SLOVNÍKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Slovenský detský rok [tradice, zvyklosti, Slovensko]
Elena Svobodová
Bratislava 2016
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Cvičebnice jazyka českého, III.
Jan Jursa( red.), Josef Müller
Císařský královský školní knihosklad, Praha 1912.
Dobrý stav, lehce zašpiněné desky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Slovník české prózy 1945-1994 [román, novela, povídka, slovník románu]
B. Dokoupil, M. Zelinský
Vydalo nakladatelství Sfinga v Ostravě 1994. Vydání první, stran 490. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
English Grammar Today. Workbook
Cambridge University Press, 2011.
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Filosofický slovník
kolektiv autorů
Knižní klub, Praha 2009. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 360, vyd. první.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Slovník ekonomie a sociálních věd ---ekonomika a sociální vědy
C.-D. Echaudemaison a kol.
E. W. A. Edition, Praha 1995.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Stručný etymologický slovník jazyka českého [etymologie, původ slov, slovní zásoba - jazykověda]
Josef Holub - Stanislav Lyer
Vydalo SPN, Praha 1982. Třetí vydání. Původní pevná vazba, 527 stran, 8°.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slovník českých synonym
K. Pala, J. Všianský
Vydalo NLN - Nakladatelství Lidové noviny, Praha 2001. Třetí doplněné vydání, stran 479. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Orbis pictus - Svět v obrazích (1896)
Jan Amos Komenský
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 13 x 19 cm, 275 stran.
Velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Slovník řecko-česko-německý I. a II. (2 svazky)
František Lepař
Pevné vazby, stran 593 a 436, rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Stav dobrý, desky a hřbety jsou lehce odřené, hřbet II. dílu je se ztrátou. Uvnitř knih jsou razítka původního majitele. Lehce zažloutlé stránky, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Malá jazyková férie
Zdeněk Fuka
Bez nakladatelských údajů.
Velmi dobrý stav, desky nepatrně zašpiněné. Neautorské věnování.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nový kapesní, cizojazyčný slovník / Nowý kapesní, cizojazyčný slowník (1853)
C. B. Adelung
Pevná vazba, rozměry: 10 x 12 cm, 320 stran. Šesté vydání
Dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet, uvnitř knihy jsou místy hnědé skvrny od stáří. Uvnitř je stav velmi dobrý
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Akademická příručka českého jazyka
M.Pravdová, I.Svobodová
Academia, Praha 2014. ISBN 978-80-200-2327-8
Výborný stav - nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vlastenecký slovník historický (1877)
Jakub Malý (sestavil)
Poloplátěná převazba, 962 stran. Rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na přídeští je nalepeno ex libris.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Vlastenecký slovník historický (1877) - pošk.
Jakub Malý (sestavil)
Měkká vazba, 962 stran. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav horší, obálka je ušpiněná, otřepená a utržená od hřbetu. Knižní blok je včetně hřbetu rozlomený na dvě části. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze místy jsou skvrnky od stáří.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Maly slownik historii Polski
Warszawa 1964. Vydání III.
Stav uvnitř dobrý, přebal zašpiněný a lehce odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021