60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, SNKLU 1964, s. 133.
Velmi dobrý stav
30Kč
Bez daně: 30Kč
Bez daně: 30Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1958. Původní brož s přebalem, 136 stran, rozměr: 12 x 17 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Orbis, Praha 1962. Edice Divadlo, sv. 30. Původní brož; 19,5 x 12 cm; 101 + 7 stran.
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1964. Obálka a grafická úprava Jiří Sv..
30Kč
Bez daně: 30Kč
Bez daně: 30Kč
Praha, SNKLU 1965, s. 103.
V dobrém stavu
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1956. Ilustroval Alois Moravec. Vydání první, stran cca 40, s 24 celostrannými kresbami. Původní poloplátěná vazba.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Odeon, Praha 1967. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 253 stran, první vydání.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1958. Vydání třetí. Světová četba, sv. 177. Přeložila Ludmila Dušková. Původní brož s přebalem, 11,5 x 17 cm, 144 stran.
Přebal odřený, po okrajích otrhaný, ve hřbetě zašpiněný. Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Lidové pověsti z Moravy. Ilustroval, obálku a vazbu navrhl Zdeněk Kudělka (podpis + kresba). Vydalo ..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1961. Ilustroval, obálku navrhl a graficky upravil..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Praha, SNKLU 1963, s. 156.
V dobrém stavu
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Odeon, Praha 1967. 1. vyd. Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 194 str.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet v dolní části mírně natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý,
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Původní pevná vazba, 24 kreseb v textu Z. Buriana, 247 stran, čtvrté vydání. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1958. Světová četba, sv. 186. Graf. upravil F. Muzika. Měkká vazba s přebalem, 260 stran, vydání první, rozměry: 12 x 17 cm.
Přebal odřený, ve hřbetě zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní brož, 8°, 95 stran. Obálka popsaná (tužka, propiska). Dobrý stav (viz foto)!
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Čs. spisovatel, Praha 1965. Původní celoplátěná vazba s přebalem, malá 8°, 56 stran. Velmi dobrý sta..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk

![Pistole (edice: Soudobá světová próza) [novela, druhá světová válka; obálka Jiří Svoboda] Pistole (edice: Soudobá světová próza) [novela, druhá světová válka; obálka Jiří Svoboda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_128739_1-1024x1024.jpg)


![Levhart (edice: Soudobá světová próza) [román; obálka Jiří Svoboda] Levhart (edice: Soudobá světová próza) [román; obálka Jiří Svoboda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_272055_1-1024x1024.jpg)
![Dlouhý pochod (edice: Soudobá světová próza) [novela; obálka Zbyněk Sekal; překlad Josef Škvorecký] Dlouhý pochod (edice: Soudobá světová próza) [novela; obálka Zbyněk Sekal; překlad Josef Škvorecký]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_128848_1-1024x1024.jpg)





![Spodina (edice: Soudobá světová próza, sv. 147) [román; obálka Vladimír Fuka] Spodina (edice: Soudobá světová próza, sv. 147) [román; obálka Vladimír Fuka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_128896_1-1024x1024.jpg)
![Homo Faber (edice: Malá řada soudobé světové prózy) [román, obálka I. Pavlová] Homo Faber (edice: Malá řada soudobé světové prózy) [román, obálka I. Pavlová]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/688010-homo-faber-16819210571-1024x1024.jpg)



