CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Světla dalekých přístavů (zlomky života 1905-1915) (edice: Sebrané spisy Jana Havlasy, sv. 5) (autobiografie, cestopis, mj. Japonsko, Oceánie; věnování a podpis Jan Havlasa)
Jan Havlasa
Vydalo: Ústřední nakladatelství Josef Rašín, Praha 1919
Flek na horní části desek, zřejmě od polití, zasahuje do cca 20 prvních stran, jinak dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Motorová turistika v Československu
J. Soukup
Měkká vazba s původní obálkou, 77 stran, rozměry: 12,5 x 22,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Amerika
Josef Kořenský
Cesty po světě,  Vydání pro mládež,J. Otto, Praha. Původní celoplátěná vazba, mírně odřená, ve ..
Slušný stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Cesta do Swaté země, již wykonal a sepsal Josef Chmelíček (Cesta do Svaté země, díl II.) - 1867
Josef Chmelíček
Původní kartonová vazba, rozměry: 12 x 18,5 cm, stran 600.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Na přídeští je poznámka psaná perem
499Kč
Bez daně: 499Kč
Za písní Severu aneb Proč bychom se neztratili
Zdeněk Šmíd
Nakl. Olympia, Praha 2000. Původní pevná vazba, 232 stran, rozměry: 11 × 18 cm.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zápisky o válce galské (Živá díla minulosti)
Richard Konkolski
Olympia, Praha 1976. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, stran 188, 32 stran obr. příloh, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce odřený.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Do zemí sociálních divů (edice: Matice lidu) [cestopis, mj. Japonsko, Austrálie, Nový Zéland]
Alfred Manes
Praha, F. Šimáček 1915, s. 276
Slušný stav, některé stránky volné, přední strana obalu-růžek utržený,
50Kč
Bez daně: 50Kč
Afrika. Atlantický oceán. Polární krajiny. Austrálie
Fr. Hellwald, J. Malý
Poloplátěná převazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 17 x 24 cm, strany 504 - 777 (průběžné stránkování, kniha je kompletní); čb. obrázky v textu.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce vyšisovaný.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Z dalekých krajin. Kulturní obrázky z různých zemí (cestopis) (krásná secesní vazba, mj. i Laponsko, Rusko, Itálie, Krym)
Josef Kořenský
Pevná vazba, zlacený nápis na předních deskách a na hřbetu. Rozměry: 18 x 28 cm, stran 173.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Na Východě [Cestopis zahrnuje tyto země: Egypt, Palestina, Sýrie, Arábie, Malá Asie, Makedonie, Albánie, Řecko, Kurdistán, Núbie, Habeš, Mezopotámie, Irák] - vazba kůže-polokožená
pán ze Schweiger-Lerchenfeldů
Polokožená převazba. se zlacením, rozměry: 17 x 23 cm, 730 stran + velké množství vyobrazení,
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaný hřbet
999Kč
Bez daně: 999Kč
Kam na dovolenou? Zpátky do Evropy
kolektiv autorů
Olympia, Praha 2008. Pevná vazba, stran 511 - včetně vyobrazení, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Po stopách sněžného muže (edice: Kolumbus, sv. 3) [Himaláje, cestopis, sněžný muž, Yetti]
Ralph Izzard
Praha, Mladá fronta 1960, s. 322.
Velmi slušný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Na motoru křížem krážem domovinu (obálka Josef Čapek)
Z. Tlamich, J. Foustka
Brožovaná s původní obálkou, stran 187, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce otřepené.
900Kč
Bez daně: 900Kč
S Krasinem k severnímu pólu (cestopis, polární expedice, SSSR)
Praha, Karel Borecký 1929, s. 220.
Desky lehce zašpiněné (viz foto), dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka
Rudolf Krautschneider
Nakl 65. pole, 2014. Poloplátěná vazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 271
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dějiny zeměpisu, II. Doba velkých objevů 15. a 16. století
Bohuslav Horák
Brožovaná, 177 stran + obrazová příloha. Rozměry: 18 x 24,5 cm.
Velmi dobrý stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
 
Valentinská © 2021