LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Technologie pro I. ročník odborných učilišť - kuchař, kuchařka (učebnice, kuchařka, recepty)
J. Vnouček (obor kuchař, kuchařka)
Technologie pro I. ročník odborných učilišť a učňovských škol - učební obor "kuchař, kuchařka". SPN,..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Duševní a nervové poruchy sexuality a jich léčení (psychologie, terapie, sexuologie)
Richard Schauer
Praha, nakl. Fr. Ziegner 1934, s. 328.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Slovník českých lékařů-spisovatelů
S.Káš
Galén, Praha 2011.
Perfektní stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Rovnováhou ke zdraví. Úvod do tibetské medicíny (Tibet, orientální medicína, esoterika)
Y. Donden
CAD Press, nedatováno. Původní brož, 8°, 171 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cvičíme jógu (jóga)
A. Van Lysebeth
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1988. Vydání první, stran 245. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně odřená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Searching For Memory [paměť]
Daniel L. Schacter
1996
Stav dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Domácí lékař dětských nemocí (lékařství, zdraví, děti, dětské nemoci, příručka)
Helmut keudel, Barbara Capelle
Vydal: Computer Press, Brno 2007
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Chraňme děti před úrazy
Václav V. Tošovský a kol.
Nakl. Alfa-Omega, Praha 2006. Brožovaná, vydání první, rozměry: 12 x 18 cm, stran 191.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Lékař radí těhotným
Walther Prinz
Vydal Knižní klub, Praha 1996. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 18 x 24 cm, stran 208.
Stav velmi dobrý (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Životospráva (edice Otázky a názory)
R. W. Emerson
Pevná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 12,5 x 15,5 cm; 291 stran
Pěkný stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Uzdrav sám sebe [psychokybernetika, psycho kybernetika]
Kurt Tepperwein
Vydal Knižní klub, Praha 1995. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 20 cm, vydání první, 160 stran.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
K porodu bez obav (gynekologie, těhotenství, porod)
Blanka Čermáková
Vydalo: nakl. ERA group, Brno 2008
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Z utrpení bližních učíme se skromnosti
Zdeněk Krčmář (podpis)
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 89 stran.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Všechno dopadne jinak
František Koukolík, Libuše Koubská
Vyšehrad, Praha 2011.
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Biologické hodiny - Tajemství metabolismu, dlouhověkosti a zdraví
David Frej
Eminent, 2013. Pevná vazba, stran 363, vydání první, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021