KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Minerální voda Zaječice (Bečov, okr. Most) - Das Bitterwasser zu Saidschitz in Böhmen (1790) - Zaječická hořká
REUSS, František Ambrož (Franz Ambrosius)
Reuss, František Ambrož (1761-1830):   Das Bitterwasser zu Saidschitz in Böhmen  ..
 
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Mistr Jordan, povídka ze života řemeslnického (1847)
Heinrich Zschokke, Jaroslav Pospíšil
Převazba, rozměry: 12 x 19 cm, stran 111
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je potrhaný s lehkou ztrátou. V přední části desek a prvních dvou stranách je v dolní části stopa od brouka. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze místy jsou h
399Kč
Bez daně: 399Kč
Pražský domácíček (edice: Matice lidu, XXXIII, č. 1) [novela]
Jakub Arbes
Mravokárný románek. Ed. Grégr, Praha 1899. Matice lidu, ročníku XXXIII. (1899) číslo 1., běžné číslo..
Obálka mírně zašpiněná a potrhaná (viz foto), vzhledem ke stáří dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zora. Almanach moravské omladiny (almanah)
Josef Boubela, Leander Čech, Jan Vařeka
Brožovaná, rozměry: 13 x 17,5 cm, stran 199
Stav horší, knižní blok je včetně hřbetu rozlomený. Uvnitř je stav velmi dobrý, místy je na okraji textu zatrženo.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Kirchliche Topographie von Mähren - (Církevní vlastivěda Moravy) KOMPLET 9 dílů ve 4 svazcích
Wolny, Gregor (Řehoř Volný)
Kirchliche Topographie von Mähren I/1-5; II/ 1-4   (Církevní vlastivěda Moravy)..
 
19 999Kč
Bez daně: 19 999Kč
Divadelní ochotník. Repertorium soukromých divadel [divadlo, divadelní hry] Rakovnické povstání r. 143 / Tatínkovy juchty (Rakovník)
Josef Mikuláš Boleslavský
Převazba, stran 56, rozměry: 12,5 x 17 cm
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbety. Mírně zažloutlé stránky
300Kč
Bez daně: 300Kč
Naše staré obrázky
František Dvorský
Převazba se zlacením na hřbetu, stran 126, rozměry: 12 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý. Na přídeští je polepka ex libris.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Písně otroka (poezie, secesní vazba)
Svatopluk Čech
Původní nakladatelská zdobená ražená celoplátěná vazba se zlacenou ořízkou, 78 stran, rozměr: 12,5 x..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Gymnázium Most (Brux) - 11 x výroční zpráva (1890-1910). Jahresbericht des Communal-Obergymnasiums in Brüx (11 Hefte)
Konvolut jedenácti výročních zpráv mosteckého gymnázia z let 1900-1910 včetně. Brožury jsou..
 
4 860Kč
Bez daně: 4 860Kč
Souzvuk
Žofie Podlipská
Převazba se zlacením na hřbetu, stran 256, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, na přídeští polepka ex libris a uvnitř knihy signaturní razítka. Na první straně je poznámka psaná červenou pastelkou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Časopis Českého museum, ročník XXII., sv. I.-VI./1848 (6 svazků)
Jan erazim Wocel
Brožované, rozměry: 15 x 23 cm, stran celkem 288
Stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Sborník. Sbírka příležitostných deklamací, výstupů, písní a básní dělnických X. (poezie, beletrie, mj. Samovrah, Deklamace, Kdo je lump?, Moderní vlastenec)
kolektiv autorů
Sborník: Sbírka příležitostných deklamací, výstupů, písní a básní dělnických. Sv. X. Fr. Komprda, Br..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hlídka literární, ročník III.(1886, Brno)
P.J.Mathon, P.J.Vychodil
Brno 1886.
Uvnitř dobrý stav, hřbet a desky odřené. Lehce zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Paedagogika všeobecná, čili, Navedení jak sluší se dítky rozumně vychovávati (poškoz.)
Pavel J. Šulc
Kniha formátu 8°, 20,5 cm, 204 stran, za stranou 96 je chybně vevázaná složka s titul..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Z dějin nepatrné české vesnice (Kojetice, okres Mělník) - 2 v 1 / Z duševního bojiště
Václav Honejsek / František Vaněček
Převazba, 111 + 64 stran a 104. Rozměry: 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka, která zasahuje i do desek. Stránky jsou lehce zažloutlé, vyřazený knihovní exemplář
800Kč
Bez daně: 800Kč
 
Valentinská © 2021