2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2004. Vydání první, stran 167. Původní pevná vazba. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Friedberg, Podzun-Pallas 1992, s. 248.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Minden i. W.: Wilhelm Köhler Verlag 1940. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 131 stran psaných frakturou s četnými černobílými obr., 8° (14 x 20,5 cm)
skvrny na deskách, uvolněná vazba, jinak v použitelném stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prague: MARK I Ltd. 2005. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 28 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nový
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Ikar, Praha 2005. Vydání první, pevná vazba s přebalem, stran 368, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Ministerstvo obrany 2002. Pevná vazba, rozměry: 21,5 x 30,5 cm, stran 95 - množství vyobrazení.
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 67 - včetně vyobrazení
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Lublin: Kagero 2004. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 84+48 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Warszawa: Magnum-X 2006. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 110 stran s četnými částečně barevnými obr, 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
625Kč
Bez daně: 625Kč
Bez daně: 625Kč
London, Hodder & Stoughton 2001, s. 446.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celje: Muzej novejše zgodovine 2006, váz., 103 s., 4° (22,5 x 26,5 cm)
Desky jen mírně opotřebované; vynikající stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
London, Cassell 2005, s. 345.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství Franze Kafky, Praha 1997. Vydání první, stran 272. Původní pevná vazba, bez přebalu.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London, Headline books 2005, s. 310.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Prostor, Praha 2005. Vydání první, stran 576. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství ČAS, Řitka 2014. Edice Český Čas, svazek VIII. Stran 316. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk



![Luftkrieg im Westen. Flüge, Kämpfe, Siege deutscher Flieger [Německo, 2. svět. válka] Luftkrieg im Westen. Flüge, Kämpfe, Siege deutscher Flieger [Německo, 2. svět. válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768697-luftkrieg-im-westen-fluge-17803944861-1024x1024.jpg)
![Westland Welkin F Mk.I, NF Mk.II [4+ publication; world war II wings line] [letectví] Westland Welkin F Mk.I, NF Mk.II [4+ publication; world war II wings line] [letectví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/748131-westland-welkin-f-mk-i-nf-17530994301-1024x1024.jpg)

![Atentát. Operace Anthropoid 1941-1942 [druhá světová válka, atentát - Reinhard Heydrich, protektor; protektorát] Atentát. Operace Anthropoid 1941-1942 [druhá světová válka, atentát - Reinhard Heydrich, protektor; protektorát]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/731842-atentat-operace-anthropoi-17339193581-1024x1024.jpg)

![Grumman F4F Wildcat [letectví] Grumman F4F Wildcat [letectví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/748310-grumman-f4f-wildcat-letec-17532908521-1024x1024.jpg)
![Samolot mysliwski Mitsubishi A6M2 Reisen Zero / Zeke [Biblioteka Magazynu Lotnictwo; 13] [letectví] Samolot mysliwski Mitsubishi A6M2 Reisen Zero / Zeke [Biblioteka Magazynu Lotnictwo; 13] [letectví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/748343-samolot-mysliwski-mitsubi-17533600051-1024x1024.jpg)

![Okupacija v 133 slikah. Celje 1941-1945 ["Okupace ve 133 obrazech"; Slovinsko; Jugoslávie; druhá světová válka; fotografie] Okupacija v 133 slikah. Celje 1941-1945 ["Okupace ve 133 obrazech"; Slovinsko; Jugoslávie; druhá světová válka; fotografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/591473-okupacija-v-133-slikah-ce-16152978441-1024x1024.jpg)




