SLOVNÍKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Translatologický slovník. Výběr z českých a slovenských prací z teorie překladu
Milan Hrdlička
Brožovaná, rozměr: 21 x 29 cm, 100 stran.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka
199Kč
Bez daně: 199Kč
Slovník českých a slovenských výtvarných umělců IV. (CH-J)
Petr Pavliňák (red.)
Pevná vazba s obálkou. 341 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 21,5 x 30,5 cm.
Stav pěkný.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Tsjechisch Woordenboek (holandština)
Dansk-Tjekkoslovakisk Selskab, 1982.
Dobrý stav, lehce zašpiněná a odřená obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
The Chambers Dictionary (9th Edition) (slovník, aglický)
Chambers 2003
Dobrý stav. Obálka mírně ušpiněna.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Staročeský slovník, sv. 21. Povolánie-pravý
kolektiv autorů
Volné archy v původní obálce, rozměry: 18 x 25,5 cm, strany 961-1120
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ottův obchodní slovník [3 svazky]
Josef Pazourek (red.)
J. Otto Praha 1912
Dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Staročeský slovník, sv. 18. Pochlebný-pomysliti
Jaroslava Pečírková a kol.
Volné archy v původní obálce, rozměry: 18 x 25,5 cm, stran 481-640
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kapesní slovník jazyka českého a německého (vazba kůže - polokožená) - 1860 (Díl německo-český)
Josef Rank
Polokožená vazba; rozměry: 11 x 14 cm, stran 766
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, místy jsou skvrnky od stáří
450Kč
Bez daně: 450Kč
Zahradnický a ovocnicko-vinařský slovník naučný, díl III.
Karel Kavina
Brožované. Celkem 793 stran, rozměry: 17 x 27 cm.
Uvnitř velmi dobrý stav. Obálka sešitu 68 a 115-118 je otřepená a natržená. Obálka sešitu 75-76, 89-90 a 115-118 je utržená od hřbetu - nechybí. Hřbety jsou lehce odřené.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Němčina - jazykový aktivátor
Leda, Voznice 2016.
Perfektní stav, nová kniha v igelitové folii.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Němčina. Konverzační průvodce
kolektiv autorů
Brožovaná, vydání první, stran 351, rozměry: 11 x 15 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Introduction au français juridique / Úvod do právnické francouzštiny 1. a 2. díl (2 svazky) - právo
Jana Tomaščínová
Brožované, 440 a 446 stran, rozměry: 15 x 21 cm
Velmi dobrý stav, v I. díle je místy v textu zatrženo zvýrazňovací fixou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pravidla českého pravopisu
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 384, vyd. druhé,rozšířené.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Stručný etymologický slovník jazyka českého [etymologie, původ slov, slovní zásoba - jazykověda]
Josef Holub - Stanislav Lyer
Vydalo SPN, Praha 1982. Třetí vydání. Původní pevná vazba, 527 stran, 8°.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovník nespisovné češtiny (Argot, slangy a obecná mluva, vulgarismy, sprostá slova)
Jan Hugo & kolektiv autorů
Vydal MAXDORF, Praha 2006. Původní pevná vazba, 8°, 413 stran.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021