SLOVNÍKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nehomérovský slovník řecko-český (vazba kůže - polokožená)
František Lepař
Polokožená vazba, 1181 stran. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Signaturní razítko, na hřbetu je stopa od brouka
600Kč
Bez daně: 600Kč
Malý slovník výtvarného umění
Raul Trojan, Bohumír Mráz
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1990. Vydání první, stran 240. Původní pevná vazba.
Hřbet desek a některé stránky nesou stopy od polití. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Stručný slovník hudební psychologie
Ivan Poledňák
Brožovaná, rozměry: 12 x 20 cm, 459 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná
99Kč
Bez daně: 99Kč
Slovník českých a slovenských výtvarných umělců III. (H)
Petr Pavliňák (red.)
Pevná vazba s obálkou. 379 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 21,5 x 30,5 cm.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Tsjechisch (holandština)
Rebo Production, 1993.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
English Hindi DIcionary (Slovník,Hindština, Angličtina)
Meenakshi
Meerut 2006
Velmi dobrý. (okraje přebalu místy mírně pomačkány.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Stručný slovník etymologický
Josef Holub
Převazba, rozměry: 16 x 22 cm, stran 364.
Stav velmi dobrý. Část textu na titulním listu je začerněna. Signaturní razítko.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Staročeský slovník, sv. 17. Počísti-pochlebný
Igor Němec a kol.
Volné archy v původní obálce, rozměry: 18 x 25,5 cm, stran 321-480
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Španělsko-český slovník amerikanismů, pouze B-Cd
Jiří Černý a kol.
Univerzita Palackého, OIomouc 2013.
Dobrý stav, popsáno, lehce odřená obálka.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Staročeský slovník, sv. 23. Pronésti sě-provésti
Jaroslava Pečírková a kol.
Volné archy v původní obálce, rozměry: 18 x 25,5 cm, strany 113-224
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
The Oxford Dictionary of Economics
John Black
Oxford University Press, New York 2003.
Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Skladba češtiny [ syntax ]
Miroslav Grepl, Petr Karlík
Votobia, Olomouc 1998. Původní brož, 8°, 503 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
499Kč
Bez daně: 499Kč
Macmillan English dictionary (kniha + CD-ROM)
Brožovaná s původní obálkou, stran 1692, rozměry: 15,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950-2002. VIII. (Man - Miž) HOL
Petr Pavliňák
Vydalo Výtvarné centrum Chagall, Ostrava 2002. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 21 x 30 cm, stran 357. Vydání první.
Stav pěkný.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Slovník českých vazeb a rčení
Jan Mašín
Nákladem Jana Svátka, Praha 1924. Vydání druhé, opravené.
Stav dobrý, nepatrně naražené rohy.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021