FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha: Torst 2007, 1. vydání
Kniha je nová.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Vydalo: nakl. Pravda, bratislava 1948
Velmi slušný stav, mírně ošoupaná
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Katalog k výstavě. České muzeum výtvarných umění v Praze, Křížová chodba Karolina, únor - březen 199..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 16 cm, stran textu 14 + cca 55 vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, stran 120 - včetně vyobrazení, vydání první.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
SNKLU v Praze 1961. První vydání. Edice Pragensie a památky, sv.13.
Uvnitř stav dobrý; desky odřené a silněji zašpiněné (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydal Odeon, Praha 1985. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 24 x 29 cm, 318 stran, 651 vyobrazení, vydání první.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydává Národní památkový ústav v Praze.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 142 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 21 cm, vyd. první.
Stav dobrý, obálka je odřená, otřepená a v horní části pomačkaná s mírnou ztrátou. Na pl. deskách je v dolní části skvrnka.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo nakladatelství Libri, Praha 2010, formát A4, 479 stran, rozměry: 27 x 21 cm. Pevná vazba.
Výborný stav, nová kniha.
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Vydal: nakl. E. Beaufort, Praha 1935
Velmi slušný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Rodinný obrázkový časopis Jas. Svázaná 4 různá zvláštní čísla "Slavnostní list IX. Sletu všesokolské..
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1966. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 263 stran, obrazové přílohy.
Přebal odřený, mírně zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, J. Otto 1930. Sešit, stran 20, rozměry: 25 x 32 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka. Knižní blok se lehce vytrhává ze sponky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal KANT, 2002. Původní vazba s přebalem, cca 500 stran. Zcela nová kniha, perfektní stav, zataven..
1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
Poloplátěná vazba se zlacením - kniha je vložena do kartonového pouzdra, rozměry: 19 x 24 cm, cca 38 stran fotografií.
Výborný stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Zákazníci sk





![Srdečný pozdrav z hospody [pražské restaurace, kavárny, viárny na starých pohlednicích - Praha, staré pohlednice] Srdečný pozdrav z hospody [pražské restaurace, kavárny, viárny na starých pohlednicích - Praha, staré pohlednice]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/700944-srdecny-pozdrav-z-hospody-16978296301-1024x1024.jpg)







![Czech Photographic Avant-garde 1918-1948 English [modern Czech photography and photomontage - Funke, Drtkol, Sudek, Rossler, Wiskovsky, Hak etc.] Czech Photographic Avant-garde 1918-1948 English [modern Czech photography and photomontage - Funke, Drtkol, Sudek, Rossler, Wiskovsky, Hak etc.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_206_1-1024x1024.jpg)
