FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Michal Jakabčic   Hol.
Lubomír Podušel
Slovensky. Michal Jakabčic patrí k významným osobnostiam moderného slovenského výtvarného umenia. Je..
 
800Kč
Bez daně: 800Kč
Brno - staré pohlednice V. Zelný trh, Dominikánské náměstí, Špilberk. Alte Postkarten / Old Postcards
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 18 x 27,5 cm, stran 112 - množství fotografií, křídový papír. Vydání první
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hrady, zámky, paláce: 1001 fotografií
Françoise Bayle
Rebo Productions 2010. Stran 463 - včetně obr., rozměry: 15,5 x 15,5 cm. Vydání první.
Pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Svět kolem nás (kalatog výstavy - Miroslav Hák)
Zdeněk Kirschner, Jan Mlčoch
Sešit, stran 8, rozměry: 20,5 c 29 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
D.J.Růžička. Umělecká fotografie, svazek 3
Jiří Jeníček
SNKLHU, Praha 1959.
Dobrý stav, obálka nepatrně odřená, stopa po přehnutí.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Koně. Temperament a elegance ve fotografiích (fotografie, chov koní)
G.Boiselleová
Temperament a elegance ve fotografiích. Vydalo nakladatelství Slovart, Praha 2007. Vydání první, str..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hranice (Vlastivědný sborník)
Josef Bělohlav
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 22,5 cm, 20 stran, s čtyřbarevnou mapou a 16 stranami obrazů.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Brno - staré pohlednice IX. Petrov, Zábrdovice, Juliánov, Kamenný Mlýn, Ostrovačice, Ošechov u Brna. Alte Postkarten / Old Postcards
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 18 x 27,5 cm, stran 96 - množství fotografií, křídový papír. Vydání první
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
A Historical Context. Contemporary Photographers and Black Identity (Současní fotografové a afro američané, afričané, Clarissa Sligh, Franklin Rodgers, Lyle Harris)
Hall, Stuart - Sealy, Mark
ISBN: 0 7148 4014 9. Kartonová vazba. London, Phaidon Press Ltd, [2001], 205 S., lex.-4° s četnými č..
Pěkný stav.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Moře (fotopublikace) HOL
Philip Plissons
Nakl. Slovart, 2003.
Stav uvnitř výborný, zadní přebal nepatrně zašpiněný.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Ladislav Sitenský vzpomíná s Karlem Helmichem [fotograf, fotografie, mj. i druhá světová válka - letci RAF] - podpis Ladislav Sitenský
Ladislav Sitenský (podpis), Karel Helmich
NLN, Praha 2003. Původní vazba s přebalem, rozměry: 18 x 25 cm, 261 stran s velkým množstvím fotografií.
Stav pěkný, podpis Ladislav Sitenský.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Paul Strand. Umělecká fotografie, sv.11
František Vrba
SNKLU, Praha 1961.
Dobrý stav, mírně odřená obálka, vazba nepatrně uvolněná.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Praha (V.Neubert)
Měkká vazba, stran cca 100, rozměry: 14,x 21 cm
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet odřený a v dolní části mírně natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021