60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Mladá fronta, Praha 1970. Obálka, vazba, ilustrace a grafická úprava Karel Divina. Vydání první.
Stav uvnitř dobrý, přebal zašpiněný a lehce odřený (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydala Mladá fronta, Edice Boje sv. 141, v roce 1966. První vydání. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 202 stran.
Dobrý stav, lehce ušpiněný, odřený a zažloutlý přebal
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1964.Edice Soudobá světová próza, svaz..
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1962. Vydání první, stran 160. Původní celoplátěná vazba s přebalem, bez gramofonové desky, rozměry: 19,5 x 20,5 cm
Velmi dobrý stav, přebal lehce odřený a po okrajích otřepený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Druhé vydání, stran 132. Cloplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1958. Edice Podivuhodné cesty, svazek 3. Přeložil Václav Netušil. Mapky nakreslil Jaromír Vraštil. Graficky upravil Josef Prchal. Druhé vydání v SNDK,
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1960. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 13,5 x 20,5 cm, 50 stran.
Dobrý stav. Na přebalu je ochranná folie, přilepená k okrajům klop, potrhaná a hrany odřené.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Ministerstvo kultury a informací, Orbis, Praha 1967.
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Čs. spisovatel, Praha 1960. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 13 x 17 cm; 139 stran. Vydání 1. P..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydal Svět sovětů,Praha 1967.Ilustroval,přebal a vazbu navrhl a graficky upravil Jiří Svoboda.Vydání..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
První vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14,5 x 21 cm, 240 stran.
Uvnitř velmi dobrý stav, nepatrně odřený přebal.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, stran 16.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo Lidové nakladatelství v Praze 1970, edice "M" knihy, svazek 10. Stran 232. Ilustroval Vladmirír Tesař, obálku (s použitím kresby V. Tesaře) a vazbu navrhl Leo Novotný. Graficky upravi
Přebal napevno přilepený k deskám. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1964. Světová četba, svazek 330. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 194 stran, rozměr: A6.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Nakladatelství čs. výtvarných umělců, Praha 1959, vydání první. Edice Česká kniha, svazek 2.
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený a lehce zašpiněný a natržený (viz foto).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Literární kritiky a listy ze zápisníku z let 1958-1968. Čs. spisovatel, Praha 1969. Původní celoplát..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk



![Noční bulváry (edice: Soudobá světová próza, sv. 171) [povídky, bulharská literatura; obálka Zdeněk Ziegler] Noční bulváry (edice: Soudobá světová próza, sv. 171) [povídky, bulharská literatura; obálka Zdeněk Ziegler]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_146109_1-1024x1024.jpg)











