60. LÉTA - TYPOGRAFIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1963. Obálku navrhl a graficky upravil..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Sborník statí a příspěvků k otázkám jazzu a moderní taneční hudby.Vydalo Státní nakladatelství krásn..
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 20 cm, stran 116, vydání druhé.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce ušpiněný, mírně odřený a otřepený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Čs. spisovatel, Praha 1962. Původní brož, měkká vazba s přebalem, formát A5, 144 stran + 8 stran obr. přílohy
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 1968. Původní poloplátěná vazba s přebalem; 19,5 x 17,5 cm; 264 stran, množství fotografií.
Přebal natržený a zašpiněný. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Čs.spisovatel, Praha 1967.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná, odřená a v krajích otřepená (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Orbis, Praha 1961. Edice Divadlo, sv. 5. Původní brož; 19,5 x 12 cm; 72 + 8 stran. Velmi dobrý stav ..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Plzeň, Západočeské nakladatelství 1965, s. 128.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1969. Malá edice poezie. Původní celoplátěná vazba v kartonovém pouzdérku, rozměry: 10 x 13 cm. Vydání v ČS první, 120 stran.
Velmi dobrý stav
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, stran 205.
Stav velmi dobrý, přebal je v horní části lehce natržený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Odeon, Praha 1966. Původní brož, měkká vazba, 17x16 cm, 42 str. textu + 65 str. fotografií.
Uvnitř dobrý stav, obálka mírně odřená (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešit, rozměry: 24 x 29,5 cm, stran 78.
Stav dobrý, obálka je odřená a v dolní části lehce natržená, z boku natržená do poloviny. Hřbet je v horní i dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1971 v edici Malá žatva. Obálku a vazbu navrhl Miroslav Váša. Vydání druhé, stran 156. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal se zažloutlími skvrnami, mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Orbis, Praha 1963. Edice Divadlo, sv. 43. Původní brož; 19,5 x 12 cm; 177 stran. Dobrý stav (viz fot..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Praha, Orbis 1965, s. 120.
Brožovaná kniha, měkká vazba, obálka natržena a pomačkána. Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 17 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav, obálka je na okrajích lehce zažloutlá. Knižní blok je uvolněný z obálky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk



![Nylonový měsíc (edice: Život kolem nás, sv. 15) [novela, Bratislava] Nylonový měsíc (edice: Život kolem nás, sv. 15) [novela, Bratislava]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/103691-nylonovy-mesic-16100257621-1024x1024.jpg)





![Láska v pěti podobách (edice: Žatva, sv. 259) [novela] Láska v pěti podobách (edice: Žatva, sv. 259) [novela]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/104030-laska-v-peti-podobach-16100077771-1024x1024.jpg)



![Pozor, jaguár! (edice: Divadlo, sv. 43) [divadelní hra] Pozor, jaguár! (edice: Divadlo, sv. 43) [divadelní hra]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_367532_1-1024x1024.jpg)
![Po pádu (edice: Divadlo, sv. 80) [divadelní hra, autobiografie; obálka Jaroslav Fišer] Po pádu (edice: Divadlo, sv. 80) [divadelní hra, autobiografie; obálka Jaroslav Fišer]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_143717_1-1024x1024.jpg)
