CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20 cm, 198 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně otřepená obálka, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Odeon, Praha 1979. Živá díla minulosti, sv. 88. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 14 x 21 cm, 394 stran.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Celoplátěná vazba - původní obálka je vevázána, stran 348, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Ladislav Kuncíř 1929, s. 143.
V dobrém stavu, obálka je zašpiněná, vazba a složky jsou lehce uvolněny.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 158, rozměry: 12,5 x 18,5 cm.
Stav velmi slušný, obálka a hřbet jsou odřené a otřepené. Hřbet je potrhaný se ztrátou a lepený páskou. Knižní blok je včetně hřbetu rozlomený na tři části. Stránky jsou zažloutlé a uvolněné.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Průvodce Litoměřickem - Průvodce a adresář Litoměřic. Pův. brož., vyd.MNV Litoměřice 1946, 116 s., 8..
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nákladem vlastním, 1925. Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, stran 196
Stav pěkný, nerozřezáno
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1965 jako 38. svazek Živých děl minulosti. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 488 stran.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha, Státní nakl. krásné literatury, hudby a umění 1953, s. 242.
Velmi slušný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba - na deskách je nalepená část původní obálky, stran 348 - včetně vyobrazení a mapami (jedna je rozkládací), rozměry: 15 x 20,5 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, horní část vazby je politá zřejmě od inkoustu. Stránky jsou zažloutlé.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Praha, Státní nakladatelství 1933, s. 112.
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Památník národního písemnictví, Praha 1981. Původní kartonová vazba, rozměry: 11 x 15 cm,189 stran + obrazová příloha.
Velmi dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Albatros 1980, s. 294.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. J.Otto, Praha 1929.
Uvnitř dobrý stav, desky mírně odřené, kniha zkosená.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha, Fr. Borový 1938, s. 188.
Volný hřbet, lehce pomačkáno, obálka mírně zašpiněná (viz foto). Velmi slušný stav!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Izmaël, 1929. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 93
Stav velmi dobrý, obálka je z boku lehce natržená, nerozřezáno
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk








![Toulky po Londýně (Světová četba sv. 60) [cestopis, Anglie] Toulky po Londýně (Světová četba sv. 60) [cestopis, Anglie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/13.3.2013-32-1024x1024.jpg)

![Do Ameriky na zkušenou. Románek českého hocha (edice: SAD, sv. 25) [román, ilustrace Ctibor Osička] Do Ameriky na zkušenou. Románek českého hocha (edice: SAD, sv. 25) [román, ilustrace Ctibor Osička]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_136123_1-1024x1024.jpg)



