60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožované, rozměry: 24 x 17 cm. Každé číslo cca 99-104 stran
Stav velmi dobrý
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 17 ,5 cm. Vydání třetí, stran 277.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1960. Původní poloplátěná vazba s Burianovou ilustrací, 251 stran s ilustracemi Z. Buriana! Třetí vydání.
Desky odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1958. Světová četba, svazek 184. Původní měkká vazba s přebalem, vydání první, 312 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Dobrý stav, přebal mírně ušpiněný a po okrajích otřepený (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1966. 7., uprav. vyd.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
U příležitosti výstavy uspořádané Svazem českých výtvarných umělců v Galérii Československý spisovat..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Obálka a ilustrace: Bohumil Konečný! Knižnice Statečná srdce, svazek 5. Nakl. Růže, České Budějovice..
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 13 x 21 cm, stran 176.
Stav velmi dobrý
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 24 x 17 cm. Počet stran 72+20.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo SNKLU, Knihovna klasiků sv. 8. Praha 1961. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 379 stran.
Dobrý stav, v horní části přebal mírně natržený (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 380 stran, množství ilustrací, rozměr: 12,5 x 17 cm. Vydání druhé.
Dobrý stav, přebal je lehce odřený, mírně ušpiněný a otřepený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přeložil Aloys Skoumal. Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1963. Původní pevná vazba s přebalem, 542 stran, první vydání.
Přebal odřený, zašpiněný a po okrajích potrhaný, desky po okrajích odřeny. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Svět sovětů, Praha 1963. Ilustrovala, vazbu navrhla a graficky upravila Jitka Kolínská. Vydání..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Obálku navrhla Hana Štěpánová, vazba a typografická úprava Zdenek Seydl.Vydal Československý spisova..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
První vydání, stran 152. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Vydal Obelisk, nakladatelství umění a architektury, Praha 1969, jako druhý svazek edice Situace. Obálka a grafická úprava Josef Týfa. První vydání, 28 stran textu, 65 vyobrazení, z toho 4 barevné příl
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk







![Nejdřív já (edice: Knižnice Statečná srdce, sv. 5) [dobrodružství, obálka a ilustrace Bohumil Konečný] Nejdřív já (edice: Knižnice Statečná srdce, sv. 5) [dobrodružství, obálka a ilustrace Bohumil Konečný]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_199985_1-1024x1024.jpg)






![Ošetřovna (edice: Život kolem nás, sv. 17) [novela, satira, vojenství; obálka Hana Štěpánová] Ošetřovna (edice: Život kolem nás, sv. 17) [novela, satira, vojenství; obálka Hana Štěpánová]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_205974_1-1024x1024.jpg)

