CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
The World revealed: Australasia. Travel Tales Selected and Edited by Athelstan Ridgway [Australasia]
Ridgway, Athelstan
London - Edinburgh: Thomas Nelson & Sons, Ltd. 1925, první vydání; celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, zlacená horní ořízka, 256 stran s několika ilustracemi, 12° (11 x 16
zadní předsádka prasklá, několik rohů stránek ohnutých, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Sahara (cestopis, Afrika, mj. Maroko, Alžírsko, Senegal)
Michael Palin
Weidenfeld - Nicholson 2002, s. 256.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Im Lastkraftwagen von Berlin nach Ispahan. Deutsches Nachkriegserleben im Orient [cestopis, Orient]
Kirsch, Max
Berlin - Leipzig: Verlag von K. F. Koehler 1927. Pův. poloplátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 250 stran psaných frakturou s četnými černobílými obr. a mapou, 4° (15
hřbet lehce zašpiněný, hrany desek trochu odřené, ořízka, patitulní a titulní list s hnědými skvrnkami, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Afghánistán
Ian Czech
Mladá fronta, Praha 2003. 1. vyd.
Dobrý stav. Vazba se začíná rozlepovat - několik listů je uvolněných, žádné ovšem nechybí.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Fahrten in der Ägäis [cestopis, Egejské moře]
Börger, Hans von
Hamburg: Johann Trautmann Verlag G.M.B.H. 1927. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a na předsádce se štítkem knihovny, 71 stran textu + 53 stran obrazů, 4° (16,5 x 23 cm)
hřbet vybledný, předsádka zašpiněná, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die weite, weite Welt, 5 svazků [cestopisy; cesta kolem světa; Egypt, Čína, Japonsko, Sýrie; Jižní Amerika]
Richard Katz
Berlin: Verlag Ullstein 1930–1932, vázané, 238+298+250+274+278 s., obr. přílohy, mapy, 8° (14,5 x 22 cm)
Vynikající stav; pár žlutých skvrnek na plátně a na ořízkách, na každé titulní straně je pak perem vepsaná signatura.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Brasilien und Ich. Reisen und Abenteuer in Brasilien und Paraguay [cestopis, Brazílie a Paraguay]
Landenberger, E.
Stuttgart-Cannstatt : Emil Landenberger Verlag 1929. Pův. poloplátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 166 stran psaných frakturou s černobílým portrétem autora, 8° (14
desky zašpiněné a odřené, ořízka zašpiněná, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Běžte do Prčic anebo jinam
Michal Černík
Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2004. 1. vyd.
Uvnitř izolepou vlepeny fotografie míst, o nichž se v knize píše + podtrháván text tužkou, jinak dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Als deutscher Gesandter in Afghanistan [cestopis, Afghanistán]
Ziemke, Kurt
Stuttgart - Berlin: Deutsche Verlags-Anstalt 1939. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a barevnou horní ořízkou, 393 stran s černobílými obr., 4° (14,5 x 22,5 cm)
desky zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Kulturwelt des Orients. Der indische Kulturkreis [kulturní dějiny, Indie]
Gleichen-Rußwurm, Alexander von
Hamburg: Hoffmann und Campe Verlag, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 483 stran s četnými ilustracemi, velké 8° (16,5 x 22,5 cm)
desky ohmatané, frontispis zřejmě chybí, vyšisované okraje stránek, vazba volnější, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Slunečné pobřeží Jugoslavie
Václav Jírů
Poloplátěná vazba, stran 94 - množství fotografií, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Von Land und Leuten in Ostturkistan. Berichte und Abenteuer der 4. deutschen Turfanexpedition [cesta do Turkistánu]
Le Coq, Albert von
Leipzig: Verlag der J. C. Hinrichs´schen Buchhandlung 1928. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 183 stran s četnými černobílými obr., 4° (16 x 23 cm)
desky a ořízka zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Quer durch den Sudan. Aus den Reiseerlebnissen des berühmten Afrikaforschers Gustav Nachtigal [cestování, cestopisy, severovýchodní Afrika, dobrodružné knihy pro mládež]
Schulig, H.
= Pichlers Jugendbücherei; Bändchen 4. Wien: Verlag von A. Pichlers Witwe & Sohn [1904]
Slušný stav. Bývalý knihovní exemplář, desky trochu zašpiněné a zaprášené, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, str, 5/6 natržená, strany 5-8 částečně uvolněné z vazby, vazba mezi str. 62-63 naprasklá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Hledání El Dorada [Obsahuje: zlatá horečka, bájné město zlata v jižní Americe atd.]
Marc Herman
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2005. Vydání první, stran 236. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 21 cm
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hlinecko - sborník příspěvků č. 3/1995 (Hlinsko)
Sestavil kolektiv autorů...
Nakladatel Město Hlinsko, 1995. Formát 20,5 x 20,5 cm. Stran 22. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021