CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Do jižních moří
Robert Louis Stvenson
Orbis, Praha 1973. Vydání první. Celoplátěná vazba s obálkou. Rozměry: 16 x 23 cm, stran 250.
Velmi dobrý stav, pouze obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tajuplné a tragické břehy. Příběh objevitele Charlese Francise Halla (biografie, cestopis, Arktida, Grónsko)
Ch. C. Loomis
Příběh objevitele Charlese Francise Halla. Přeložil Jiří Martínek. Metafora, Praha 2001. Původní vaz..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Z Prahy všemi směry II.
Ivana Mudrová
Nakladatelství Lidové noviny, Praha 2014. Pevná vazba s přebalem, stran 204, rozměry: 12 x 17,5 cm.
Desky po okrajích mírně odřeny. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Kryštof Kolumbus – Don Quijote oceánu [mořeplavec, objevitel Ameriky, historický životopisný román, životopis]
Jakob Wassermann
Praha, Panorama 1980, s. 191.
Velmi slušný stav, mírně ošoupaný přebal
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kde zrají pomeranče. Humoristické popsání cesty manželů Nikolaje Ivanoviče a Glafiry Semenovny Ivanových do Monte Carla a Itálie (humor, román)
N. A. Lejkin
Humoristické popsání cesty manželů Nikolaje Ivanoviče a Glafiry Semenovny Ivanových do Monte Carla a..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Na západ po stopách císařovny Sisi (Sissi)
Dagmar Beňaková
Grada, 2025. Pevná vazba, první vydání, stran 213, rozměry: 17 x 24 cm
Pěkný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Expedice míří do hlubin
Lubomír Benýšek
Vydalo: nakl. Profil, Ostrava 1987 Stav: výborný, brož. vydání Lubomír Benýšek ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Čína císaře Šen-cunga (Každodenní život středověké Číny)
V. Hrdličková, Z. Hrdlička
Vydalo nakladatelství Mladá fronta, Praha 1992. Vydání první. Původní brož, 272 stran textu a 16 stran barevné přílohy, rozměr: 21 x 29 cm.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Toulavá Volha [ruský román, Sepsání o dobytí Sibiře; Rusko, Sibiř]
Arťom Vesjolyj
Sepsání o dobytí Sibiře. Vydalo nakl. Odeon, Praha 1974. Původní celoplátěná vazba s průhledným obal..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Létající koberec (vazba kůže - polokožená)
Richard Halliburton
Družstevní práce , Praha 1940. Polokožená převazba, rozměry: 13 x 20 cm, stran 303
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Rok v Provenci
Peter Mayle
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2017. Druhé vydání, stran 206. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Stín Kilimandžára [Pěšky východní Afrikou - Kilimandžáro, cestopis, Afrika]
Rick Ridgeway
Vydalo nakladatelství BB art v roce 2000. Vydání první, stran 310. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Za karavanou mrtvých [cestopis, Irák, Blízký východ, Arabové](edice Knihy československého čtenáře, sv. 15)
Vladislav Forejt-Alan
Praha, Československý čtenář 1938, s. 145.
V dobrém stavu, bez obálky.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Cleopatra´s Wedding Present: Travels through Syria
Robert Tewdwr Moss
Creative Print&Design, 2008.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Setkání v tropech. Kapitola z románu Jiřího Muchy "Spálená setba" (román, cestopis; obálka Václav Fiala)
Jiří Mucha
Grafická úprava a frontispice Václav Fiala. Kapitola z románu Jiřího Muchy "Spálená setba". Melantri..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021