60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
MY 66 (roč. III., číslo 11/1966)  -- zajímavá obálka
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 20 x 18,5 cm, 71 stran - včetně vyobrazení.
Dobrý stav, obálka je ušpiněná, odřená a u hřbetu natržená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Babylónský příběh a jiné povídky (novela, mj. Píseň zapomenutých let, Eva byla nahá, Můj táta haur a já, Počátek mé literární dráhy, Bassaxofon; podpis Josef Škvorecký)
Josef Škvorecký (podpis)
Babylónský příběh a jiné povídky. Vydalo Svobodné slovo v Praze 1967. Ilustroval a přebal a vazbu na..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Listy (edice: Otázky a názory, sv. 4) [literární věda, korespondence, mj. postimpresionismus]
Paul Cézamme, Émile Zola
Praha, Československý spisovatel 1958, s. 125.
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Stesky (Světová četba, sv. 326)
Joachim du Bellay
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1964. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 11,5 x 17 cm, 168 stran.
Přebal mírně odřený a zašpiněný, vazba ve hřbetě rozlepena. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Morytány a legendy
Bohumil Hrabal
Původní celoplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 19,5 cm, stran 196. První vydání.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, vyřazený knohovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Trojúhelníková hruška (edice: Plamen, sv. 38) [poezie; obálka Václav Bláha]
Andrej Vozněsenskij
Stran 130. Brožovaná, s ochranným průhledným obalem. Rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kámen na krku (Světová četba, sv. 389)
Arkadij Averčenko
Vydal Odeon, Praha 1968. 1. vyd. Původní brož s přebalem, 12 x 17 cm, 172 stran.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Síta (Josef Palivec, poezie)
Josef Palivec
Mladá fronta, Praha 1969. 3. vyd.
Dobrý stav., obálka zažloutlá.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Milenci na jednu noc (edice: Život kolem nás, sv. 10) [povídky, obálka Zdenek Seydl]
Ivan Klíma
Vydal Československý spisovatel v Praze 1967. Život kolem nás, malá řada, svazek 10. Obálku a vazbu ..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Skleněný vrch (edice: Slovenská knihovna) [román, obálka a ilustrace Jiří Svoboda]
Alfonz Bednár
Skleněný vrch / Alfonz Bednár ; Ze slov. vyd. Sklený vrch přel. a doslovem opatřil Zdeněk Eis ; Il. ..
Obal opotřebovaný, jinak pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Divadlo - leden/1970 (časopis)
Milan Lukeš a kol.
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 24 x 17 cm. Stran 90
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Max Ernst (katalog výstavy)
Původní měkká vazba, rozměry: 13 x 24 cm, stran cca 24 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Povídejme si, děti
Josef Čapek
Původní pevná vazba. 73 stran, třetí vydání. Ilustroval autor. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý. Strana 57 je natržená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kalifornské povídky a legendy (Světová četba, sv. 167)
Bret Harte
Vydalo SNKLHU, Praha 1958. 1. vyd. Původní brož s přebalem, 12 x 17 cm, 216 stran.
Přebal po okrajích nepatrně otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Spolek pro ochranu zvířat
J. R. Pick
Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 13 x 17 cm, 128 stran.
Stav dobrý, obálka je odřená a potrhaná se ztrátou.
70Kč
Bez daně: 70Kč
A Napoleon existoval?
J. B. Peres
Jako neprodejný novoroční tisk vydalo nakl. Orbis, Praha 1959. Volné archy v původní obálce, 12°, cc..
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021