LÉKAŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní celoplátěná vazba s obálkou, 416 stran, 13 obr., vydání první, rozměry: 17 x 24,5 cm.
Dobrý stav, obálka je potrhaná a odřená, v horní části se ztrátou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Státní zemědělské nakladatelství, Praha 1980 ve sbírce Živočišná výroba. Druhé, doplněné vydání, stran 296. Původní brož, měkká vazba.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo Nakladatelství JAMA, Kladno 1997. Původní brož, měkká vazba, 183 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 217, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Grada Publishing, Praha 1994. 1. vyd.
Dobrý stav, vepředu obsáhlé osobní věnování propiskou.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešit, rozměry: 23 x 26 cm, stran cca 32 - včetně vyobrazení
Stav velmi dobrý
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 135 - množství vyobrazení, rozměry: 19,5 x 25 cm.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Sešit. Stránkováno průběžně 45-64. Rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, zadní část obálky je z boku natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní vazba s přebalem, 4°, vydání první, 392 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Pragma, Praha 1996. Praktická kniha astrologické medicíny pro všechna znamení ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Lucie, Vimperk, 2006. Původní pevná vazba, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 195 stran + obr. přílohy.
Stav pěkný. S podpisem Davida Ratha
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Karolinum, Praha 2008. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 382 stran.
Stav velmi dobrý. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Parsons/Walton/Press, Praha 2002. Pevná vazba, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran 656.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo Avicenum, zdravotnické nakladatelství, Praha 1989. Vydání první, 199 stran + obr. přílohy. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Portál. Praha 2002. Původní brož, rozměry: 16 x 23 cm, 190 stran, vydání první. velmi dobrý stav (vi..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Pragma, Praha 2005. Brožovaná, stran 125, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk









![Od narození do smrti [etické problémy v lékařství - genetika, transplantace, stárnutí, umírání, péče o umírající, eutanazie, pokusy na zvířatech, ekologie a vztahem populace a životního prostředí] Od narození do smrti [etické problémy v lékařství - genetika, transplantace, stárnutí, umírání, péče o umírající, eutanazie, pokusy na zvířatech, ekologie a vztahem populace a životního prostředí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ka/532784-od-narozeni-do-smrti-15294937431-1024x1024.jpg)






