SLOVNÍKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mladá fronta, Praha 1994. Původní celoplátěná vazba s přebalem, přebal mírně natržený, 8°, 422 stran..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Fr. Borový 1937, s. 1747.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Oxford University Press, 1991.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 1425 stran. Vydání šestnácté
Velmi dobrý stav. Lehce odřené a mírně zažloutlé desky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, stran 164.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Hudební matice Umělecké besedy v Praze, 1946.
Dobrý stav, desky mírně zašpiněný a odřené.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Polokožená vazba, 1272 stran. Rozměry: 18,5 x 25 cm.
Stav vemi dobrý, desky a hřbet jsu lehce odřené, na deskách je stopa po nálepce, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř kniha jsou razítka a čísla.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Česká Lípa, 1993.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřená obálka (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo Státní nakladatelství Praha. Polokožená vazba. Rozměry: 18,5 x 25,5 cm, 1252 stran
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na titulním listu je podpis původního majitele, vyřazený knihovní exemplář - uvnitř kiha jsou razítka a čísla, na hřbetu je stopa po nálepce.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin-Schöneberg, nedatováno. Fünfte Auflage.
Dobrý stav, desky lehce zašpiněné a odřené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Langenscheidt, 1997.
Velmi dobrý stav, nepatrně zašpiněná obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Victoria Publishing, Praha 1994. Původní vazba, 640 stran, 8°. Pěkný stav (viz foto).
..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 24,5 x 30 cm, vydání první, stránkováno průběžně 329-392
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Státní zemědělské nakl., Praha 1985.
Dobrý stav, nepatrně zašpiněné desky (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1990. Vydání první, stran 240. Původní pevná vazba.
Hřbet desek a některé stránky nesou stopy od polití. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Druhé přepracované vyd. Brožovaná, stran 364, rozměry: 16,5 x 22,5 cm
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a utržená od hřbetu. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk


![Slovník jazyka českého 2 svazky [A-K; L-Ž] (český jazyk, čeština, slovní zásoba; polokožená vazba - vazba kůže Slovník jazyka českého 2 svazky [A-K; L-Ž] (český jazyk, čeština, slovní zásoba; polokožená vazba - vazba kůže](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-01-14-16-09-39-01-1024x1024.jpg)













