KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Galerie Honor, Praha, 2000. Brožura, 33 stran + jedna grafika; 15 x 21 cm.
Nová.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Prag: Heinrich Mercy 1870, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce, slepotisk, 98 stran a 7 vlepených reprodukcí autorových kreseb, 8° (14,5 x 19 cm)
ve hřbetu prasklá, stránky s hnědými skvrnami, jinak čistá
29 000Kč
Bez daně: 29 000Kč
Bez daně: 29 000Kč
Aventinum, Praha 2013. Pevná vazba, stran 334- včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 25 cm.
Stav výborný, podpis a věnování V. Hrubý. Signaturní razítko
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Měkká vazba, rozměry: 14 x 19 cm, stran 43
Stav velmi dobrý. Podpis Otto. F. Babler
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Nakladatelství Pražské akciové tiskárny. 5 litografií v pevných deskách, 55 x 40 cm.
Velmi dobrý stav, desky jen lehce opotřebované.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Köln: Galerie Änne Abels 1960, brož., 50 s., 4° (24 x 25 cm)
Velmi dobrý stav; přebal s pár drobnými ztrátami a nepatrnými natrženími.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Dagmar Hochová [2009?]
Výborný stav.
1 520Kč
Bez daně: 1 520Kč
Bez daně: 1 520Kč
London-Zürich-Mainz-New York, Ernst Eulenburg 1958.
Velmi dobrý stav. Na obálce je exlibris pův. majitele.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 99.
Stav dobrý, obálka je v dolní části zažloutlá, autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Poznaň 1946.
Dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Celoplátěná vazba, stran 728 + obr. příloha, rozměry: 16,5 x 23,5 cm
Velmi dobrý stav. Věnování Václavovi Vokolkovi
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Vydalo nakladatelství Prostor, Praha 2010. Vydání první, stran 224. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 12,5 x 21 cm
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, stran 131. Vyd. v tomto nakl. 1. Rozměry: 13 x 20 cm
Pěkný stav. Podpis autora
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Aarau - Frankfurt am Main - Salzburg: Verlag Sauerländer AG 1993, váz., [132] s., 8° (18,5 x 20,5 cm)
Vynikající stav; desky mírně opotřebované.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Praha, Prakul Production 2018, s. 247.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Paris: Librairie Arthème Fayard 2001, váz., 794 s., 8° (16 x 24 cm)
Téměř jako nová (na ořízce je pár drobných stop od prachu).
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Zobrazeny položky 2289 až 2304 z 2445 (153 stránek)
Zákazníci sk


![Tunis. Ein Bild aus dem nordafrikanischen Leben [Ludvík Salvátor Toskánský, Ottokar Daun, Otakar] Tunis. Ein Bild aus dem nordafrikanischen Leben [Ludvík Salvátor Toskánský, Ottokar Daun, Otakar]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/678612-tunis-ein-bild-aus-dem-no-16703337471-1024x1024.jpg)








![Histoire de la littérature tchèque [Dějiny české literatury; historie; česká literatura] Histoire de la littérature tchèque [Dějiny české literatury; historie; česká literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/737178-histoire-de-la-litteratur-17398891681-1024x1024.jpg)