LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
O nemocech duše. Kapitoly z psychiatrie
Jaroslav Vacek
Vydala Mladá fronta, Praha 1996. Vydání první, 416 stran, rozměry: 15 x 21 cm. Původní pevná vazba s přebalem.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Human Ageing
Sheila M.Chown
Penguin Books, 1972.
Dobrý stav, obálka lehce odřená a zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hubnutí bez blbnutí - pravdy a lži o dietách a detoxikaci
Igor Bukovský
Vydala AKV - ambulance klinické výživy, Bratislava 2009. Stran 190. Původní brož. Rozměry: 22 x 21 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Die Ermüdung - Symptome, Theorien, Messversuche (Únava-příznaky, teorie)
Heinz Schmidtke
Verlag Hans Huber Bern und Stuttgart, 1965.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dieta X (zdraví, kuchařka, recepty)
Tabitha Hume
Vydalo nakl. DONA, České Budějovice 2005. Stran 165, brož, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav velmi dobrý (viz foto).
40Kč
Bez daně: 40Kč
Umění vyváženého života
Shaun Matthews
Anag, Praha 2008. Brožovaná, rozměry: 19 x 23 cm, stran 246.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Lékařská etika
Helena Haškovcová
Nakl. Galén, Praha 2002. Původní pevná vazba, 272 stran. Rozměr 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tajemství životního stylu 2 aneb tvůj osobní trenér a rádce (H. Kynychová, tělesná cvičení, výživa)
Hanka Kynychová, Petra Kruntorádová
Vydalo: nakl. Propolis, Praha 2007
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jídlo jako medicína
Haylie Pomroyová
Nakl. Beta, Praha 2016. Pevná vazba, stran 321, vydání první, rozměry: 14,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jak vzdorovat rakovině (edice: Pro vaše zdraví) (rakovina, nádorová onemocnění, příručka)
Olga Dostálová
Grada Avicenum, Praha 1993. Brož, stran 205, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý (viz foto).
45Kč
Bez daně: 45Kč
Šišinka - Okno do božího internetu (Knihovnička Meduňky, sv.47)
Anna Strunecká
K4K Publishing, 2020. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm. První vydání. Stran 111.
Stav výborný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Najděte své ideální zdraví! (dieta, lékařství)
Wayne Scott Andersen
Vydal: C Press, Brno 2015
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Věda s lidskou tváří František Šorm  Otta  Wichterle
Rikka Palonkorpiová
Academia, Praha 2017. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 350 stran.
Dobrý stav, zadní část obálka je odřená.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Pohyb jako součást léčby dialyzovaných a transplantovaných pacientů (transplantovaní pacienti, pohybová terapie)
L.Svoboda, A.Mahrová - podpis!
Vydalo nakl. Triron, Praha/Kroměříž 2009.
Výborný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021