CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Práh, Praha 2011. Pevná vazba, rozměry: 14 x 21,5 cm,247 stran - včetně vyobrazení, vydání první.
Pěkný stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Fotografická kniha zve čtenáře na palubu soukromého letadla k rozhovoru s proslulým fotografem, aby ..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakl. Svoboda, Praha 1969. Celoplátěná vazba s přebalem, stran 376 - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 18 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce odřená obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Mladá fronta, Praha 1960. Edice Globus, sv. 38. Pevná vazba, vydání druhé. Stran 262, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Panorama 1980, s. 191.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Chancellor Press, 1960.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Vydal A. Neubert, Praha 1931. Původní celoplátěná vazba se zlacením, 8°, 339 stran.
Desky odřeny, hřbet vyšisovaný. Dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Gustav Voleský, 1932 Celoplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 249
Stav velmi dobrý, signaturní razítko
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Malvern - B. Just 1999, 223.
Velmi slušný stav, cca 1 cm čára lihovkou na přední straně desek
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Edice ČT, Česká televize, Praha 2011.
Výborný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Uspořádal Chris Scarre ; z původního anglického vydání přeložil Miroslav Bárta , V Praze : Nakl. Slo..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Levá fronta, Praha 1932. Brožovaná, stran 94, rozměry: 12 x 18 cm
Velmi dobrý stav, obálka i hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v horní části natržený. Mírně zažloutlé stránky, místy je v textu podtrženo tužkou
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Celoplátěná vazba, stran celkem 476 - množství vyobrazení, rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Hradec Králové, Kruh 1980, s. 219.
Velmi slušný stav, mírně zašpiněný přebal.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Román. Přeložil Karel Vika. J. Otto, Praha, nedatováno. Původní brož, 8°, 134 stran. Dobrý stav (viz..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Akcet, 2003. Pevná vazba s obálkou, 144 stran, rozměry: 16,5 x41 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk


![Očima kondora - letecký portrét Latinské Ameriky [Jižní Amerika - letecké fotografie, Brazílie, Argentina, Chile, Peru, Venezuela, Bolívie, Kolumbie] Očima kondora - letecký portrét Latinské Ameriky [Jižní Amerika - letecké fotografie, Brazílie, Argentina, Chile, Peru, Venezuela, Bolívie, Kolumbie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_394549_1-1024x1024.jpg)
![Světadíl pod Himálajem [cestopis - Asie: Indie, Nepál, Pákistán, Himálaj] Světadíl pod Himálajem [cestopis - Asie: Indie, Nepál, Pákistán, Himálaj]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/740735-svetadil-pod-himalajem-in-17435928021-1024x1024.jpg)
![Aku-aku. Tajemství Velikonočního ostrova [Velikonoční ostrov - Thor Heyerdahl] Aku-aku. Tajemství Velikonočního ostrova [Velikonoční ostrov - Thor Heyerdahl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/659952-aku-aku-tajemstvi-velikon-16498296081-1024x1024.jpg)
![Kryštof Kolumbus – Don Quijote oceánu [mořeplavec, objevitel Ameriky, historický životopisný román, životopis] Kryštof Kolumbus – Don Quijote oceánu [mořeplavec, objevitel Ameriky, historický životopisný román, životopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-02-27-12-16-02-01-1024x1024.jpg)








![Čelenka Matky Země (edice: Okamžiky) [Himaláje, Kašmír, expedice, fotografie] Čelenka Matky Země (edice: Okamžiky) [Himaláje, Kašmír, expedice, fotografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-10-19-10-55-21-01-1024x1024.jpg)

