60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Československý spisovatel v Praze 1969. Obálku a vazbu navrhl Josef Flejšar. Vydání první, stran 540. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený, zašpiněný a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1967. Vydání první, stran 252. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Československý spisovatel, v edici Malá žatva v Praze 1978. Obálku a vazbu navrhl a typograficky upravil Rostislav Vaněk. Kresba na obálce a v textu od Jana Černého. Stran 220. Vydání první. Pův
Přebal po okrajích otřepený a ve hřbetě zažloutlý. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Státní nakl. krásné literaury a umění v Praze 1963. Ilustrace, obálku, vazbu a předsádky navrhl Ota Janeček. Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání první, stran 230, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Obálka a typo Zdenek Seydl. Čs. spisovatel, Praha 1964. Otázky a názory, sv. 50. Původní brož; 19,5 ..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Praha, Odeon 1966, s. 117.
Původní brož, měkká vazba, ve hřbetě lehce odřená. Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydalo nakl. Odeon, Praha 1978. Galérie klasiků. Původní celoplátěné vazby s přebaly. Stran 638 a 648. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1967. Původní poloplátěná vazba s přebalem, vydání deváté, 224 stran. Dobrý stav!
Přebal odřený a po okrajích otřepený, desky po okrajích odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Svět sovětů, Praha 1966. Původní brož, 8°, 102 stran. Dobrý stav (viz foto).
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Svoboda v Praze 1969. První vydání.
Vazba lehce uvolněná, obálka lehce odřená, uvnitř stav dobrý. Zřejmě šlo do stoupy.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Ilustroval, obálku navrhl Jaroslav Vožniak. Typograficky upravil Ivan Urbánek. Vydala Mladá fronta n..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Státní nakladatelství krásné literatury a umění 1964, s. 81.
Původní brož, měkká vazba, ve hřbetě rozlepena. Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Orbis, Praha 1966. Edice Divadlo, sv. 90. Původní brož; 19,5 x 12 cm; 92 stran.
Obálka Zdeněk Sey..
Vazba ve hřbetě rozlepena, obálka odřená a po okrajích natržená. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Čs. spisovatel, Praha 1966. Klub přátel poezie, výběrová řada, sv. 38. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 12,5 x 17 cm, 112 stran, 16 stran příloh.
Stav dobrý, přebal je lehce odřený a mírně otřepený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožované, rozměry: 21 x 28 cm, 183 stran.
Stav velmi dobrý. Obálky jsou lehce odřené, přílohy chybí.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Jan Říha v Olomouci 1966.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zákazníci sk






![Pět druhů osamění (edice: Malá řada soudobé světové prózy) [povídky, mj. Doktor Jack Kilo, Všechno nejlepší, Fackovací panák, Moc dobrý jazzový pianista, Stavitelé] Pět druhů osamění (edice: Malá řada soudobé světové prózy) [povídky, mj. Doktor Jack Kilo, Všechno nejlepší, Fackovací panák, Moc dobrý jazzový pianista, Stavitelé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_136990_1-1024x1024.jpg)




![Dva ve stepi (edice: Soudobá světová próza) [novela, druhá světová válka, Rusko, SSSR; obálka Jiří Svoboda] Dva ve stepi (edice: Soudobá světová próza) [novela, druhá světová válka, Rusko, SSSR; obálka Jiří Svoboda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_137001_1-1024x1024.jpg)
![Postaru se krást nedá [edice Divadlo, sv. 90] Postaru se krást nedá [edice Divadlo, sv. 90]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742667-postaru-se-krast-neda-edi-17458686381-1024x1024.jpg)


