2. SV. VÁLKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., IV+12 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; přední část obálky s nepatrným natržením.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2016. Vydání první, stran 272 + 56 stran obr. přílohy. Původní pevná vazba. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Dresden: Verlagshaus Franz Müller 1941, brožovaná, 108+[8] s., 8° (14,5 x 20 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s natrženími a razítkem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Paseka v Praze a Litomyšli 2014. Vydání první, stran 448. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., IV+12 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; sponky se stopami rzi.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien: Stern Verlag [1945], brožovaná, 93 s., 8° (15 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu zašlá, s menšími natrženími, stránky zažloutlé.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; sponky se stopami rzi.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2005. Vydání první, stran 245. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; sponky se stopami rzi.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha: Židovské muzeum 2001, brožovaná s přebalem, 90 s., 8° (17 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; přebal jen nepatrně opotřebovaný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; sponky se stopami rzi.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Paseka v Praze a Litomyšli 2014. Vydání první, stran 448. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; sponky se stopami rzi, zadní část obálky s nepatrným natržením.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Baronet, Praha 2004. Vydání první, stran 194. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Varšava: Wydawnictwo Militaria 2007. Pův. kartonová vazba (laminovaná) s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 70 stran s četnými černobílými a barevnými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
Jako nová
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Svojtka a Co, 2009. Původní pevná vazba. Rozměry: 20 x 25 cm, stran 192 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk

![Current Affairs, 1943, č. 36 (30. 1.): North African Resources [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Afrika] Current Affairs, 1943, č. 36 (30. 1.): North African Resources [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Afrika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753059-current-affairs-1943-c-36-17594917081-1024x1024.jpg)

![Ich war Stalins gefangener ["Byl jsem Stalinovým zajatcem"; propaganda; Třetí říše; Německo; SSSR; Sovětský svaz] Ich war Stalins gefangener ["Byl jsem Stalinovým zajatcem"; propaganda; Třetí říše; Německo; SSSR; Sovětský svaz]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680488-ich-war-stalins-gefangene-16826860391-1024x1024.jpg)

![Current Affairs, 1943, č. 40 (27. 3.): Latin America [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Latinská Amerika] Current Affairs, 1943, č. 40 (27. 3.): Latin America [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Latinská Amerika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753065-current-affairs-1943-c-40-17594926031-1024x1024.jpg)
![Deutsche Greuel in Russland. Gerichtstag in Charkow [Ukrajina; Sovětský svaz; nacismus; druhá světová válka; Charkov] Deutsche Greuel in Russland. Gerichtstag in Charkow [Ukrajina; Sovětský svaz; nacismus; druhá světová válka; Charkov]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/681087-deutsche-greuel-in-russla-16860568071-1024x1024.jpg)
![Current Affairs, 1943, č. 44 (22. 5.): Women After the War [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; ženy] Current Affairs, 1943, č. 44 (22. 5.): Women After the War [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; ženy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753069-current-affairs-1943-c-44-17594933481-1024x1024.jpg)

![Current Affairs, 1943, č. 49 (14. 8.): The Trouble With Germans [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Němci] Current Affairs, 1943, č. 49 (14. 8.): The Trouble With Germans [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Němci]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753085-current-affairs-1943-c-49-17594951101-1024x1024.jpg)
![Ici je n'ai pas vu de papillon [kresby; básně; umění; Terezín; holokaust; Motýla jsem tu neviděl; Motýli tady nežijí] Ici je n'ai pas vu de papillon [kresby; básně; umění; Terezín; holokaust; Motýla jsem tu neviděl; Motýli tady nežijí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/683548-ici-je-n-ai-pas-vu-de-pap-16926983521-1024x1024.jpg)
![Current Affairs, 1943, č. 53 (9. 10.): Here's Tae Us! [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Skotsko] Current Affairs, 1943, č. 53 (9. 10.): Here's Tae Us! [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Skotsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753102-current-affairs-1943-c-53-17594968051-1024x1024.jpg)
![Current Affairs, 1943, č. 58 (18. 12.): What About France? [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Francie] Current Affairs, 1943, č. 58 (18. 12.): What About France? [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Francie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753107-current-affairs-1943-c-58-17594988911-1024x1024.jpg)

![Samochody Wehrmachtu vol. V [= Tank Power Vol. U 278] [vozidla Wehrmachtu, sv. V] Samochody Wehrmachtu vol. V [= Tank Power Vol. U 278] [vozidla Wehrmachtu, sv. V]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/711571-samochody-wehrmachtu-vol--17097452851-1024x1024.jpg)
