60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Československý spisovatel v Praze 1969, edice Nová próza, svazek 16. Obálku a vazbu navrhl Kar..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 419 stran.
Přebal odřený, zašpiněný a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Ministerstvo školství a kultury a Svaz československých spisovatelů 1961
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná. Vydání první, stran 48 + obrazová část. Rozměry: 16 x 18 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a v dolní části natržená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1960. Světová četba, sv. 232. Vydání šesté, stran 272. Původní brož s přebalem, rozměry: 12 x 17 cm.
Dobrý stav, přebal lehce odřený, otřepený a mírně ušpiněný (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Čs.spisovatel, Praha 1969.
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Československý spisovatel v Praze roku 1964, Edice Žatva, sv.250. Obálku a vazbu navrhl a typograficky upravil Zdenek Seydl. Stran 355. Vydání druhé. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 14x21
dobrý stav, přebal odřený a na okrajích potrhaný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Panton, Praha 1961. Čtení o hudbě, svazek 13. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu, 8°, 121 stran...
Dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 20 cm, stran 366
Stav horší, obálka je lehce odřená a utržená od hbetu. Místy je na okraji textu zatrženo tužkou. Uvnitř je stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
První vydání, stran 76. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 13,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a mírně ušpiněný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 68, rozměry: 8 x 10,5 cm.
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1963. Obálku navrhl a graficky upravil..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydalo Ministerstvo školství a kultury a Svaz československých divadelních umělců, Praha 1963. Obálk..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba s obálkou, 817 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Přebal mírně odřený, zažloutlý a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 72 stran. Rozměry: 17,5 x 16 cm. Vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části lehce natržená.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Měkká vazba, stran 192, vyd. první, rozměry: 21 x 21 cm.
Stav dobrý, lehce ušpiněná obálka, hřbet je v horní i dolní části mírně natržený. Na několika posledních stranách je v dolní části hnědá skvrnka. Volnější vazba.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk

![Miláček (edice: Nová próza, sv. 16) [psychologický román, Izrael, Jeruzalém; obálka Karel Vaca] Miláček (edice: Nová próza, sv. 16) [psychologický román, Izrael, Jeruzalém; obálka Karel Vaca]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_162383_1-1024x1024.jpg)
![5 her [Friedrich Dürrenmatt - divadelní hry Herkules a Augiášův chlév, Romulus Veliký, Návštěva staré dámy, Frank Pátý, Fyzikové] 5 her [Friedrich Dürrenmatt - divadelní hry Herkules a Augiášův chlév, Romulus Veliký, Návštěva staré dámy, Frank Pátý, Fyzikové]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/755074-5-her-friedrich-durrenmat-17621142331-1024x1024.jpg)
![Divadlo 9/1961 (časopis, divadlo, mj. Millerův člověk proti lidem [Artur Miller], O Černém divadle, Opera o Fučíkovi, Brechtův tragický člověk, Milan Kundera - Majitelé klíčů; obálka Libor Fára) Divadlo 9/1961 (časopis, divadlo, mj. Millerův člověk proti lidem [Artur Miller], O Černém divadle, Opera o Fučíkovi, Brechtův tragický člověk, Milan Kundera - Majitelé klíčů; obálka Libor Fára)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_115732_1-1024x1024.jpg)










![Tragédie II. [Shakespeare, divadelní hry - Makbeth, Hamlet, Král Lear, Othelo, Antonius a Kleopatra, Cymbelin] Tragédie II. [Shakespeare, divadelní hry - Makbeth, Hamlet, Král Lear, Othelo, Antonius a Kleopatra, Cymbelin]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/755800-tragedie-ii-shakespeare-d-17628140071-1024x1024.jpg)

