FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dejiny fotografie (Dějiny fotografie, mj. i Blossfeldt, Rodčenko, E Lisickij, Moholy-Nagy, Erwitt aj.)
Ludovít Hlaváč
Vydalo nakladatelství Martin, Osveta 1987. Vydání první, stran 542. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
V dobrém stavu, obálka je lehce zašpiněná.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Karol Kállay. Umělecká fotografie, svazek 18
Lubor Kára
Měkká vazba, 17 stran textu + 64 obrazů, rozměry: 15,5 x 17,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně odřená.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Kontakty (Fotografie, výstavní katalog, Polsko, mj. i Jan Reich, Adam Lesisz, B. Konopka, V. Irašek)
Wojciech Zawadski
Galeria "Pusta" Górnoślakie Centrum Kultury w Katowicach Pl. Sejmu Ślaskiego 2, 1998
Velmi slušný stav, mírně otřepený hřbet
60Kč
Bez daně: 60Kč
Megastore (architektura, projekt, mj. Rodinný dům Kroměříž, Diskotéka Babylon Náchod, Rodinný dům Hronov, Pankrác a Rotterdam, Revitalizace centra Náchoda)
Alexandr Skalický
Vydala Jalna, Praha 2005. Původní brož, 179 stran, 20 x 22 cm. Obálka lehce zašpiněná, dobrý stav (v..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Časopis Fotografie, ročník VII., číslo 2/1940.
Václav Černý (red.)
Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, stran 31 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Druhá světová válka ve fotografiích HOL
David Boyle
Nakl. Rebo Production, Praha 1999. Vydání druhé. Původní pevná vazba s přebalem, stran 600, 900 foto..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Josef Čapek
Poloplátěná vazba, stran textu 4 + 26 stran reprodukcí, rozměry: 21,5 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, hřbet v horní části natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Snowdon Ansichten: Personal View [fotografie]
Barney Wan
Frankfurt 1980
Dobrý stav.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Škola moderní fotografie
Andreas Feininger
Orbis, Praha 1971. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 392 stran, 15 černobílých a 11 barevných fotografií.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hans Danuser. Delta. Fotoarbeiten 1990-1996
Müller, Lars - Danuser, Hans
Baden: Verlag Lars Müller 1996
 
420Kč
Bez daně: 420Kč
Časopis Československá fotografie,1979 (O fotografii Josef Sudek; Úvahy o kýči; Kabinet Jaromíra Funkeho; Alexandr Rodčenko; Dětství na fotografiích D. Hochové; David Bailey; Brassai)
Eva Horská (red.)
volná čísla s obálkami,  A4. 11 čísel, nekompletní, chybí č. 1 ..
Dobrý stav, některá čísla mají poškozenou obálku.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Moderní francouzská fotografie (avantgarda, mj. Man Ray, Henri Cartier-Bresson, Robert Doisneau) HOL
J. A. Keim
Nakladatelství československých výtvarných umělců, Praha 1966.
Uvnitř dobrý stav, přebal lehce natržený a zašpiněný. Neautorské věnování.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Josef Sudek 55 (text anglicky)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 16 cm, stran textu 14 + cca 55 vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
350Kč
Bez daně: 350Kč
 
Valentinská © 2021