60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, stran 16.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství BLOK v Brně 1966. Druhé, rozšířené vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 148 stran.
Přebal mírně odřený a zašpiněný. Stav dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1962. Vydání první. Světová četba, svazek 278. Původní měkká vazba s přebalem, 188 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Nakladatelství čs. výtvarných umělců, Praha 1959, vydání první. Edice Česká kniha, svazek 2.
Uvnitř dobrý stav, přebal mírně odřený a lehce zašpiněný (viz foto).
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydalo nakladatelství Mladá fronta, Praha 1964. Máj - knihovna čs. mládeže sv. 51. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 21 cm, stran 828.
Dobrý stav (viz foto), přebal potrhaný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nejkrásnější ruské pohádky.Ilustroval, vazba, předsádka a grafická úprava Zdenek Seydl.Vydal Svět so..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Orbis, Praha 1968. Brožovaná s obálkou, rozměry:13,5 x 20 cm, 282 stran.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Český film lyrická komedie o lásce, 4strany,Český otisk prof.V.Černý v Lidové demokracii 08.11.1964...
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1964. Měkká vazba, plastová obálka, rozměry: 12,5 x 17 cm, 45 stran.
Stav pěkný.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha, 1960. Světová četba, svazek 231. Původní brož s přebalem, 239 stran, rozměr: A6.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1965. Pro čtenáře od 6. let. Vydání první, stran cca 16. Původní brož.
Roh obálky mírně pomačkaný. Stav jinak pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Československý spisovatel, Praha 1961. Původní brož, 8°, 141 stran. Typografická úprava Zdenek Seydl.
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Odeon, Praha 1967. 1. vyd.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Ilustrace, obálka, vazba a typografická úprava Zdenek Seydl. Vydal Československý spisovatel, Praha ..
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 21 cm. První vydání, stran 394.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a z boků mírně natržená.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1965, edice Divadlo, svazek 81. Obálku navrhla Jana Siegmundová. Stran 276. Vydání první. Brožovaná kniha, měkká vazba s obálkou.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk








![Co se slovy všechno poví [ilustrace Pavel Brázda a Věra Nováková] Jazykové hry a rébusy pro děti, založené na hrách se slovy Co se slovy všechno poví [ilustrace Pavel Brázda a Věra Nováková] Jazykové hry a rébusy pro děti, založené na hrách se slovy](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/691598-co-se-slovy-vsechno-povi-16851826591-1024x1024.jpg)






