2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stanford: Hoover Institution Press 1981, váz., XII+299+[6] s., 8° (13,5 x 20 cm)
Přebal opotřebovaný, s natrženími a drobnými ztrátami; dobrý stav.
790Kč
Bez daně: 790Kč
Bez daně: 790Kč
Selent: Pour le Mérite-Verlag 2015. Pův. kartonová vazba (laminovaná) s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 316 stran s četnými černobílými obr., 4° (17,5 x 24,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Gdansk: Wydawnictwo Avia-Press 2000. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 50 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nový
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Vydala Beta-Dobrovský, Praha-Plzeň 2002. Vydání první, stran 226. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
London, Hutchinson 1995, s. 390.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ikar, Praha 2005. Vydání první, pevná vazba s přebalem, stran 368, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Euromedia Group - edice Universum, Praha 2019. Vydání první, stran 160. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Warszawa: AJaKS - Military Books 2000. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 64 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Vydalo nakladatelství Svojtka & Co, Praha 2011. První vydání, stran 192. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Vydalo nakladatelství Votobia, Olomouc 2001. Stran 207. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London, Cassell 1998, s. 322.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London, Pocket Books 2003, s. 233.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Polokožená vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 22 x 30 cm. Stran 234 - včetně vyobrazení
Stav pěkný. Kniha je vložena do kartonového ochranného pouzdra.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
London: Methuen Publishing 2000, váz., XX+316 s., 8° (16 x 24 cm)
Přebal mírně opotřebovaný; vynikající stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
38. svazek ed. Military, Jota - Military, Brno 1999. Vydání první, stran 240. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo nakladatelství Absynt, 2011. Stran 384. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk

![President Edvard Beneš. Between East and West, 1938-1948 [Prezident Edvard Beneš. Mezi Západem a Východem, 1938-1945] President Edvard Beneš. Between East and West, 1938-1948 [Prezident Edvard Beneš. Mezi Západem a Východem, 1938-1945]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/584205-president-edvard-benes-be-16045049091-1024x1024.jpg)
![Chronik der 7. Panzerkompanie. An vorderster Front in der 1. SS-Panzerdivision "Leibstandarte SS Adolf Hitler" [2. svět. válka] Chronik der 7. Panzerkompanie. An vorderster Front in der 1. SS-Panzerdivision "Leibstandarte SS Adolf Hitler" [2. svět. válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768695-chronik-der-7-panzerkompa-17803933611-1024x1024.jpg)
![Commonwealth BOOMERANG. Skrzydła w miniaturze 24 [letectví] Commonwealth BOOMERANG. Skrzydła w miniaturze 24 [letectví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/748125-commonwealth-boomerang-sk-17530980911-1024x1024.jpg)
![Mučivé hodiny [2. světová válka, lodě, loďstvo, námořnictvo] Mučivé hodiny [2. světová válka, lodě, loďstvo, námořnictvo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/731178-mucive-hodiny-2-svetova-v-17332376161-1024x1024.jpg)


![Junkers Ju 52 [Model Fan Encyclopaedia No 4] [letectví] Junkers Ju 52 [Model Fan Encyclopaedia No 4] [letectví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/748308-junkers-ju-52-model-fan-e-17532900701-1024x1024.jpg)


![Bader. The Man and His Men (edice: Cassell Military Classics) [Douglas Bader, letec, letectví, RAF, druhá světová válka] Bader. The Man and His Men (edice: Cassell Military Classics) [Douglas Bader, letec, letectví, RAF, druhá světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/732462-bader-the-man-and-his-men-17345191031-1024x1024.jpg)


![Fields of Deception. Britain's Bombing Decoys of World War II [= Monuments of War; 1] [bombardování; Británie; druhá světová válka; bitva o Británii; návnady; atrapy] Fields of Deception. Britain's Bombing Decoys of World War II [= Monuments of War; 1] [bombardování; Británie; druhá světová válka; bitva o Británii; návnady; atrapy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/591950-fields-of-deception-brita-16158056011-1024x1024.jpg)

