CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Záblesky z Bengálska [krásná vazba, kůže, celokožená]
Rabíndranáth Thákur
Krásná celokožená vazba se zlacením, rozměry: 14 x 22 cm, 68 stran.
Velmi dobrý stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Italské listy (obálka Josef Čapek)
Karel Čapek
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 20 cm, vydání páté, 66 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části u hřbetu natržená.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Full Circle (cestopis)
Michael Palin
BBC 1997
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bílé tajemství Tibetu (horolezectví, Himaláje, Tibet)
Ch. Bonington, Ch. Clarke
Vydala Brána - Knižní klub, Praha 2000. Původní pevná vazba, 203 stran + obr. přílohy.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Očima bohů. Jaká je Afrika shora (National Geographic, fotografie, příroda)
Robert B.Haas
Samona Magazines, Praha 2005.
Výborný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Stará Ethiopie - Nový Súdán
Alois Musil
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14,5 x 22 cm, 178 stran s mapkou.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka, na zadním přídeští jsou poznámky psané propiskou
399Kč
Bez daně: 399Kč
Cestopis I. a II. (2 svazky, Ottova Světová knihovna)
Jan Kollár
Celoplátěná nakladatelská vazba, stran celkem 729. Rozměry: 10,5 x 15 cm.
Dobrý stav, desky jsou lehce odřené a ušpiněné, stránky zažloutlé.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Obrázky z Paříže
Jan Šmíd
Vydalo nakl. Gutenberg, Praha 2005. Původní pevná vazba, rozměry: 24 x 17 cm, 175 stran - včetně obr. materiálu, vydání první. EAN: 9788086349220.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Čeští cestovatelé I. a II. (2 svazky)
Josef Kunský
Vydal Orbis, Praha 1961, edice Poznání světa, původní celoplátěné vazby s přebaly, 421 a 492 stran s obr. materiálem, vydání první. Rozměry: 17,8 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, pouze přebaly mírně odřené a otřepené. Ručně vepsáno Vánoce 1961.
150Kč
Bez daně: 150Kč
K vrcholu Tirič Míru (horolezectví)
Vladimír Šedivý
Orbis, Praha 1974. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 160, 40 stran čb., a 8 stran bar. přílohy.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Plavby sebevrahů
Miroslav Náplava
Jota, Brno 2018. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, 232 stran, 40 stran bar. přílohy.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Přes moře. S uprchlíky na cestě do Evropy (Emigrace, uprchlíci, Sýrie, reportáž; fotografie Stanislav Krupař)
Wolfganag Bauer
Grada, Praha 2015. Brožovaná, stran 128, vydání první, rozměry: 12 x 20 cm.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Dvořák v Americe aneb Spirituál bílého muže (Antonín Dvořák, hudební skladatel)
Zdeněk Mahler
Vydalo nakladatelství Slávka Kopecká, Praha 2012. Stran 150. Původní pevná vazba s přebalem.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Perla Indického oceánu (Ceylon, Srí Lanka)
Otakar Pertold
Pevná vazba, rozměry: 17 x 25 cm, 941 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Obrázky z Holandska
Karel Čapek
S kresbami autorovými. Fr. Borový, Praha 1947. Spisy bratří Čapků. Původní celoplátěná vazba s přeba..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021