2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Válečné anekdoty 1939-1945. Smích v bodláčí
Edvard Cenek, Vlastimil Ziegner
Vydalo nakladatelství Václav Bluma v Hořovicích 1945. Brožovaná s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 218
Dobrý stav, obálka je otřepená se ztrátou, uvnitř je stav velmi dobrý, pouze některé složky jsou uvolněné
80Kč
Bez daně: 80Kč
Světa pán, furor a teror hegemonie germánské
Kovařík, Karel Josef
Praha : K. J. Kovařík 1945, novinový formát, 16 stran, 21,5 x 30,5 cm
první stránka mírně natržená a politá, jinak dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
The Second World War (Druhá světová válka, politika, Anglie, mj. Adolf Hitler, Chamberlain, E. Beneš, Stalin)
Winston S. Churchill
Penguin Books 1990, s. 1011.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce odřená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Tvorba. Týdeník pro kulturu a politiku, ročník XIV 1945 (časopis, komunismus, mj. Osídlení pohraničí, Volíme Prozatímní národní shromáždění, Kurt Konrad, Louis Aragon a Romain Rolland)
St. K. Neumann s redakčním kruhem
Praha, Svoboda 1945, s. 288.
Velmi dobrý stav, slepá polo - koženková vazba. Na přídeští jsou razítka, záznamy z knihovny a evidenční štítek. Čísla 1-8 mají jiný formát.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Soviet War News Weekly, roč. 1, 1942, č. 27-52 [druhá světová válka; Sovětský svaz; SSSR; bitva u Stalingradu]
London: Co-operative Printing Society 1942, váz., [208] s., 2° (30 x 45 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, přední předsádka se šmouhami od prachu, razítky a signaturou, pár stran s razítkem knihovny, první list s malým natržením.
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
D-Day (Den D, druhá světová válka, Vylodění Normandie, USA, Anglie)
Stephen E Ambrose
London, Pocket books 2002, s. 655.
Velmi dobrý stav. Obálka a předsádka jsou lehce zašpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Terezín zůstane věčným svědectvím
Jiří Roubal
Jan Svátek, Praha 147. Brožovaná s obálkou, stran 103, vyd. první, rozměry: 15,5 x 22 cm
Stav dobrý, obálka je odřená a v horní části natržená. Přední desky se uvolňují od vazby, titulní list je z poloviny utržený - se ztrátou. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
300Kč
Bez daně: 300Kč
Diktátor, démon, demagog (Hitler)
Anna Maria Sigmund
Vydal Perfekt, 2006. Vydání první, stran 180. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pravda v období Slovenského národného povstania. September-október 1944 (noviny, žurnalistika, Slovensko, Slovenské národní povstání, druhá světová válka - reedice)
kolektiv autorů
Bratislava, Vydavatel’stvo politickej literatúry 1964
Velmi dobrý stav. Plátěné desky jsou lehce zašpiněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Diplomacy of Aggression: Berlin-Rome-Tokyo Axis, Its Rise and Fall [2. světová válka]
Issraeljan, V. - Kutakov, L.
Moscow: Progress Publishers 1970. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, pův. obálkou a zdobenou ořízkou, 438 stran, 8° (13,5 x 20,5 cm)
obálka jen lehce zašpiněná, jinak ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Nejtemnější hodina [Jak nás Churchill odvrátil od pádu do propasti - 1940 a vstup Velké Británie do války]
Anthony McCarten
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2018. Vydání první, stran 288 + 8 stran bar. příloha. Původní pevná vazba - přebal chybí, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, na přídeští i před titulním listem je nálepka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Teror a válka
Ivan Tvrdík
Vydal ELEKTRIS - Jindřich Holna, Praha 2004. Vydání první, stran 455. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Velké finále [Kapitoly ze zákulisí konce 2. světové války v Evropě]
kolektiv autorů
Vydalo Baroko a Fox - Knižní a hudební vydavatelství Beroun 1995. Vydání první, stran 261. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021