60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Božena Němcová maličkým
Václav Tille - Říha, vybral
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1958. Obálku navrhl s použitím kresby Artuše Schei..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Démon alkohol ; Tulák po hvězdách
Jack London
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1966. Spisy Jacka Londona, svazek sedmý. Vydání první, stran 445. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích otřepený, desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Po pádu
Arthur Miller
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1965, edice Divadlo, svazek 80. Obálku navrhl Jaroslav Fišer. Stran 120. Vydání první. Brožovaná kniha, měkká vazba.
Hřbet natržený, očteno. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kafka, Musil, Kraus (edice: Otázky a názory, sv. 58) [literární věda, eseje, mj. Franz Kafka, Robert Musil, Karl Kraus]
Ernst Fischer
Edice Otázky a názory, svazek 58. Československý spisovatel, Praha 1965. Původní brož, 8°, 157 stran..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
40Kč
Bez daně: 40Kč
Panáček Švícko
Hermína Franková
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1964. 1. vyd.
Velmi dobrý stav, na titulní straně malý podpis propiskou.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Konkrétní hudba (obálka Libor Fára)
Pierre Schaeffer; typo Libor Fára
Supraphon, Praha 1971. Měkká vazba, rozměry: 19,5 x 19 cm, stran 80
Velmi dobrý stav, obálka je mírně zašpiněná, lehce zažloutlá a odřená
199Kč
Bez daně: 199Kč
Jitřní ptáci (edice: Soudobá světová próza) [novela, obálka Vladimír Nárožník]
Urbano Tavares Rodrigues
Praha, Odeon 1967, s. 108.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Manhattan [Plamen - edice současné zahraniční poezie]
Kenneth Fearing
Vydání první, stran 65. Měkká vazba, s ochranným plastovým obalem, rozměry: 12 x 20 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Obraz Doriana Graye (Světová četba, sv. 184)
Oscar Wilde
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1958. Světová četba, svazek 184. Měkká vazba s přebalem, vydání první, 312 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Dobrý stav, přebal mírně odřená a počmáraný. Uvnitř je stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Žluté lásky (Květy poezie, sv. 12)
Tristan Corbiere
Nakl. Mladá fronta, Praha, 1959. Edice Květy poezie, sv. 12. Vazba a typo: Sylvie Vodáková. Původní pevná vazba, 92 stran, rozměr: A6.
Ochranný igelitový přebal lehce natržený, desky mírně odřeny. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kurážná matka Flincová (edice: Divadlo, sv. 42) (divadelní hra, komedie, obálka Jaroslav Zelenka)
Helmut Baierl
Orbis, Praha 1963. Edice Divadlo, sv. 42. Původní brož; 19,5 x 12 cm; 108 stran. Dobrý stav (viz fot..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Astragal (edice: Soudobá světová próza) [román, biografie; obálka Zdeněk Sýkora]
Albertine Sarrazinová
Obálku navrhl Zdeněk Sýkora.Graficky upravil Zdeněk Stejskal.Vydal Odeon,nakladatelství krásné liter..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Jedenáctý bílý kůň (Jan Skácel)
Jan Skácel
Vydalo nakladatelství BLOK v Brně 1964. 1.vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 131 stran.
Přebal mírně odřený a zašpiněný. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kupec dětí (edice: Svět, sv. 12) [román, sociologie, obálka Vladimír Fuka]
John Hersey
Praha, Československý spisovatel 1962, s. 240.
Velmi dobrý stav
30Kč
Bez daně: 30Kč
Žert (Milan Kundera)
Milan Kundera
Vydal Československý spisovatel v Praze 1968. Edice Klíč-Knihovna lidové četby. Obálku a vazbu navrhl a typograficky upravil Zdenek Seydl. Druhé vydání, stran 282. Původní celoplátěná vazba s přebalem
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dáma v lišku * Člověk v zoologické zahradě (Světová četba, sv. 408)
David Garnett
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1969. Původní brož s přebalem, 11,5 x 17 cm, 180 stran.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021