CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ikar, Praha 2003. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, vydání první, 240 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal A. Neubert, Praha 1931. Původní celoplátěná vazba se zlacením, 8°, 339 stran.
Desky odřeny, hřbet vyšisovaný. Dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Levné knihy. 2004. Brožovaná, stran 125 - včetně množství obr. Rozměr: 12 x 20 cm.
Stav výborný
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Celoplátěná vazba, stran 576 - množství vyobrazení, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Nová škola, Praha 1929
Velmi slušný stav, mírně zašlá
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, stran 157 - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Uspořádal Chris Scarre ; z původního anglického vydání přeložil Miroslav Bárta , V Praze : Nakl. Slo..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Odeon, Praha 1989. První vydání. 228 stran. Původní celoplátěná vazba s obálkou.
Pěkný stav (viz obr.)
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba, stran celkem 476 - množství vyobrazení, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, mírně ušpiněné desky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Bratislava, Šport 1968
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 502 s 99 tabulemi obr. příloh podle vlastních snímků autorových, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, obálka ahřbet jsou lehce odřené, nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Román. Přeložil Karel Vika. J. Otto, Praha, nedatováno. Původní brož, 8°, 134 stran. Dobrý stav (viz..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 18 x 25 cm, 223 stran, čb. obrázky v textu.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha, Orbis 1975, s. 317.
V dobrém stavu, obálka je mírně natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11,5 x 18 cm, 320 stran s obr. přílohami.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné, některé složky uvolněné. Nerozřezáno.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
NLN, Praha 1999. Původní brož, 8°, 243 stran. V textu podtrháváno propiskou.
Velmi slušný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk








![Milion - Marco Polo [středověký cestopis, cesta do východní Asie, Čína, Mongolsko, Persie, O zvycích a poměrech ve východních krajích] Milion - Marco Polo [středověký cestopis, cesta do východní Asie, Čína, Mongolsko, Persie, O zvycích a poměrech ve východních krajích]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/741998-milion-marco-polo-stredov-17448279421-1024x1024.jpg)




![Josefa Kořenského Cesty po světě - Plavba do Nového světa - Amerika [severní, Josef Kořenský, USA Spojené státy Americké a Kanada - cestopis] Josefa Kořenského Cesty po světě - Plavba do Nového světa - Amerika [severní, Josef Kořenský, USA Spojené státy Americké a Kanada - cestopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/706345-josefa-korenskeho-cesty-p-17042038081-1024x1024.jpg)
![Lidé v pralese (Edice: Cesty) [Afrika, cestopis, biografie] Lidé v pralese (Edice: Cesty) [Afrika, cestopis, biografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-01-06-10-55-41-01-1024x1024.jpg)

