SLOVNÍKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Novořecko-český a česko-novořecký slovník
kolektiv autorů
Brožovaná, stran 447, rozměry: 9 x 12,5 cm.
Velmi dobrý stav, několik složek v zadní části je uvolněno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Naučný slovník přírodních věd, 1. díl
Nakl. Jos.Elstner, Praha 1937.
Uvnitř dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené a zašpiněné.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Německo-česko-ruský hornický a hutnický slovník (hornictví)
Eduard Hořovský (sest.)
Převazba, stran 448. Rozměry: 19 x 26 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, na titulním listu je podpis původního majitele.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Zahradnický a ovocnicko-vinařský slovník..pouze 1. a 2. díl
Karel Kavina
Praha : Československá akademie zemědělská, 1934 - 1938.
Dobrý stav. Desky a hřbety odřené a lehce zašpiněné.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Jidiš pro radost (Židé, anekdoty)
Leo Rosten
Academia, Praha 1998. 1. vyd. Brožovaná, rozměry: 12 x 20 cm, 164 stran.
Velmi dobrý stav. Na titulní straně je napsáno věnování pův. majiteli.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Encyklopedie ekonomických a právních pojmů pro školy a veřejnost
Jana Petrželová
Linde Praha, 2007.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Malý mystický slovník naučný
Květoslav Minařík
Nakladatelství Canopus, vydavatelská řada Přímá stezka sv. 8. Praha 1992. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první. Stran 512. Rozměry: 15 x 21 cm.
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Velké postavy západního myšlení - Slovník myslitelů
Ian P. McGreal (ed.)
Vydal Prostor, Praha 1999. Edice Obzor, sv. 10. Vydání druhé, stran 712. Původní pevná vazba. Rozměry: 16 x 24 cm.
Na některých stránkách zažloutlé skvrny. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Německá i česká mluvní cvičení
Vojtěch Vrána
Prag 1860.
Velmi slušný stav, desky odřené a zašpiněné, uvnitř dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Slovník české literární fantastiky a science fiction [sci-fi, fantasy, vědeckofantastická literatura]
Ivan Adamovič
Vydalo Vydavatelství a nakladatelství R3, Praha 1995. Původní pevná vazba, 350 stran, první vydání. Rozměry: 16 x 22 cm.
Pěkný stav. Nesouvisející věnování.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zora - měsíčník našich děvčat
Dvojlist. Rozměry: 14,5 x 23 cm.
Stav výborný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Slovník slavianskych umelcov
Ján Kollár
Vydalo Slovenské vydavatelstvo krasnej literatury, Bratislava 1957. 182 stran a 12 stran obrazové př..
Pěkný stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Česko-maďarský slovník, 2 svazky
Lászlo Dobossy
Vydalo ČSAV, Praha 1960.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené, hřbety vybledlé (viz foto).
390Kč
Bez daně: 390Kč
Slovník obchodně-technický, účetní a daňový: A-Až
Jos. Fuksa - red.
Praha, 1929. Původní celoplátěná vazba se zlacením, nepatrně odřená, 964 sloupců (2 na straně).
Velmi pěkný stav (viz obr.).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Hudební slovník
Jan Malát
Fr. A. Urbánek a synové, Praha 1922. Třetí vydání. Původní brož, 8°, 266 stran.
Dobrý stav, obálka lehce pomačkaná a potrhaná
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021