SLOVNÍKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
NLN, Praha 2000, třetí doplněné vydání. Původní vazba, 8°, 479 str.
stav velmi pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
H & H, Praha 1995. Původní vazba, rozměry: 13,5 x 23,5 cm, 555 stran.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1957, stran 454, první vydání, rozměry: 15 x 21 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Pevná vazba s přebalem, 252 stran, rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Ewa Edition 1992. Vydání první. Stran 320 včetně obr. materiálu. Původní pevná vazba. Rozměry: 14 x 22 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Jos.Elstner, Praha 1940.
Uvnitř dobrý stav, desky a hřbety odřené a zašpiněné.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Sdružení pro vydávání časopisů, edice Vokno, Praha 1992 a 1993. Vydání první.. Brožované, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran 241 a 242
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha 1960
Stav zachovalý viz foto.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez nakladatelských údajů.
Velmi dobrý stav, desky nepatrně zašpiněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Polokožená vazba, rozměry: 11,5 x 17 cm, stran 452
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 19 x 27 cm, 778 stran.
Stav velmi dobrý. Na přídeští je nalepeno ex libris.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Německá výkladová slovníková encyklopedie, 4. vydání.
Komplet zahrnuje heslář A-Z a jed..
7 999Kč
Bez daně: 7 999Kč
Bez daně: 7 999Kč
Galén, Praha 2011.
Perfektní stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Rozměry: 13 x 21 cm.
Stav výborný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 673.
Sta dobrý, desky a hřbet jsou ušpiněné a odřené. Vyřazený knihovní exemplář. Uvnitř je stav velmi dobrý.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Po více než třiceti letech vychází zásadně přepracovaný slovník jedné z nejstarších a největších evr..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Zákazníci sk





![Slovník biblické kultury [výklad pojmů z Bible, křesťanství, judaismus, náboženství, liturgie, Starý a Nový Zákon] Slovník biblické kultury [výklad pojmů z Bible, křesťanství, judaismus, náboženství, liturgie, Starý a Nový Zákon]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/680721-slovnik-biblicke-kultury--16729551991-1024x1024.jpg)



![Místopisný slovník Československé republiky [lexikon obcí ČSR místní jména, místopis topografie Slovensko a Podkarpatská Rus, Čechy, Morava] Místopisný slovník Československé republiky [lexikon obcí ČSR místní jména, místopis topografie Slovensko a Podkarpatská Rus, Čechy, Morava]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/571383-mistopisny-slovnik-ceskos-15854748981-1024x1024.jpg)



