L., 1930. Původní pevná vazba se zlacením, rozměry: 15 x 22 cm, 333 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet lehce odřené a ušpiněné, signaturní razítko se jménem původního majitele. Lehce zažloutlé stránky.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Pamatuj Vídni!
Abraham a Santa Clara
Převazba, rozměry: 13 x 17 cm, stran 235
Stav velmi dobrý, přední desky se uvolňují od vazby
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Jóga prstů
Olga Krumlovská
Vydalo Ottovo nakladatelství, Praha 2008. Původní brož, 143 stran. Rozměry: 13 x 20 cm. EAN: 9788071819226.
Stav pěkný (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Hubneme s rozumem: zdravě a natrvalo
Iva Málková
Smart Press, 2005. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 226 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Onkologie pro laiky
Z.Dienstbier, V.Stáhalová
Liga proti rakovině, Praha 2012, 2. aktualizované vydání.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vzlykavé dýchání pro zdraví
J.G.Vilunas
Eugenika, 1999. Pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 265 stran.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Rakovina prsu - skryté nebezpečí
Dr. Cathy Readová
Alpress, Frýdek-Místek 1996. Brožovaná, stran 253, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je mírně ušpiněná, stránky lehcee zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lékařkou v Zambii [vzpomínky lékařky pracující v Africe ,Afrika ,Zambie ]
Krausová, Marie
Praha, Togga 2014, 1. vydání. Brožovaná vazba, 149 stran s mnoha barevnými fotografiemi, 14,5 x 21 cm (8°).
Kniha je nová.
230Kč
Bez daně: 230Kč
Tělesná výchova mládeže očima lékaře (tělovýchovné lékařství, tělocvik, cvičení; obálka Boris Hanč)
Zdeněk Hornof, Ludvík Schmid
Praha, Orbis 1946, s. 237.
výborný stav, skoro netknuté.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Výživa a krevní skupiny (kuchařka, recepty, dieta, zdraví)
Peter J. D´Adamo, Catherine Whitney
Vydává California Fitness Bohemia, Praha 1998.
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zdraví a potravní doplňky
Petr Fořt
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2005. Původní pevná vazba, 400 stran, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021