LÉKAŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mladá fronta, Praha 1992. 1. vyd.
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Portál, Praha 2011. Brožovaná, rozměry: 13 x 20cm. Stran 120.
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář, uvnitř knihy jsou razítka, na hřbetu nálepka. Spodní roh obálky je přehnutý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, strany 51-62,rozměry: 18,5 x 26,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je pomačkaná, sešit vodorovně přehnutý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 62, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je na okrajích lehce otřepená, stránky jsou lehce zažloutlé, nerozřezáno.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Betty, 1998. Původní vazba; 24,5 x 17 cm; 179 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Levné knihy, Praha 2009. Brožovaná, Rozměry: 15 x 21 cm, 165 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 264, vydání první, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba s obálkou, stran 378, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Pokyny pro učitele a vychovatele. Česká zemská péče o mládež, Brno 1928. Řada Náprava řeči: Sbírka p..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Převazba, stran 107, rozměry: 19,5 x 26 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Euromedia Group, Praha 2005.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní celoplátěná vazba, rozměry: 15 x 21,5 cm, 218 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Sebrané spisy J. E. Purkyně (Opera omnia), sv. XII. Academia, Praha 1973. Původní celoplátěná vazba ..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 20 cm, stran 124
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná. Knižní blok se lehce uvolňuje z obálky, místy je v textu zatrženo propiskou. Některé stránky jsou uvolněné
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Ladislav Horáček - Paseka, Praha a Litomyšl 2003. Pevná vazba s přebalem, 360 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Galén, 2006. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 276 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk

![Takzvané zlo [Obsah: přírodní zákonitosti agrese; teorie agresivity živočišných druhů uvádí do souvislosti s chováním lidí] Takzvané zlo [Obsah: přírodní zákonitosti agrese; teorie agresivity živočišných druhů uvádí do souvislosti s chováním lidí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/749995-takzvane-zlo-17562187321-1024x1024.jpg)













