KNIHY - 19. STOLETÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Biblioteka Kazatelská Budějovické Diécesi, roč. VI., sešit 3. Budějovice, 1861! Původní brož, stářím..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 11 x 14 cm, stran 254
Stav velmi dobrý, odřené desky a hřbet
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydalo nakladatelství Družstevní práce, Praha 1931. Stran 73. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Jan Fr. Pospíšil, 1822. Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17 cm, stran 112
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná. Uvnitř jsou místy skvrnky (asi od vlhkosti) - vše suché, čitelné a neslepené. Na titulním listu je nálepka cca 3 x 4 cm
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Nákladem vlastním, Praha 1893.
Dobrý stav, lehce odřené desky (viz foto). Na stránkách skvrnky od stáří.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Biblioteka Kazatelská Budějovické Diécesi, roč. V., sešit 1. Budějovice, 1859! Původní brož, stářím ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Polokožená vazba, stran 722, rozměry: 15,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Pevná vazba, stran 980, rozměry: 13 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, přední i zadní desky se lehce uvolňují od vazby, na přídeští je nálepka. Strana 18 je natržená, místy jsou hnědé skvrnky od stáří, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Beyträge zur Wassergeschichte von Böhmen.
Erster und Zweyter Band.
Be..
16 200Kč
Bez daně: 16 200Kč
Bez daně: 16 200Kč
František Cyril Kampelík, 1859. Tisk Lad. Pospíšil. Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 236 stran.
Dobrý stav, obálka je potrhaná a pomačkaná, knižní blok je včetně hřbetu rozlomený na dvě části. Uvnitř je stav velmi dobrý, některé složky jsou uvolněné
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Převazba, stran 198, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na přídeští polepka ex libris. Uvnitř knihy jsou místy skvrnky od stáří.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Monografie o uhlí a jeho těžbě. Komplet tří svazků, včetně atlasu. Rarita. Dle anglických,..
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Vyd. A. Kronbergr, Praha 1825. 165 stran, 8°, text sázen frakturou, vazba dobová kartonová.
..
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Měkká vazba, druhé vydání, rozměry: 9,5 x 14,5 cm, stran 146
Stav velmi dobrý
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Převazba, stran 12, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, na přídeští je polepka ex libris. Uvnitř v knize jsou signaturní razítka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Jan Pospíšil, Hradec Králové 1876. Slepá poloplátěná převazba, 8°, 395 stran Listy lehce zhnědlé stá..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk













