CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Z údolí Šangri-La na vrchol hory Sepu Kangri. Brána - Knižní klub, Praha 2000. Původní vazba, menší ..
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydal Rasioservis, Praha 2015. Pevná vazba, vydání první, stran 144, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Freytag a Berndt, Česká televize 2007, s. 237.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná nakladatelská vazba, strany 355-733. Rozměry: 10,5 x 15 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Přední desky se lehce začínají uvoňovat od vazby. Okraje stránek jsou lehce zažloutlé.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zápisky účastníků sovět. záchranných výprav na "Krasinu" a "Malyginu". Nakl. Karla Boreckého, Praha ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Poloplátěná vazba, stran 118 s 54 obrázky a dvěma mapkami v textu a 1 přílohou. Rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo: nakl. Rudé právo, Praha 1950
Velmi slušný stav, mírně zašlá
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná s původní obálkou, 248 stran, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená se skvrnkami. Nerozřezáno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
V říši ledních medvědů a polárních lišek. Přírodopisné a kulturní črty. Vesmír, Praha 1946. Původní ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatelství Faun, Praha 2004. Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 228 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Odeon, Praha 1982. Knihovna klasiků, Spisy J. W. Goetha, sv. 10. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a přebalem, stran 583, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydalo: Doležalovo nakl., Červený Kostelec 1943
Dobrý stav, mírně zašlá
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba, 337 stran se 24 oboustrannými hlubotiskovými přílohami. Rozměry: 18 x 24,5 cm.
Stav dobrý, přední desky se začínají uvoňovat od vazby, na titulním listu je číslo napsané perem.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Poloplátěná nakladatelská vazba, přebal chybí Praha, SNDK, 1954, 202 str., 4°, s barevnými ilustrace..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Družstevní práce, Praha 1936. Edice Orbis Pictus, svazek V. Původní poloplátěná vazba, rozměry: 14 x 19 cm, 231 stran.
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakl. Mladá fronta, Praha 1960. Edice Globus, sv. 38. Pevná vazba, vydání druhé. Stran 262, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk


![Po Česku II. [neznámé příběhy, vyprávění o místech, kniha vydaná k televiznímu pořadu - turistický průvodce po zajímavých místech České republiky] Po Česku II. [neznámé příběhy, vyprávění o místech, kniha vydaná k televiznímu pořadu - turistický průvodce po zajímavých místech České republiky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738413-po-cesku-ii-17411611081-1024x1024.jpg)
![Toulavá kamera 4 [televizní průvodce po Čechách, Moravě a Slezsku, mj. Holašovice, Zbiroh, Slavonice, Doksy, Ploskovice, Telč, Polná, Hluk ad.] Toulavá kamera 4 [televizní průvodce po Čechách, Moravě a Slezsku, mj. Holašovice, Zbiroh, Slavonice, Doksy, Ploskovice, Telč, Polná, Hluk ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-09-04-16-37-57-01-1024x1024.jpg)












![Aku-aku. Tajemství Velikonočního ostrova [Velikonoční ostrov - Thor Heyerdahl] Aku-aku. Tajemství Velikonočního ostrova [Velikonoční ostrov - Thor Heyerdahl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/659952-aku-aku-tajemstvi-velikon-16498296081-1024x1024.jpg)