LÉKAŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Olomouc, Votobia 1995, s. 263.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Galén, Praha 2000. Původní vazba s přebalem, 8°, 336 stran.
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Metafora, Praha 2013. Brožovaná, vydání druhé, 330 stran, rozměr: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Ivo Železný 2001, s. 93.
Jako nová
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Votobia, Olomouc 1996. Brožovaná, stran 259, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Technologie pro I. ročník odborných učilišť a učňovských škol - učební obor "kuchař, kuchařka". SPN,..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, nakl. Fr. Ziegner 1934, s. 328.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Galén, Praha 2011.
Perfektní stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
CAD Press, nedatováno. Původní brož, 8°, 171 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1988. Vydání první, stran 245. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně odřená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
1996
Stav dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal: Computer Press, Brno 2007
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Alfa-Omega, Praha 2006. Brožovaná, vydání první, rozměry: 12 x 18 cm, stran 191.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydal Knižní klub, Praha 1996. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 18 x 24 cm, stran 208.
Stav velmi dobrý (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 12,5 x 15,5 cm; 291 stran
Pěkný stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydal Knižní klub, Praha 1995. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 20 cm, vydání první, 160 stran.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk

![Ryzí energie. Průvodce dietou syrové stravy (edice: Fit pro život) [dieta, zdraví, recepty, kuchařka, raw strava] Ryzí energie. Průvodce dietou syrové stravy (edice: Fit pro život) [dieta, zdraví, recepty, kuchařka, raw strava]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/20.3.2018-5-1024x1024.jpg)
![Syndrom kolibříka - Neveselé kapitoly o vědě a moci [Vzpomínková kniha českého lékaře, fyziologa - 20. století] Syndrom kolibříka - Neveselé kapitoly o vědě a moci [Vzpomínková kniha českého lékaře, fyziologa - 20. století]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_444649_1-1024x1024.jpg)

![Hubneme se zelím. 102 chutné recepty a mnoho rad i ponaučení (edice: Praktické recepty, sv. 28) [kuchařka, recepty, dieta, zdraví] Hubneme se zelím. 102 chutné recepty a mnoho rad i ponaučení (edice: Praktické recepty, sv. 28) [kuchařka, recepty, dieta, zdraví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-06-15-11-27-11-01-1024x1024.jpg)






![Searching For Memory [paměť] Searching For Memory [paměť]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/698497-searching-for-memory-pame-16953041131-1024x1024.jpg)




![Uzdrav sám sebe [psychokybernetika, psycho kybernetika] Uzdrav sám sebe [psychokybernetika, psycho kybernetika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/699785-uzdrav-sam-sebe-psychokyb-16966253551-1024x1024.jpg)