60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Estetika nových umění
Miroslav Klivar
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1970. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 88 stran, první vydání (cca 20 x 17 cm). Velmi pěkný stav (viz foto)!
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kouzelný cirkus Zdenka Seydla (Výstavní katalog, Zdenek Seydl)
J. Kotalík
U příležitosti výstavy uspořádané Svazem českých výtvarných umělců v Galérii Československý spisovat..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Franz Kafka (edice: Edice Kapka - volná řada, sv. 2) [biografie, literární věda, pražská německá literatura]
Klaus Wagenbach
Mladá fronta, Praha 1967. Edice Kapka, volná řada, sv. 2. Původní brož, 8°, 168 stran. Obálka lehce ..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Milenci na jednu noc (edice: Život kolem nás, sv. 10) [povídky, obálka Zdenek Seydl]
Ivan Klíma
Praha, Československý spisovatel 1964, s. 92.
V dobrém stavu, obálka je lehce natržená.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Můj přítel Pierot
Raymond Queneau
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1965. Edice Soudobá světová próza, svazek 202. Graficky upravila Jiřina Járová. Obálku a vazbu navrhl Jan Kotík. Vydání první, stran 156.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Exil a království
Albert Camus
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1965. První vydání, stran 222. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 9,5 x 14,5 cm.
Stav velmi dobrý. Ochranný plastový přebal je potrhaný se ztrátou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
O moderním umění
Vojtěch Volavka
Nakl. čs. výtvarných umělců, Praha 1961. Edice Teorie umění, sv. 5. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 294 stran, vydání první.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Shakespearovské črty ( Shakespeare)
Jan Kott; úprava Z. Seydl
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 214 stran.
Dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Konec nylonového věku
Josef Škvorecký
Československý spisovatel, Praha. Život kolem nás, malá řada, svazek 28. Novela, která na pozadí poú..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Smrt Vergilova
Hermann Broch
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1967. Obálku a vazbu navrhl Milan Hegar. Vydání první, stran 412. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Múza milost (Květy poezie, sv.92)
Paul Claudel
Vydala Mladá fronta, Praha 1969. Květy poezie, sv.92. Původní pevná vazba s plastovým přebalem, rozměr 11x15 cm, 140 stran, první vydání.
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Orientace 4./1969 (Literatura, umění, kritika)
kolektiv autorů
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 17 x 24 cm, stran 95.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Zasloužilý umělec Zdeněk Sklenář. Malířské dílo (výběr) (výstavní katalog, malířství)
Josef Sůva
Původní brož s přebalem, 4°, 2 strany textu, 15 čb. celostránkových reprodukcí, seznam vystavených prací.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
40Kč
Bez daně: 40Kč
O smíchu (edice: Otázky a názory, sv. 11) [literární věda, mj. Smích, Transendentální filosofie, Dějiny básnictví; ilustrace a obálka Honoré Daumier]
Stendhal
Vydal Československý spisovatel v Praze 1958, v edici Otázky a názory, svazek 11. Obálku s použitím ..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Anděl na kolečkách. Poloreportáž z USA (edice: Spirála) [reportáž, Spojené státy americké, mj. New York; obálka Vladimír Fuka]
Miroslav Holub
Praha, Československý spisovatel 1966, s. 120.
Původní brož, měkká vazba, ve hřbetě rozlepena. Stav dobrý.
30Kč
Bez daně: 30Kč
 
Valentinská © 2021