CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, ELK 1941, s. 181.
Velmi slušný stav, otřepený přebal, potrhané kartonové pouzdro.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vlastivědný sborník - Soběslav, Třeboň, Náchod, Hluboká, Švédsko, Český Krumlov, Hranice na Moravě, ..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakl. Pragma, Praha 1997. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 255 stran.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Computer Press (CP Books) 2011. Brožovaná, stran 352 - včetně vyobrazení, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, Olympia 1978, s. 194.
Velmi slušný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba, stran 286, vydání první, rozměry: 18 x 24 cm.
Velmi dobrý stav. Nesouvisející věnování.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Akropolis, 2009. Edice Osobnost. Původní vazba s přebalem; 16,5 × 23,5 cm; 184 stran + obr. přílohy.
Perfektní stav, zcela nová kniha.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Euromedia Group, Praha 2019. Pevná vazba, 312 stran, rozměry: 15 x 23,5 cm.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakl. Svoboda, Praha 1991. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 479 stran s 209 černobílými fotografiemi a 63 barevnými snímky. Vydání první. Rozměry: 17 x 25 cm.
Stav dobrý
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Vydal: Orbis, Praha 1969
Velmi slušný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Macmillan Publishers, 2003.
Dobrý stav, nepatrně odřený přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovart, 2002. Původní pevná vazba s přebalem, 239 stran, bohatý obrazový materiál, křídový papír, 36x25 cm. Vydání I. Editor Petr Hajný.
Pěkný stav (viz foto).
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Nákladem České graf. unie, Praha 1941. Celoplátěná vazba, stran 252 s 58 původními obr. přílohami a mapkou, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Původní obálka je vevázána.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Stránky nerozřezány, vazba ve hřbetě mírně uvolněna, obálka po okrajích otřepena. Stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1986. Původní celoplátěná vazba s přebalrm, 328 stran, vydání první, rozměr: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěné vazby se zlacením, rozměry: 13 x 19,5 cm, 178, 153 a 233 stran.
Velmi dobrý stav. Nesouvisející věnování.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zákazníci sk





![Bengálské ohně. Příběh Čs. lesníka v deltě Gangy a Brahmaputry (edice: Cestopisy) [Indie, Ganga, Brahmaputra, cestopis, fotografie] Bengálské ohně. Příběh Čs. lesníka v deltě Gangy a Brahmaputry (edice: Cestopisy) [Indie, Ganga, Brahmaputra, cestopis, fotografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-09-07-08-53-38-01-1024x1024.jpg)



![Cejlon, ráj bez andělů [Srí Lanka a Indie - cestopis Hanzelka, Zikmund] Cejlon, ráj bez andělů [Srí Lanka a Indie - cestopis Hanzelka, Zikmund]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/708761-cejlon-raj-bez-andelu-sri-17065684971-1024x1024.jpg)





