60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Mladá fronta, Praha 1968. Obálku a vazbu navrhl Václav Sivko. Graficky upravil Jan Wild. Vydání první, stran 176. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1961. 2. vyd.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Československý spisovatel 1964, s. 96.
Stav pěkný
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydání první. Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1969. 197 stran. Ilustroval a obálku navrhl Bohumil Konečný. Původní celoplátěná vazba s obálkou.
Přebal odřený a výrazněji potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 64 + příloha.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1966, v edici Otázky a názory, svazek 61.Typograficky upravil Zdenek Seydl, první vydání, stran 104. Původní brož, měkká vazba.
. Stav dobrý. Desky odřené a zažloutlé, místy podtrháno propisovací tužkou.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal PANTON, nakladatelství Svazu československých skladatelů, 1969. Ilustroval Dobroslav Foll. Vydání první, stran 16. Původní brož + přikládací mřížka.
Obálka lehce odřená, na dvou stránkách kresleno fixem (viz. foto). Stav jinak pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Mladá fronta, Praha, 1969. První vydání, stran 76, rozměr: 8 x 14,5 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten lehce odřený a v krajích natržený.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Mladá fronta 1964, s. 80.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Odeon, Praha 1969. Světová četba, svazek 407. Brožovaná s přebalem. 240 stran, rozměr: 11,5 x 17 cm
Stav velmi dobrý
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1964. 1. vyd. Původní pevná vazba, 17 x 22 cm, 73 str. s 29 ilustracemi v textu a se 4 přílohami.
Desky zašpiněny. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1967. Obálku a vazbu navrhl Václav Požárek. Vydání první, stran 232. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Přeložili Taťjana Hašková a Jan Zábrana. Mladá fronta, Praha 1962. Edice Kapka, ilustrovaná řada, sv. 13. Ilustroval Václav Sivko. Obálku a vazbu navrhl, graficky upravil Jaroslav Šváb. Původní polopl
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1958. 1. vyd.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Československý spisovatel 1968, s. 116.
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1968. První vydání. Ilustroval, obálku a vazbu navrhl Albín Brunovský. Graficky upravil Milan Kopřiva. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu, rozměry: 14 x 21 cm,
Desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk



![Patřím k vám (edice: Život kolem nás, sv. 96) [novela; ilustrace Leo Novotný; obálka Zdenek Seydl] Patřím k vám (edice: Život kolem nás, sv. 96) [novela; ilustrace Leo Novotný; obálka Zdenek Seydl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_137235_1-1024x1024.jpg)





![U nás je klid (edice: Mladé cesty, sv. 8) [povídky; obálka Jiří Rathouský] U nás je klid (edice: Mladé cesty, sv. 8) [povídky; obálka Jiří Rathouský]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_137259_1-1024x1024.jpg)





![Mladík z povolání (edice: Život kolem nás, sv. 34) [novela, ironie; obálka Josef Flejšar] Mladík z povolání (edice: Život kolem nás, sv. 34) [novela, ironie; obálka Josef Flejšar]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_137361_1-1024x1024.jpg)
