CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vůdce Sedova. Dobrodružné cesty kapitána Voronina v polárních krajinách (cestopis, Rusko, dobrodružství; obálka Ladislav Sutnar)
Pokrovská, A. V.
... v polárních krajinách. Nakladatelská brož. Praha, Státní nakladatelství, 1934, 93 S., menší-8° ,..
Obálka na hranách mírně potrhána, přední strana vlivem otvírání lehce nalomena. Přesto velmi pěkný stav.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Milion (Marco Polo, Světová knihovna)
Marco Polo
Pevná vazba, rozměry: 10,5 x 15 cm, stran 269
Dobrý stav, lehce ušpiněné a zažloutlé desky a hřbet. Mírně zažloutlé stránky.
199Kč
Bez daně: 199Kč
V australském bushi (Austrálie)
Štěpán Kotze
Poloplátěná převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 137 - 18 obrázků a mapka
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Závod o bílý kontinent (Antarktida)
Alan Gurney
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2003. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 366 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Objevy v Mexiku (Mexiko, cestopis)
Egon Ervín Kisch
Praha, Družstevní práce 1950, s. 212.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně opotřebovaná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Japonečky. Vzpomínky na tři horká odpoledne (Japonsko, cestopis, celokožená vazba)
Joe Hloucha
Vzpomínky na tři horká odpoledne. Nakl. A. Neubert, Praha, 1931. Celokožená vazba se zlacením a s ob..
Velmi dobrý stav (viz foto).
249Kč
Bez daně: 249Kč
V zemi lva a slunce: Črty z cest napříč Persií I. a II. (2 svazky) - Irán
Josef Hříbek
Pevné vazby, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 227 s 52 obr. a 194 s 41 obr., 2 mapkami a 1 perským cest. dokumentem
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Evropa okouzleným pohledem II.
Ivana Mudrová
Vydalo nakl. Lidové noviny, Praha 2008. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 17 cm, 264 stran. Vydání první.
Velmi pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Záhady tří pólů
J.J.Duffack
Nakl. Naše vojsko, Praha 1997. Vydání 1. Původní pevná vazba, 232 stran, rozměry: 15 × 21,5 cm.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Hlas domova (edice: Knihovna Pokroku, sv. 160) [historie, cestopis, mj. České stopy v oblastech bílých pouští, V nejmenším díle světa, Z krajů nekonečných lesů až po Panamskou šíji)
Jan Týml
Vydal Pokrok, Praha 1940. Knihovna Pokroku, sv. 160. Původní brož, lehce odřeno, uvolněný hřbet, 80 ..
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
V Indii (Indie, reportáž, fotografie; podpis Pavla Jazairiová)
Pavla Jazairiová
Vydal: Radioservis a.s., Český rozhlas, Praha 2003
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Napříč Habeší do divokého Sumalska (Etiopie)
P. Kopecký
Nákladem vlastním, nedatováno. Převazba - část pův. obálky je nalepená na desky, rozměry: 12,5 x 18 cm, stran 191 s 9 ilustracemi a mapkou
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Paláce víry: fascinující sakrální stavby z celého (kostely, katedrály)
kolektiv autorů
Pevná vazba. Rozměry: 24 x 30 cm, stran 394 - množství vyobrazení.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
 
Valentinská © 2021