2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Úder z Londýna (atentát na Heydricha)
Callum MacDonald
BB art, 1997. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
The Blitz. The Photography of George Rodger. 30 Postcards [fotografie; pohlednice; druhá světová válka]
Rodger, George
London - New York: Viking (Penguin Group) 1990, brož., 4 s., 30 pohlednic, 16° (17 x 12 cm)
Obálka mírně opotřebovaná; velmi dobrý stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Hellcat Legenda Pacyfiku [Bitwy lotnicze; 08] [letectví]
Zbiegniewski, Andre R.
Lublin: Kagero 2008. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 55 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (20,5 x 27,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
500Kč
Bez daně: 500Kč
Der deutsche Osten. Eine Geschichte, sein Wesen und seine Aufgabe [Ostsiedlung, Národní socialismus]
Thalheim, Karl C. - Ziegfeld Hillen, A. (eds.)
Berlin: Propyläen-Verlag 1936, pův. celoplátěná vazba s ražbou na hřbetu, XII+624 stran s četnými i barevnými ilustracemi, mapami atd., 4° (20 x 26,5 cm), jazyk: německy
desky mírně ušpiněné a odřené, řez zaprášený, některé stránky na okraji se starou vodní skvrnou, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
650Kč
Bez daně: 650Kč
Savoia Marchetti SM. 79 [letectví]
Ledwoch, Janusz
Warszawa: Wydawnictwo Militaria 2000. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 42 stran s četnými částečně barevnými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
375Kč
Bez daně: 375Kč
Churchill (Winston Churchill, politika, Velká Británie, druhá světová válka)
Roy Jenkins
London, Macmillan 2001, s. 1002.
V dobrém stavu, obálka je lehce pomačkaná
120Kč
Bez daně: 120Kč
Papežovi Židé
Gordon Thomas
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2013. Vydání první, stran 301 + 8 stran přílohy. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vše, co byste měli vědět o druhé světové válce
Jesús Hernández
Vydalo nakladatelství JOTA, Brno 2011. Vydání první, stran 484. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Druhá světová válka III. – Velká aliance
Winston S. Churchill
Nakladatelství Lidové noviny, Praha 1993.
Dobrý stav. Přebal vepředu lehce natržený (viz náhled).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Moje chlapecká válka: Varšava 1944 [Varšavské povstání, 2. světová válka; vzpomínky účastníka; Skutečný příběh třináctiletého vojáka, hrdiny polského odboje]
Bohdan Hryniewicz
Vydalo nakladatelství Computer Press (CPress), Brno 2019. Druhé vydání, stran 280. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021