CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Don Enrique. Dobrodružství v Latinské Americe (ilustrace Zdeněk Burian)
Enrique Stanko Vráz
Celoplátěná vazba s obálkou, 328 str. s ilustracemi, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a otřepená, z dolní části jsou skvrny od polití. V dolní části knihy jsou malé skvrnky od vlhkosti - vše suché, čitelné (nezasahují do text). Uvnitř je stav pěkný
900Kč
Bez daně: 900Kč
Věčné Japonsko. Cestopis
A. R. Nykl
Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 359.
Stav dobrý, hřbet je vyšisovaný. Strana 351 je dolepovaná - chybí část textu.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Napříč Antarktidou (edice: Cesty) [Antarktida, cestopis, Edmund Hillary]
Vivian Fuchs, Edmund Hillary
Praha, Orbis 1960, s. 283.
V dobrém stavu, obálka je lehce potrhaná.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Obrázky z Holandska
Karel Čapek
Vydal Fr. Borový, Praha 1947. S kresbami autorovými, v obálce F. Muziky. Původní celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 12 x 19 cm, 87 stran, vydání deváté.
Desky nepatrně zašpiněný. Stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Světoběžníkem se sadistkou (cestopis, podpis Ála Wokoun)
Ála Wokoun - podpis!
ASOCIACE POLIO, Praha 1993. Původní brož, 8°, 136 stran. S podpisem autora. Velmi dobrý stav (viz fo..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Sedmdesát velkých výprav, jež změnily svět [Marco Polo, Fernando Magalhaes, David Livingstone, Amelia Earhartová, Neil Armstrong]
R.Hanbury-Tenison
Nakl. Slovart, 2007. 304 stran, 420 ilustrací. Pevná vazba s přebalem, Rozměr 27x21 cm.
Velmi pěkný stav(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Afrika
Josef Kandert
Nakl. Mladá fronta, Praha 1984. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24,5 cm. Stran 376, 48 stran bar. přílohy.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Amerika. Kulturní obrázky - Severní Amerika [USA, Kanada, Spojené státy americké]
Josef Kořenský
A. Storch syn, Praha 1911. Původní nakladatelská vazba s ilustrací na přední desce, 4°, 349 stran, 3..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Milion - Marco Polo [středověký cestopis, cesta do východní Asie, Čína, Mongolsko, Persie, O zvycích a poměrech ve východních krajích]
Marco Polo, překlad Václav Blahník
Vydal Odeon, Praha 1989. První vydání. 228 stran. Původní celoplátěná vazba s obálkou.
Pěkný stav (viz obr.)
80Kč
Bez daně: 80Kč
Alpy. Nejkrásnější vyhlídky (průvodce, cestování, horolezectví)
Evamaria Wecker
Frýdek-Místek, Alpress 2013, s. 142.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Po Česku III [tipy na výlety, vyprávění o místech, kniha vydaná k televiznímu pořadu - turistický průvodce po zajímavých místech České republiky]
Václav Žmolík
Vydal Rasioservis, Praha 2018. Brožovaná, vydání první, stran 198, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bílé tajemství Tibetu (horolezectví, Himaláje, Tibet)
Ch. Bonington, Ch. Clarke
Z údolí Šangri-La na vrchol hory Sepu Kangri. Brána - Knižní klub, Praha 2000. Původní vazba, menší ..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Rumunsko není divočina. Autem na pobřeží Černého moře, do dunajské delty a po stopách Draculy
Lenka Šikrha, Jozef Šikrha
Via Nostra, Bratislava 2005. Původní pevná vazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm; 287 stran.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Rudou Čínou až do Indie (cestopis, Čína, Indie)
Václav Petr
Třebíč, Akcent 2002, s. 196.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021