60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Velká paruka (edice: Divadlo, sv. 77) (divadelní hra)
Peter Karvaš
Komedie ve dvou částech s epilogem (o jedenácti obrazech). Orbis, Praha 1965. Edice Divadlo, sv. 77...
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Já je někdo jiný - Rimbaud + gramofonová deska (edice Klub přátel poezie)
Arthur Rimbaud
Vydal Československý spisovatel v Praze 1962. Vydání první, stran 160. Původní celoplátěná vazba s přebalem s gramofonovou deskou, rozměry: 19,5 x 20,5 cm
Velmi dobrý stav, přebal lehce odřený a po okrajích otřepený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Říjen v železniční zemi
Jack Kerouac
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1963. První vydání, stran 145. Původní brož, měkká vazba.
Desky odřeny, očteno. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Krakatit
Karel Čapek
Vydalo Naše vojsko, edice Máj sv. 24. Praha 1963. Typo A. Dvořák. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 21 cm, 276 stran, vydání 14.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
3 a 1/2 podruhé
Schorm - Passer - Němec - Vachek
Uspořádal Jiří Janoušek. Orbis, Praha 1969 jako 10. svazek edice Filmy a tvůrci. Původní brož; 16,5 x 16,5 cm; 331 stran s čb. fotografiemi v textu.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená, v krajích lehce otřepená
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ďábel (Lev Nikolajevič Tolstoj)
Lev Nikolajevič Tolstoj
Lidové nakladatelství, Praha, 1969. Graficky upravil Milan Albich. Původní celoplátěná vazba s přebalem, lehce zažloutlé listy, rozměr: 12,5 x 19,5 cm, 275 stran.
Dobrý stav, přebal nepatrně natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
V dešti (povídky, mj. U řeky, Ďáblík, Učitel tance, V dešti, Člověk s károu, V pravé poledne, Čekám, Večer v pokoji; obálka Z. Majzner)
Stanislaw Wygodzki
Praha, Státní nakladatelství krásné literatury a umění 1965, s. 122.
Pěkný stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bengt, tvůj kamarád ze Švédska
Miroslav Ivanov
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1964. Graficky upravil Oldřich Hlavsa. První vydán..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Josef Čapek a kniha (knižní obálky a grafika Josefa Čapka - soupis)
Jiří Kotalík, Vladimír Thiele; typo Z. Seydl
Vydalo Nakladatelství čs. výtvarných umělců, Praha 1959, vydání první. Edice Česká kniha, svazek 2. Původní celoplátěná vazba s přebalem + průhledný obal, 290 stran s velkým množstvím obrazových přílo
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Věčný poutník stesk (Květy poezie, sv. 67)
Joseph von Eichendorff
Vydala Mladá fronta, Praha 1966. První vydání. Vazba, kresby a osnova grafické úpravy Sylvie Vodákové. Původní pevná vazba s průhledným obalem, 10 x 15 cm; 176 stran.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
C. k. státní ženich (edice: Divadlo, sv. 33) (divadelní hra; obálka Jana Laudová)
Ludvík Aškenazy
Vydalo nakladatelství Orbis,Praha 1962, edice Divadlo, svazek 33. Obálku navrhla Jana Laudová. Stran..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Převleky (edice: Prózy, Jiří Orten, sv. 3) [próza, mj. Podivná smrt Filipa Frieda, Povídka o hledání bratra, Dušičky, Toník a Mařenka, Smutná princezna]
Jiří Orten
Severočeské nakladatelství, Liberec 1968, stran 261. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 20 cm
Stav velmi dobrý, obálka mírně zažloutlá a zašpiněná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Lidé, věci, dobrodružství 5
Sestavil kolektiv autorů...
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy, v Praze 1963. První vydání. Počet stran 385, se 146 kresbami a 76 snímky v textu. Původní pevná vazba.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Žluté lásky (Květy poezie, sv. 12)
Tristan Corbiere
Nakl. Mladá fronta, Praha, 1959. Edice Květy poezie, sv. 12. Vazba a typo: Sylvie Vodáková. Původní pevná vazba, 92 stran, rozměr: A6.
Desky mírně odřeny v hřbetu. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021