CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Celoplátěná vazba s obálkou, 328 str. s ilustracemi, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a otřepená, z dolní části jsou skvrny od polití. V dolní části knihy jsou malé skvrnky od vlhkosti - vše suché, čitelné (nezasahují do text). Uvnitř je stav pěkný
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 359.
Stav dobrý, hřbet je vyšisovaný. Strana 351 je dolepovaná - chybí část textu.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Praha, Orbis 1960, s. 283.
V dobrém stavu, obálka je lehce potrhaná.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Fr. Borový, Praha 1947. S kresbami autorovými, v obálce F. Muziky. Původní celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 12 x 19 cm, 87 stran, vydání deváté.
Desky nepatrně zašpiněný. Stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
ASOCIACE POLIO, Praha 1993. Původní brož, 8°, 136 stran. S podpisem autora. Velmi dobrý stav (viz fo..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešit. 36 stran, rozměry: 20,5 x 30 cm
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Slovart, 2007. 304 stran, 420 ilustrací. Pevná vazba s přebalem, Rozměr 27x21 cm.
Velmi pěkný stav(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Mladá fronta, Praha 1984. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24,5 cm. Stran 376, 48 stran bar. přílohy.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Jota, Brno 2009
240 stran
Stav: výborný
Kolektiv autorů
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
A. Storch syn, Praha 1911. Původní nakladatelská vazba s ilustrací na přední desce, 4°, 349 stran, 3..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Odeon, Praha 1989. První vydání. 228 stran. Původní celoplátěná vazba s obálkou.
Pěkný stav (viz obr.)
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Frýdek-Místek, Alpress 2013, s. 142.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Rasioservis, Praha 2018. Brožovaná, vydání první, stran 198, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Z údolí Šangri-La na vrchol hory Sepu Kangri. Brána - Knižní klub, Praha 2000. Původní vazba, menší ..
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Via Nostra, Bratislava 2005. Původní pevná vazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm; 287 stran.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Třebíč, Akcent 2002, s. 196.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk



![Napříč Antarktidou (edice: Cesty) [Antarktida, cestopis, Edmund Hillary] Napříč Antarktidou (edice: Cesty) [Antarktida, cestopis, Edmund Hillary]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-06-26-10-48-51-01-1024x1024.jpg)





![Amerika. Kulturní obrázky - Severní Amerika [USA, Kanada, Spojené státy americké] Amerika. Kulturní obrázky - Severní Amerika [USA, Kanada, Spojené státy americké]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_368104_1-1024x1024.jpg)
![Milion - Marco Polo [středověký cestopis, cesta do východní Asie, Čína, Mongolsko, Persie, O zvycích a poměrech ve východních krajích] Milion - Marco Polo [středověký cestopis, cesta do východní Asie, Čína, Mongolsko, Persie, O zvycích a poměrech ve východních krajích]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/738439-milion-marco-polo-stredov-17411719531-1024x1024.jpg)

![Po Česku III [tipy na výlety, vyprávění o místech, kniha vydaná k televiznímu pořadu - turistický průvodce po zajímavých místech České republiky] Po Česku III [tipy na výlety, vyprávění o místech, kniha vydaná k televiznímu pořadu - turistický průvodce po zajímavých místech České republiky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/572733-po-cesku-iii-15870242661-1024x1024.jpg)


