2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Svojtka & Co, Praha 2006. Vydání první, stran 192. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2010. Stran 189. Původní pevná vazba
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Zentralverlag der NSDAP 1941. Pův. sešit s titulem a obrázkem na přední desce, 32 stran psaných frakturou, s četnými černobílými obr., 8° (21 x 15 cm, podélný formát)
Desky lehce odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Berlin: Zentralverlag der NSDAP 1940. Sešit s titulem a obrázkem na přední desce, 31 stran s četnými černobílými obr., 8° (15 x 21 cm), psáno frakturou
Desky lehce zašpiněné, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha: Nakladatelství Zádruha 1946, brož., 162 s., 8° (21 x 24 cm)
Přebal opotřebovaný, zažloutlý, s většími ztrátami, roztržen na tři části, obálka mírně potrhaná, zažloutlá a pomačkaná, vazba mírně poškozena, ořízka a stránky zažloutlé.
41 300Kč
Bez daně: 41 300Kč
Bez daně: 41 300Kč
London, Routledge 2001, s. 281.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Amercom SA, 2010. Stran 94. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Beta-Dobrovský, Praha-Plzeň 2002. Vydání první, stran 226. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2007. Stran 385. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydalo nakladatelství Books, Brno 1998. Edice Jota Military, svazek 33. Vydání první, stran 168 + 32 stran přílohy. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo Ministerstvo obrany ČR - VHÚ Praha 2002. Vydání první, stran 232. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
London: Hulton Press 1940. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 40 stran s četnými černobílými obr., 2° (25,5 x 34 cm)
hřbet odřený, desky oddělené, zrezivělé svorky, okraje listů lehce zahnědlé, jinak v uspokojivém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
NS. Führungsstab des Oberkommandos der Wehrmacht 1944. Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce, 64 stran s černobílými obr., 4° (17 x 24 cm)
Hřbet trochu natržený, desky lehce zašpiněné, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Naše vojsko, Praha 2009. 1. vyd.
Výborný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
London, BBC books 2005, s. 399.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Moscow: Foreign Language Publishing House po r. 1957. Pův. brožovaná vazba s titulem a obrázkem na přední desce, 70 stran, 12° (11 x 16,5 cm)
desky jen lehce zašpiněné, jinak ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Zákazníci sk



![Kleine Kriegshefte; Nr. 12 [fašismus] Kleine Kriegshefte; Nr. 12 [fašismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/740481-kleine-kriegshefte-nr-12--17433265171-1024x1024.jpg)
![Sturm vor Englands Toren. Der deutschen Jugend! Kriegsjahr 1940 [2. světová válka] Sturm vor Englands Toren. Der deutschen Jugend! Kriegsjahr 1940 [2. světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/726593-sturm-vor-englands-toren--17277925731-1024x1024.jpg)


![Mučivé hodiny [2. světová válka, lodě, loďstvo, námořnictvo] Mučivé hodiny [2. světová válka, lodě, loďstvo, námořnictvo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740774-mucive-hodiny-2-svetova-v-17436088981-1024x1024.jpg)
![Obchod s Hitlerem [Adolf Hitler] Obchod s Hitlerem [Adolf Hitler]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/560433-obchod-s-hitlerem-15686620231-1024x1024.jpg)


![Picture Post. Hulton´s National Weekly; Vol. 7, No. 13, June 29, 1940 [ilustrovaný týdeník] Picture Post. Hulton´s National Weekly; Vol. 7, No. 13, June 29, 1940 [ilustrovaný týdeník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/764850-picture-post-hulton-s-nat-17757406231-1024x1024.jpg)
![Offiziere des Führers. 2. Heft 1944 [nacistický měsíčník] Offiziere des Führers. 2. Heft 1944 [nacistický měsíčník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/727613-offiziere-des-fuhrers-2-h-17290775141-1024x1024.jpg)
![Orel ve válce [letadlová loď HMS Eagle - 2. světová válka, britské námořnictvo] Orel ve válce [letadlová loď HMS Eagle - 2. světová válka, britské námořnictvo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/564392-orel-ve-valce-15747014611-1024x1024.jpg)
![The Fate of a Man. Second Edition [válečná novela] The Fate of a Man. Second Edition [válečná novela]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/742694-the-fate-of-a-man-second--17459412561-1024x1024.jpg)