LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Amalgám. Časovaná bomba. Jak se zbavit jedů v ústech (zuby, zubní amalgám)
Jutta Altmann-Brewe
Vydala: Fontána, Olomouc 2001
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Naši synům když dospívají osmnáctého roku (Lidové rozpravy lékařské)
A. Fournier
Brožovaná s původní obálkou, stran 30, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a otřepená, některé složky uvolněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Medicína v Shakespearových tragédiích
V. Tesař (ed.), doslov Fr. Dvořák; podpisy!
Spolek českých bibliofilů v Praze, 1996. Sestavil V. Tesař, ilustroval Jiří Kolář. Doslov Fr. Dvořák, typografie Martin Dyrynk.
Dobrý stav, nepatrně ohnuté rohy.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Záda, která cvičí, nebolí
Simona Sedláková
Vyšehrad, Praha 2011. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 64, vydání druhé
Velmi dobrý stav - spodní roh obálky je přehnutý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Trendy soudobé kardiologie
František Kölbel a kol.
Galén, 1995. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 19 cm, stran 351.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
III. výroční zpráva o činnosti V. V. nemocnice v Semilech 1887-1937 (Semily, nemocnice, první republika)
kolektiv autorů
Správa nemocnice za součinnosti nynějších i bývalých spolupracovníků, Semily 1937, s. 59.
Velmi slušný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Léčivé rostliny I. Pěstování léčivých rostlin na malých plochách
Štěpán Neubauer, Karel Klimeš, Ludmila Černá
Svépomoc, 1984. Brožovaná, stran 153, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Léčení sexuálních dysfunkcí (edice: Psyché) (sexuologie, terapie)
Stanislav Kratochvíl
První vydání, pevná vazba, stran 252, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Vyšší škola hypnózy [hypnóza]
Kurt Tepperwein
Knižní klub, Praha 1994. 1. vyd.
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Alternativní medicína. Možnosti a rizika (zdraví, studie, terapie)
kolektiv autorů
Vydala: Grada Publishing, Praha 1995
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
A Partnership of Mind and Body: Biofeedback (Partnerství mysli a těla)
Larry Kettelkamp
New York 1976.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný. Bývalý knihovnický exemplář.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jak žít s alergií (alergie, zdraví, mj. astma, kožní alergie, ekzém, senná rýma)
kolektiv autorů
Původní brožovaná, 136 stran. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Výroční zpráva v. v. nemocnice v Semilech za rok 1935 (Semily, historie nemocnice, činnost nemocnice)
MUDr. Alois Pluhař
Vydal: nákl. vlastním, Semily 1936
Velmi slušný stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Proč zdravě jíst? aneb Jak déle žít (zdraví, dieta, kuchařka, recepty)
Bedřich Nejedlý
Původní pevná vazba, 281 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Zamilujte se do svého těla (Knihovnička Meduňky)
Dita Lyner
Meduňka 2014. Knihovnička Meduňky, sv.24. Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 91
Stav velmi dobrý
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jak zkrotit bolest
Dorothy Foltz-Gray
Tarsaco, 2019. Pevná vazba, rozměry: 20,5 x 26 cm, stran 319 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, lehce odřený horní roh desek, desky jsou v horní části u hřbetu natržené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021