2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ohniví jezdci [Vzpomínky amerického letce na léta, která prožil v německém zajateckém táboře]
Ray T. Matheny
Vydalo nakladatelství Magnet Press (ČR), Praha 1997. Vydání první, stran 293. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ponorková válka – Historie americké ponorkové špionáže (ponorky)
Sherry Sontagová, Christopher Drew, Annette Lawrencová-Drewo
Knižní klub – Rybka, Praha 2000. 1. vyd. Pův. pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 398 str. textu + 16 str. obr. přílohy.
Stav velmi dobrý, přebal je na hřbetu lehce natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Fotografovali válku - Sovětská válečná reportáž [druhá světová válka, hrůzy války, Německo, Rusko, Sovětský svaz - fotografové Alpert, Ananinová, Ananin, Baltermanc, Diament, Garanin, Grebněv, Chalděj ad.]
Mrázková, Daniela - Remeš, Vladimír
Praha: Odeon 1975, váz., 202 s., 8° (26 x 21,5 cm)
Přebal mírně opotřebovaný a zažloutlý, jinak vynikající stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Hitlerova kněžka [Hitler; kněžka esoterického hitlerismu]
Nicholas Goodrick-Clarke
Vydalo Grada Publishing, Praha 2011. Vydání první, stran 288. Původní pevná vazba. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
St. Exupéry – Poslední tajemství [sestřelení letadla nad Středozemním mořem]
J. Pradel, L. Vanrell
Nakl. Vyšehrad, Praha 2008. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 187.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Godło i barwa w lotnictwie polskim 1918-1939 [= Biblioteczka Skrzydlatej Polski; 9]
Kowalski, Tomasz J.
Warszawa: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności 1981, brož., 154 s., bohatě ilustrováno, 8° (14 x 20,5 cm)
Obálka opotřebovaná a zažloutlá, ořízka a stránky zažloutlé, jinak dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Přátelství navzdory Hitlerovi
Judita Matyášová
Vydala Mladá fronta, Praha 2013. Stran 219. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Les panzer de Peiper face à l´U.S. Army. Feu. Fire. Feuer. Vuur. Décembre 44 [popis bitvy v Ardenách 1944]
Grégoire, Gérard
Stavelot, Belgie: J. Chauveheid s. a. Pův. brožovaná vazba (laminovaná), s titulem na hřbetu a přední desce, 80 stran s četnými černobílými obr. a mapami, 4° (29,5 x 22 cm, podélný formát)
Jako nová
370Kč
Bez daně: 370Kč
Picture Post. Hulton´s National Weekly; Vol. 5., No. 10, December 9, 1939 [ilustrovaný týdeník]
London: Hulton Press 1939. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 64 stran s četnými černobílými obr., 2° (25,5 x 34 cm)
hřbet odřený, desky oddělené a lehce zašpiněné, zrezivělé svorky, kraje listů zahnědlé, jinak ještě v uspokojivém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Renzo Vespignani. Tra due gerre
Vespignani, Renzo
Torino: Edizioni d'arte Fratelli Pozzo 1975, váz., 128 s., 4° (25 x 32,5 cm)
Přebal mírně opotřebovaný, horní ořízka mírně zaprášená; vynikající stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
The Fate of a Man [válečná novela]
Sholokhov, M. S.
Moscow: Foreign Language Publishing House po r. 1957. Pův. brožovaná vazba s titulem a obrázkem na přední desce, 66 stran, 12° (11 x 16,5 cm)
desky lehce odřené a zašpiněné, ohnutý roh přední desky, drobné poznámky tužkou, jinak uvnitř v dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Hitler před branami
Václav Junek
Vydalo nakladatelství Olympia, Velké Přílepy 2018. Vydání druhé, stran 272, 48 stran příloh. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
NeverՖ-Hiroshima [Hirošima]
Guilleminot, Marie-Ange
Hiroshima: City Museum of Contemporary Art 2005. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a pův. obálkou, 135 stran s četnými černobílými obr., 12° (10,5 x 15 cm)
obráceně svázáno, bez známek opotřebení, jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Avions et pilotes. Focke Wulf Fw 190. De 1939 à 1945 [letadla a piloti, letouny Focke Wulf, 1939-1945]
Breffort, Dominique - Jouineau, André
Paris: Histoire & Collections 2007. Pův. brožovaná vazba (laminovaná), 82 stran s četnými barevnými a černobílými obr., 4° (20 x 24 cm)
Jako nová
1 240Kč
Bez daně: 1 240Kč
 
Valentinská © 2021