60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Požár Hollywoodu (román, mj. Utěšitelka, Požár Hollywoodu - alegorie; obálka Václav Sivko]
Nathanael West
Vydala Mladá fronta v Praze, roku 1968. Přebal a vazbu navrhl Václav Sivko, graficky upravil Jan Wil..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Adelheid (edice Život kolem nás, Malá řada, svazek 25)
Vladimír Körner
Vydalo nakladatelství Československý spisovatel v Praze 1967, edice Život kolem nás, Malá řada, svazek 25. 1. vydání. Obálku a vazbu navrhl Zdenek Seydl. Typograficky upravil Miloslav Fulín. Stran 124
Přebal odřený Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hotel Řím (povídky - Medvěd, Interview s Ballmeyerem; obálka Jaromír Valoušek)
Kazimierz Brandys
Praha, SNKLU 1961, s. 161.
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Československý almanach typografický 1938
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 9,5 x 13 cm, 146 stran + dobová inzerce.
Velmi dobrý stav, desky jsou v dolní části lehce naražené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Umění stylu (úloha jazyka v současné próze)
Zdeněk Kožmín
Vydal Československý spisovatel, Praha 1967. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 177 stran.
Přebal lehce odřený a nepatrně potrhaný (viz foto), dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Světová literatura 1969/2, roč.14 (soupis)
Ludmila Dušková (red.)
Odeon, Praha 1969.
Velmi slušný stav, obálka odřená a zašpiněná, hřbet natržený, uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Farářův konec (film, humor; fotografie Jitka Bylinská, mj. Vlastimil Brodský, Jan Libíček)
Josef Škvorecký, Evald Schorm
Vydalo nakladatelství Kruh v Hradci Králové 1969, fotografie Jitka Bylinská, typografie Jaroslav Che..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Kafka, Musil, Kraus (edice: Otázky a názory, sv. 58) [literární věda, eseje, mj. Franz Kafka, Robert Musil, Karl Kraus]
Ernst Fischer
Edice Otázky a názory, svazek 58. Československý spisovatel, Praha 1965. Původní brož, 8°, 157 stran..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Snídaně u Tiffanyho
Truman Capote
Vydal Československý spisovatel v Praze 1969. Edice ilustrovaných novel, svazek 111.Typografie Oldřich Hlavsa. První vydání, stran 105. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pět neděl v balóně
Jules Verne
Vydala Mladá fronta, Praha 1967. Původní poloplátěná vazba s přebalem, vydání deváté, 219 stran.
Stav velmi dobrý. Přebal je lehce odřený a mírně otřepený, signaturní razítko.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Francouzské balady (Světová četba, sv. 247)
Paul Fort
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1960. Světová četba, sv. 247. Původní brož, měkká vazba, 148 stran, rozměr: A6.
Přebal mírně odřený. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Snídaně u Tiffanyho
Truman Capote
Vydal Československý spisovatel v Praze 1969. Edice ilustrovaných novel, svazek 111.Typografie Oldřich Hlavsa. První vydání, stran 105. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích natržený. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Dvě neznámé básně (poezie, bibliofilie, mj. Hoch, Mašírovali jsme; úprava a obálka Zdenek Seydl)
Stanislav K. Neumann; typo Z. Seydl
Čs. spisovatel a Památník národního písemnictví v Praze, 1955. Typograficky upravil a obálku navrhl ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Neznámý svět. Kapitoly o škůdcích (přírodověda, mj. Žijeme s hmyzem, Krtonožka, Noční lov, Pan Petrželka a brouček, Obaleč jablečný; ilustrace Vlastimil Choc)
Košťál - Neubauer - Řehák
Vydalo Státní zemědělské nakladatelství v Praze 1963. Obálka a ilustrace Vlastimil Choc. Graficky up..
 
45Kč
Bez daně: 45Kč
 
Valentinská © 2021