FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, rozměry: 20 x 25 cm, strany nečíslovány, vyd. první
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář. Na zadních deskách je nálepka.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Fotografický obzor, svázaný ročník XLIV. (1936). Nakladatelská celoplátěná vazba se zlacením, 288 st..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Měkká vazba, rozměry: 24 x 33 cm, stran 80 - množství fotografií.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
SNKLU v Praze 1961. První vydání. Edice Pragensie a památky, sv.13.
Stav dobrý; přebal chybí, desky zašpiněné. Neautorské věnování.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Odeon, Praha 1985. Edice Umělecká fotografie.
Velmi dobrý stav, obálka nepatrně odřená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha 1947
Stav dobrý.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Vydal: nakl. F. Topič, Praha 1947
31 stran textu s 25 čb. reprodukcemi, 18 barevných reprod..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydala Družstevní práce, Praha, 1935-36. Převazba, rozměry: 18,5 x 25 cm. 332 stran.
Stav velmi dobrý
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Kant, Praha 2014. 23 × 27,8 cm; 248 stran, původní vazba. Perfektní stav, zataveno do ochranné..
715Kč
Bez daně: 715Kč
Bez daně: 715Kč
Nakladatelství Franze Kafky, Praha 1993. Původní sešit, 20 x 24 cm, cca 40 stran bez paginace.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 21 x 28 cm, stran 64.
Velmi dobrý stav, pár stránek je uvolněno z vazby
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Fotografický obzor, svázaný ročník XLVI. (1938). Celoplátěná nakladatelská vazba, 180 stran, bez pův..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Naučná publikace o dějinách New Yorku s řadou fotografií, doplněná současnými uměleckými k..
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Brožovaná, rozměry: 24 x 33 cm, stran 80 - množství fotografií.
Stav dobrý, lehce odřená obálka, spodní roh obálky je přehnutý. Hřbet je v horní i dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Odeon, Praha 1985. Edice Umělecká fotografie.
Velmi dobrý stav, obálka nepatrně odřená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
M. Schulz 1935
Stav dobrý viz foto.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zákazníci sk








![Československá fotografie 1946 [mj. i Miroslav Hák, Chochola, Jírů, Koblic, Jan Lukas, Sudek, Wiškowský ad.; umělecká fotografie, fotografická ročenka, obsahuje krásné hlubotiskové fotoreprodukce] Československá fotografie 1946 [mj. i Miroslav Hák, Chochola, Jírů, Koblic, Jan Lukas, Sudek, Wiškowský ad.; umělecká fotografie, fotografická ročenka, obsahuje krásné hlubotiskové fotoreprodukce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726895-ceskoslovenska-fotografie-17283667861-1024x1024.jpg)


