2. SV. VÁLKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tajné zbraně Třetí říše
Vilém Nejtek
Vydal Antonín Boraň - BONDY, Praha 2011. Stran 274. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bitva o Británii - Boj o přežití
Michael J.F. Bowyer
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2013. Vydání první, stran 238. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
400Kč
Bez daně: 400Kč
The Storm. A Novel in Six Parts [válečný román]
Ehrenburg, Ilya
Moscow: Foreign Languages Publishing House 1948. Pův. poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, 735 stran, 4° (15 X 22,5 cm)
desky a hrany desek odřené, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pravda v období Slovenského národného povstania. September-október 1944 (noviny, žurnalistika, Slovensko, Slovenské národní povstání, druhá světová válka - reedice)
kolektiv autorů
Bratislava, Vydavatel’stvo politickej literatúry 1964
Velmi dobrý stav. Plátěné desky jsou lehce zašpiněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Me-163 Comet Tajemný dravec [letectvo, letadla, 2. světová válka, Luftwaffe]
Wolfgang Späte
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2002. Vydání první, stran 291. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Druhá světová válka v datech 1940-1941
Josef Novotný
Neklidné století 2. Vydalo nakladatelství FONTÁNA, 2004. Stran 224. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Stalingrad (druhá světová válka, Rusko, Třetí říše, mj. F. W. Paulus, A. Hitler, K. Stecker)
Antony Beevor
München, Bertelsmann Verlag 1999, s. 543.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Britannie osamocená
Eric Linklater
Vydalo nakladatelství Universum, Praha 1947, druhý svazek knihovny Dokumenty. Vydání první, stran 209. Původní poloplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený, zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
A time to love and a time to die (Čas žít, čas umírat; druhá světová válka, Německo)
Erich Maria Remarque
New York, Popular library 1960, s. 287.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Voll Leben und voll Tod ist diese Erde
W.Plat
Herold, Wien 1988
Velmi dobrý stav, lehce natržený přebal.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Německý voják ve 2. světové válce
Stephen Hart, Russell Hart
Vydalo nakladatelství Svojtka & Co, Praha 2006. Vydání první, stran 192. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Válka na východě - Historie jednoho německého pluku
August von Kageneck
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2010. Stran 189. Původní pevná vazba
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021