SLOVNÍKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Slovník současných filosofů
Julian Nida-Rümelin
Vydalo nakladatelství Garamond, Praha 2001. Vydání první, 536 stran. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář, na hřbetu je nálepka, uvnitř knihy razítka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Orbis pictus. Svět v obrazích+ přívazek Francouzské rozmluvy školní (obrazový slovník - Komenský, polokožená vazba - vazba kůže)
Jan Amos Komenský, Jan Kosina
Vydalo: nakl. Jaroslav Pospíšil, Praha 1896          ..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Naučný slovník zemědělský, Díl 10: S-Š (zemědělství, živočišná výroba, rostlinná výroba, vodní hospodářství)
kolektiv autorů
Vydal Ústav vědeckotechnických informací pro zemědělství ve Státním zemědělském nakl., 1984.
Dobrý stav, přebal nepatrně odřený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zahradnický slovník naučný: 4 N - Q
František Mareček (red.)
Pevná vazba, rozměry: 21,5 x 30,5 cm, 562 stran - bohatý obrazový materiál.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
LinkNaučný slovník zemědělský. 3, K-L (přírodní vědy, encyklopedie, zemědělství)
Prof. Dr.Ing. Václav Stehlík, Dr. Ing. Jaromír Trantík a kol
Vydal: Ústav vědeckotechnických informací ČSAZ, Státní zemědělské nakladatelství, Praha 1971 S..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nový akademický slovník cizích slov A-Ž
kolektiv autorů
Academia, Praha 2014.
Výborný stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Německo-české poštovní názvosloví  / Deutsch-Böhmische Postterminologie
Převazba, stran 320, rozměry: 14,5 x 20,5 cm
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce odřené, hřbet mírně protržený
399Kč
Bez daně: 399Kč
Velká obrazová encyklopedie (slovník, příručka, kultura, věda, zeměpis, civilizace, příroda)
Dorling Kindersley
Vydala: Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2002 Stav: výborný rozměr: 28,5 x 22 cm Dorlin..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Velký česko-anglický slovník
Josef Fronek
Leda, 2002, dotisk prvního vydání, formát: 23 x17 cm, vazba pevná, stran 1595.
stav velmi pěkný
450Kč
Bez daně: 450Kč
Etymologický slovník jazyka českého
Václav Machek
Celoplátěná vazba. stran 866, rozměr: 17,5 × 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. hřbet je mírně vyšisovaný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Obchodní ruština (Učebnice ruštiny, ruský jazyk)
Kolektiv autorů
Vydal: Fragment, Praha 2005
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nizozemsko-český slovník. Nederlands Tsjechisch woordenboek (Nizozemština, holandština)
František Čermák, Zdenka Hrnčířová
Leda, Voznice 2005. Dotisk 1.vydání;
Výborný stav(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Slovník staročeský díl lI.(K-N)
Jan Gebauer
Původní celoplátěná vazba, rozměry: 18 x 25 cm, 632 stran. 2. vydání.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Praktická němčina pro sportovce  - - (zajímavá obálka - fotomontáž)
F. Šinek
Orbis, Praha 1942.
Uvnitř dobrý stav, obálka mírně zašpiněná (viz foto).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Chemie. Organická a biochemie II. pro gymnázia (učebnice, chemie)
kolektiv autorů
Praha, SPN 2005, s. 128.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021