60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Potlesk pro Herodesa
Josef Hanzlík
Vydal Československý spisovatel v Praze 1967 v Klubu přátel poezie, výběrová řada, svazek 43. Vydání první, stran 60. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pan Meister - Dialog o románu
Walter Jens
Měkká vazba s přebalen, 99 stran, vydání první, rozměr: 16 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce ušpiněný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Výkřiky bez ozvěny (povídky, novely, obálka Libor Fára)
Milo Urban
Původní celoplátěnná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 21 cm, vydání první. Stran 183.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Útěk ze zajetí (Karavana, č. 11)
František Flos
Sešit, rozměry: 24 x 29,5 cm, stran 78.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Farská republika
Dominik Tatarka
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1961. Vydání druhé, v SNKLU první, stran 255. Klub čtenářů, svazek 143. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hrdina Západu (edice: Divadlo, sv. 10) (divadelní hra, drama , Irsko; obálka Jiří Balcar)
John Millington Synge
Orbis, Praha 1961. Edice Divadlo, sv. 10. Původní brož; 19,5 x 12 cm; 80 + 6 stran. Dobrý stav (viz ..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Jsem už velká dívka (novela pro dívky; ilustrace Kamil Lhoták)
Helena Šmahelová
Praha, Státní nakladatelství dětské knihy 1963, s. 100.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Giambattista Bodoni (1740 - 1813) - typografie, knihtisk
Method Kaláb
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 17 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav, obálka je na okrajích lehce zažloutlá
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pět zralých hrušek a jiné povídky (edice: Soudobá světová próza, sv. 196) [povídky, obálka Vladimír Fuka]
William Saroyan
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 303 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je ušpiněný, lehce odřený a v horní části mírně natržený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Nebezpečí sklizně (Březina Otokar - výbor z básní)
Otokar Březina
Vydal: Čs. spisovatel, Praha 1968. Původní celoplátěná vazba s přebalem, čtvercový formát 8°, 152 stran.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Očitý svědek
Ernst Weiss
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1968. Edice Soudobá světová próza, svazek 239. Obálku a vazbu navrhl Zbyněk Sekal. Graficky upravila Ludmila Zapletalová. Vydání první, str
Vazba ve hřbetu mírně rozlepena, desky zašpiněny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Achillovo srdce
Andrej Vozněsenskij
Vydal Svět sovětů, nakladatelství Svazu československo - sovětského přátelství v Praze 1968.
Dobrý stav, přebal odřený a zašpiněný (viz obr.).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Fiesco a jeho janovské spiknutí (edice: Divadlo, sv. 36) (divadelní hra; obálka Vladimír Hájek)
Friedrich Schiller
Orbis, Praha 1962. Edice Divadlo, sv. 36. Původní brož; 19,5 x 12 cm; 115 stran. Dobrý stav (viz fot..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Zámek ve Švédsku, Někdy i housle (edice: Divadlo, sv. 102) [drama, divadelní hra, obálka J. Kovařík]
Francoise Saganová
Praha, Orbis 1967, s. 156.
Brožovaná kniha, měkká vazba, s přebalem, ten lehce natržen. Pěkný stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Múza milost (Květy poezie, sv.92)
Paul Claudel
Vydala Mladá fronta, Praha 1969. Květy poezie, sv.92. Původní pevná vazba, rozměr 11x15 cm, 140 stran, první vydání.
Dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pasťák (edice: Alfa, sv. 8) [novela, domov mládeže]
Karel Misař
Stran 112. Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání druhé, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je v horní části lehce natržený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021