SLOVNÍKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakl. Vodnář, Praha 2000. Původní pevná vazba, 425 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, razítka vysoké školy..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakladatelství: Fraus, Plzeň 1999,
Výborný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pův. celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 16,5 x 24 cm, 360 stran.
Velmi dobrý stav, přebal je mírně odřený a v dolní části natržený a pomačkaný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Polokožená vazba, rozměry: 17 x 25 cm, stran 1097.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
MONTANEX, 2010
Výborný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: Nakladatelství Akropolis, 2007
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
JOSEF JUNGMANN SLOWNJK Slovník česko-německý I-V KOMPLET PĚTI SVAZKŮ, reprintové vydání z let 1989-1..
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
SPN, Praha 1992. 4. vydání. Původní pevná vazba, mírně odřená, 14,5 x 20,5 cm, 528 str.an
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář, na hřbetu je nálepka. Lehce zažloutlé okraje stránek.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nowý kljč k náležitému wyslowenj němčiny :
spolu sbjrka wýznamů k poznánj slowcý, obyčegného wyg..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Původní pevná vazba s přebalem, 671 stran, rozměr: 24 x 30 cm.
Pěkný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Praha, Readers Digest Výběr 2000, s. 728.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
[díl] 8: Q-Ř. 198 1. 626 s., 32 s. obr. příl. Vydal Ústav vědeckotechnických informací MZLH ve státn..
Poškozeno, na hřbetě má kniha i přebal šlic od rány, je tam natržená...
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo SPN, Praha 1955. Celoplátěné vazby s přebaly, rozměry: 18 x 25 cm, 743 a 684 stran.
Velmi dobrý stav, přebaly jsou v horní části mírně otřepené.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Praha, Ottovo nakl. 2006, s. 1144.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Host, Brno 2006. Původní pevná vazba s přebalem, rozměr: 16,5 x 23 cm, 912 stran.
Velmi dobrý stav. Přebal je v dolní části lehce natržený
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydalo: nakl. Radek Veselý, Třebíč 2002
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk

![Psychologický slovník [psychologie] Psychologický slovník [psychologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/719918-psychologicky-slovnik-psy-17192103081-1024x1024.jpg)


![Česko-německý slovník, díl I. A-M (vazba kůže - polokožená) zvláště grammaticko-fraseologický [HOL] Česko-německý slovník, díl I. A-M (vazba kůže - polokožená) zvláště grammaticko-fraseologický [HOL]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/621000-cesko-nemecky-slovnik-zvl-16449118011-1024x1024.jpg)


![Stručný etymologický slovník jazyka českého [etymologie, původ slov, slovní zásoba - jazykověda] Stručný etymologický slovník jazyka českého [etymologie, původ slov, slovní zásoba - jazykověda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/723196-strucny-etymologicky-slov-17242245531-1024x1024.jpg)
![Kronika filmu [film, filmy, herci, herečky, režiséři atd., encyklopedie kinematografie ve 20. století] Kronika filmu [film, filmy, herci, herečky, režiséři atd., encyklopedie kinematografie ve 20. století]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/727851-kronika-filmu-film-filmy--17294118691-1024x1024.jpg)



