60. LÉTA - TYPOGRAFIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Písně beze slov (Světová četba, sv. 165)
Paul Verlaine
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1958, 82 stran, první vydání, rozměr: A6. Původní brož, měkká vazba s přebalem.
Přebal odřený a mírně zašpiněný. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Film mění tvář
Ladislav Tunys
Práce, Praha 1969.
Velmi slušný stav, obálka potrhaná a odřená (viz foto). Stránky zažloutlé.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Svět hudby
Jiří Pilka
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1959. Vydání první. Stran 314. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu. Rozměr 16x20 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Babel, Leonov, Solženicyn
M.Drozda
Čs.spisovatel, Praha 1966.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Z deníků (edice: Otázky a názory, sv. 50) [deníky, film, režisér, Rusko]
Alexandr Dovženko
Měkká vazba, rozměry: 10,5 x 19,5 cm, stran 136 a 12 stran příloh, vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vlnobití (Světová četba, sv. 234)
Fjodor Ivanovič Tutčev
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1960. Světová četba, sv. 234. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 142 stran, rozměr: A6.
Přebal mírně zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Poézia (ilustrace Adolf Hoffmeister- koláže) - 1967
Lautréamont Isidore Ducasse
Ilustrace Adolf Hoffmeister, typografie Lubomír Krátký Vydal Slovenský spisovatel, Bratislava 196..
 
950Kč
Bez daně: 950Kč
O nejhezčí pohádce (edice: Pírka ptáka Ohniváka , sv. 18) (Ukrajinské pohádky, mj. O Bohatýrském vraníku, O Čertím Omelkovi, O zakleté krčmě, O králi cikánovi, O vodní panence)
Ludmila Zilynská, vypráví
Vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1969. Edice Pírko ptáka Ohniváka, svazek 18. Stran 32. Původní s..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Veletrh splněných přání (novela; obálka Zdeněk Ziegler)
Vladimír Páral
Praha, Mladá fronta 1966, s. 100.
Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten po okrajích natržen. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Utrpení mladého Werthera / Spřízněni volbou (ed. Knihovna klasiků)
Johann Wolfgang Goethe
Vydalo Státní nakl. krásné literatury a umění, Praha 1965. Knihovna klasiků, sv. 5. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 334 stran. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Totální kuropění (edice: Divadlo, sv. 24) [divadelní hra, totální nasazení, druhá světová válka]
Ludvík Kundera
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, stran 110 + 12.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, stránky mírně zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Povídka o sedmi oběšených (Světová četba, sv. 177)
Leonid Andrejev
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1958. Vydání třetí. Světová četba, sv. 177. Přeložila Ludmila Dušková. Původní brož s přebalem, 11,5 x 17 cm, 144 stran.
Přebal odřený, po okrajích otrhaný, ve hřbetě zašpiněný. Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vršovický Ezop
Jiří Kolář
Vydala Mladá fronta ,nakladatelství ČSM, Praha 1966, mimo edici. První vydání.
Přebal natržený a odřený, stav dobrý (viz obr.).
450Kč
Bez daně: 450Kč
Noc girondistů
Jacob Presser
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1963. Obálku navrhl a graficky upravil..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Taneční hudba a jazz 1960
Sborník statí a příspěvků k otázkám jazzu a moderní taneční hudby.Vydalo Státní nakladatelství krásn..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021