SLOVNÍKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lexikon teorie literatury a kultury
Ansgar Nunning (ed.)
Vydal Host, Brno 2006. Původní pevná vazba s přebalem, rozměr: 16,5 x 23 cm, 912 stran.
Velmi dobrý stav. Přebal je v dolní části lehce natržený
360Kč
Bez daně: 360Kč
Opakujeme si k maturitě. Angličtina s českým překladem (učebnice, anglický jazyk, maturita)
Radek Veselý
Vydalo: nakl. Radek Veselý, Třebíč 2002
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Kurz angličtiny. Učebnice pro samouky
kolektiv autorů
Fraus, Plzeň 1996.
Dobrý stav, lehce odřená a zašpiněná obálka (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Maturita 2016–2017 z matematiky (učebnice, matematika)
kolektiv autorů
Brno, Didaktis 2016, s. 135.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Psychologický slovník [psychologie]
Bohumil Geist
Vydalo nakl. Vodnář, Praha 2000. Původní pevná vazba, 425 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
195Kč
Bez daně: 195Kč
Encyklopedie zločinu
Nick Vandome
Mladá fronta, Praha 1994. Původní celoplátěná vazba s přebalem, přebal mírně natržený, 8°, 422 stran..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lidová praktická encyklopedie (Podpis autora!)
A. A. Hoch
Vydalo: nakl. Pokrok, Praha 1930
Velmi slušný stav. Zašlá.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Latinsko-český slovník
J. Pražák, F. Novotný, J. Sedláček (sest.)
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 1425 stran. Vydání šestnácté
Velmi dobrý stav. Lehce odřené a mírně zažloutlé desky
199Kč
Bez daně: 199Kč
První anglický slovníček pro děti (Angličtina, anglický jazyk, slovník)
Tomáš Hroch
Vydal: Fragment, Praha 2008
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Československé práce o jazyce, dějinách...
M.Kudělka , Z.Šimeček a kol.
SPN, Praha 1972.
Velmi slušný stav, přebal potrhaný, zašpiněný a odřený.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Příruční slovník jazyka českého, díl II. ( K-M )
Vydalo Státní nakladatelství Praha 1937-1938. Polokožená vazba, stran 1027. Rozměry: 19 x 25,5 cm.
Stav vemi dobrý, vyřazený knihovní exemplář - uvnitř kniha jsou razítka a čísla.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nizozemsko-český slovník / Nederlands Tsjechisch Woordenboek
František Čermák, Zdenka Hrnčířová
Nakl. Leda, Voznice 2000. Dotisk prvního vydání. Původní pevná vazba, 1039 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
320Kč
Bez daně: 320Kč
Příruční slovník jazyka českého, díl II. ( K-M )
Vydalo Státní nakladatelství Praha 1937-1938. Polokožená vazba, stran 1027. Rozměry: 19 x 25,5 cm.
Stav vemi dobrý, desky, rohy desek i hřbet jsou odřené. Hřbet je po celé délce natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Anglicko - český slovník s nejnovějšími výrazy
Josef Fronek
LEDA, Praha 2003, dotisk prvního vydání. Původní pevná vazba, 8°; 1204 stran.
stav pěkný, některé rohy ohnuty a na ořízce jsou skvrnky
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021