2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
V-1 útočí! (2. světová válka, Hitler, letectví)
Brian Cull
Vydalo nakladatelství Plejáda, Praha 2011. Vydání první, stran 640 + 8 stran přílohy. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Orel ve válce [letadlová loď HMS Eagle - 2. světová válka, britské námořnictvo]
Peter C. Smith
Naše vojsko, Praha 2009. 1. vyd. Původní pevná vazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, 216 stran.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Pilot od Žraločí perutě [letectvo, letadla, 2. světová válka]
Bert Horden
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2010. Stran 191. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tvorba. Týdeník pro kulturu a politiku, ročník XIV 1945 (časopis, komunismus, mj. Osídlení pohraničí, Volíme Prozatímní národní shromáždění, Kurt Konrad, Louis Aragon a Romain Rolland)
St. K. Neumann s redakčním kruhem
Praha, Svoboda 1945, s. 288.
Velmi dobrý stav, slepá polo - koženková vazba. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny. Čísla 1 a 3 jsou uvolněny z knižního bloku.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Tvorba. Týdeník pro kulturu a politiku, ročník XIV 1945 (časopis, komunismus, mj. Osídlení pohraničí, Volíme Prozatímní národní shromáždění, Kurt Konrad, Louis Aragon a Romain Rolland)
St. K. Neumann s redakčním kruhem
Praha, Svoboda 1945, s. 288.
Velmi dobrý stav, slepá polo - koženková vazba. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny. Čísla 1-8 mají jiný formát.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Dresden: Tuesday, 13 February 1945 (Drážďany, nálet, druhá světová válka)
Frederick Taylor
London, Bloomsbury 2004, s. 518.
Velmi dobrý stav. Ořízky jsou lehce zašpiněné.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Květen 1945, kompletní album fotografií, Hák, Honty, Chochola, Štochl (Praha, pražské povstání, druhá světová válka)
sestavil Josef Prošek
Vyšlo v roce 1960 k 15. výročí osvobození ČSR; deset černobílých fotografií 15 x 30 cm.
Pěkný stav, desky jsou jen nepatrně opotřebované.
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Stíhací esa Luftwaffe za druhé světové války (letadla, letectví, 2. světová válka)
Philip Kaplan
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2008. Vydání první, stran 286. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Zemědělské zprávy 1940, roč. XL (časopis, zemědělství, protektorát, mj. Hospodářská výstava v Praze, Ovocný strom v úpravě návsí, Cenová politika za války)
Jan Musil
Praha, Česká zemědělská rada 1940, s. 228.
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou razítka z knihovny. Titulní strana je natržena.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Franco y el III Reich. Las relaciones de Espana con la Alemania de Hitler
Suarez Fernandez, Luis
Madrid: La Esfera de los Libros 2015.
Přebal nahoře na hřbetu lehce otlačený a mírně natržený, jinak zcela bez poškození, pěkný stav. / Dust jacket on spine slightly bumped and torn, inside intact, overall nice condition.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Sága 2. světové války [druhá světová válka - její příčiny a průběh]
Robert Leckie
Vydal Knižní klub - Baronet, Praha 2000. Vydání první, stran 1000. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Moje tajná válka s Hitlerem
Gretel Wachtel, Claudia Strachan
Vydalo nakladatelství Paseka v Praze a Litomyšli 2011. Vydání první, stran 248. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Potsdam Station (Postupimské nádraží, druhá světová válka, Třetí říše)
David Downing
London, Old Street Publishing 2010, s. 300.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021