60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1969. Původní brož s přebalem, 11,5 x 17 cm, 180 stran.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Odeon, Praha 1967. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 161 stran.
Přebal po okrajích potrhaný. Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Rozkládací program Divadla Disk z konce 70. let. Složeno na formát 12 x 22 cm; rozložené formát 48 x..
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1964 v Klubu přátel poezie, výběrová ředa, svazek 23. První vydání, stran 88. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Přeložili Taťjana Hašková a Jan Zábrana. Mladá fronta, Praha 1962. Edice Kapka, ilustrovaná řada, sv. 13. Ilustroval Václav Sivko. Obálku a vazbu navrhl, graficky upravil Jaroslav Šváb. Původní polopl
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, SNKLU 1965, s. 109.
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydal Československý spisovatel, v edici Malá žatva v Praze 1978. Stran 220. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 10,5 x 19,5 cm.
Stav dobrý. Přebal je mírně zažloutlý a v horní části natržený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1959. Brožovaná s přebalem, 12 x 17 cm, 276 stran, vydání druhé, v SNKLHU první. Rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce ušpiněný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Svět sovětů, Praha 1968. Ilustroval Jiří Běhounek. Pírka ptáka Ohniváka 13. Vydání první, stra..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydalo Ministerstvo školství a kultury a Svaz československých spisovatelů, Praha 1958. Obálka a gra..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
I. vydání, stran 2913. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je odřený a potrhaný, hřbet lehce zkosený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, SNKLU 1962, s. 101.
Velmi dobrý stav
30Kč
Bez daně: 30Kč
Bez daně: 30Kč
Vydalo Nakladatelství československých výtvarných umělců, Praha 1968 v edici Symposium, řada A, 1. svazek. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 69 stran. Rozměry: 12 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Přebal je mírně odřený a v horní části lehce natržený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1967. Vydání první, stran 276. Původní celoplátěná měkká brož.
Stav pěkný.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1964. Světová četba, svazek 330. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 194 stran, rozměr: A6.
Přebal mírně odřený a zašpiněný. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Jana z parku (divadelní program, Divadlo Petra Bezruče Ostrava, mj. Ladislav Mrkvička, Václav Kotva)
Původní divadelní program Divadla Petra Bezruče Ostrava. Zřejmě 60. léta. Původní sešit; 14,5 x 14 c..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk




![Zpívající pták. Verše z let 1957-1962 (edice: Klub přátel poezie, sv. 23) [poezie, obálka Zdenek Seydl] Zpívající pták. Verše z let 1957-1962 (edice: Klub přátel poezie, sv. 23) [poezie, obálka Zdenek Seydl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_238927_1-1024x1024.jpg)











