60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Československý spisovatel v Praze 1969. Obálku a vazbu navrhl Karel Vaca. Vydání první.
Stav uvnitř dobrý, přebal zašpiněný, odřený a mírně natržený.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydal Odeon,nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1968. Vazbu navrhl a graficky upravil Vladimír Šmerda. Ilustroval Kamil Lhoták. Vydání druhé, v Odeonu první. Stran 174. - včetně obr. mater
Stav dobrý, ušpiněný a potrhaný přebal (viz foto).
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Vydal Svět sovětů v Praze 1963 v edici Nová sovětská knihovna,svazek 60.Přebal,vazbu a grafickou úpr..
Stav pěkný.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Nakl. Mladá fronta, Praha 1959. Květy poezie, sv. 9. Původní pevná vazba s průhledným obalem, 125 stran, rozměr 11x14 cm. Vydání první.
Pěkný stav (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 11,5 x 19 cm, stran 177.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, stránky mírně zažloutlé.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1962. Knihovna klasiků, Spisy Honoré de Balzaca, svazek 18. Vydání první, stran 677. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích nepatrně natržený. Stav jinak pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Umění lidu 1950 jako 38. svazek edice Divadlo lidu. Vydání první, stran 122. Původní brož, měkká vazba.
Desky mírně zašpiněny, stránky nerozřezány a uvolněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1966, edice Současné poezie, Cesty, svazek 81.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný, odřený a lehce natržený(viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1961, v edici Otázky a názory, svazek 30. Typograficky uprav..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1968 v edici Život kolem nás.Typografie Oldřich Hlavsa. Původ..
Pěkný stav.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Výbor z veršů španělského básníka pohnutých životních osudů, z jehož básnického díla se dochovalo na..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, stran 68, vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1958. Původní poloplátěná vazba s přebalem, vydání osmé, 220 stran.
Přebal nepatrně odřený, desky po okrajích mírně odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1969, edice Nová próza, svazek 17. Obálku a vazbu navrhl Karel Laštovka, graficky upravil František Pánek. Vydání první. Stran 272. Původní celoplátěná vazba s
Přebal odřený, zašpiněný a po okrajích natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta, Praha 1966. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 12°, 83 stran. Přebal po..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydalo Státní hudební vydavatelství v Praze 1962. Obálka a grafická úprava Jiří Rathouský. Vydání první, 120 stran textu, 40 stran přílohy. Původní brožovaný časopis.
Obálka odtržena od sešitu a po okrajích natržená. Stav zachovalý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zákazníci sk





![Pozor, jaguár! (edice: Divadlo, sv. 43) [divadelní hra] Pozor, jaguár! (edice: Divadlo, sv. 43) [divadelní hra]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/102256-pozor-jaguar-edice-divadl-16100917431-1024x1024.jpg)



![Poezie a karikatura (edice: Otázky a názory, sv. 30) [příspěvky, názory, kultura, umění, karikatury Adolf Hoffmeister] Poezie a karikatura (edice: Otázky a názory, sv. 30) [příspěvky, názory, kultura, umění, karikatury Adolf Hoffmeister]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_358590_1-1024x1024.jpg)
![Putování bez fraku (edice: Život kolem nás) [cestopis, Japonsko, Indie, Belgie] Putování bez fraku (edice: Život kolem nás) [cestopis, Japonsko, Indie, Belgie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_138556_1-1024x1024.jpg)
![Kruté sny [edice Květy poezie sv. 45] Kruté sny [edice Květy poezie sv. 45]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/747484-krute-sny-edice-kvety-poe-17525256171-1024x1024.jpg)
![Incident ve Vichy (edice: Divadlo, sv. 86) [divadelní hra, nacionalismus] Incident ve Vichy (edice: Divadlo, sv. 86) [divadelní hra, nacionalismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/102603-incident-ve-vichy-edice-d-16100266081-1024x1024.jpg)



