CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Orbis, Praha 1973. Vydání první. Celoplátěná vazba s obálkou. Rozměry: 16 x 23 cm, stran 250.
Velmi dobrý stav, pouze obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Příběh objevitele Charlese Francise Halla. Přeložil Jiří Martínek. Metafora, Praha 2001. Původní vaz..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Nakladatelství Lidové noviny, Praha 2014. Pevná vazba s přebalem, stran 204, rozměry: 12 x 17,5 cm.
Desky po okrajích mírně odřeny. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Panorama 1980, s. 191.
Velmi slušný stav, mírně ošoupaný přebal
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Humoristické popsání cesty manželů Nikolaje Ivanoviče a Glafiry Semenovny Ivanových do Monte Carla a..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Grada, 2025. Pevná vazba, první vydání, stran 213, rozměry: 17 x 24 cm
Pěkný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo: nakl. Profil, Ostrava 1987
Stav: výborný, brož. vydání
Lubomír Benýšek
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Mladá fronta, Praha 1992. Vydání první. Původní brož, 272 stran textu a 16 stran barevné přílohy, rozměr: 21 x 29 cm.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sepsání o dobytí Sibiře. Vydalo nakl. Odeon, Praha 1974. Původní celoplátěná vazba s průhledným obal..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Družstevní práce , Praha 1940. Polokožená převazba, rozměry: 13 x 20 cm, stran 303
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2017. Druhé vydání, stran 206. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství BB art v roce 2000. Vydání první, stran 310. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Československý čtenář 1938, s. 145.
V dobrém stavu, bez obálky.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Creative Print&Design, 2008.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Grafická úprava a frontispice Václav Fiala. Kapitola z románu Jiřího Muchy "Spálená setba". Melantri..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk







![Toulavá Volha [ruský román, Sepsání o dobytí Sibiře; Rusko, Sibiř] Toulavá Volha [ruský román, Sepsání o dobytí Sibiře; Rusko, Sibiř]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_349540_1-1024x1024.jpg)


![Stín Kilimandžára [Pěšky východní Afrikou - Kilimandžáro, cestopis, Afrika] Stín Kilimandžára [Pěšky východní Afrikou - Kilimandžáro, cestopis, Afrika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/699034-stin-kilimandzara-pesky-v-16958503141-1024x1024.jpg)

