KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Katalog k výstavě. Pořádá Galerie Václava Špály, Praha, 6. - 29. ledna 1961. Stran 16 s reprodukcemi. Původní brož. Katalog s podpisem M. Holého.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 333, rozměry: 13 x 19,5 cm
Velmi dobrý stav. Autorské věnování s podpisem.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
s. l.: s. n., 2009, váz., 96 s., 8° (14 x 21,5 cm)
Jako nová.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Řevnice: Arbor vitae 2010. Úvodní studie Petr Kratochvíl.
Velmi pěkný stav, pouze vpředu je na předních deskách škrábanec, jinak zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Vydal Václav Petr, Praha 1934. Původní brož, měkká vazba, stran 20. Kniha s podpisem autora.
Vazba ve hřbetě rozlepena, volné stránky. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15,5 x 21 cm. Stran 43.
Stav nepříliš dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v dolní části natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Lehce zažloutlé stránky. Autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydáno nákladem autora, 1982. Svazek č. 5 edice Postav. 30 x 43 cm, 7 listů v papírové obálce.
Velmi dobrý stav.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Lisboa: Edições Excelsior 1966, váz., 374 s., 6 tabulí, 4° (23 x 31,5 cm)
Vynikající stav, téměř beze stopy užívání.
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Bari: 1988, brožovaná, 14 s., 8° (17 x 24 cm)
Velmi dobrý stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Měkká vazba, rozměry: 14 x 19 cm, stran 43
Stav velmi dobrý. Podpis Otto. F. Babler
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Tábor : tiskárna Stráž 1968, grafické listy volně vložené v papírové obálce, 12 x 16,5 cm
Výborný
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha, A. L. Jirout 1948.
Velmi dobrý stav. Pouzdro je u hřbetu natrženo.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Praha: SNKLHU 1959, váz., 285+[9] s., 4° (35 x 22 cm)
Přebal jen mírně opotřebovaný, vzadu s drobnými stopami prachu, drobná natržení velmi zdařile opravena, kniha samotná v perfektním stavu.
125 000Kč
Bez daně: 125 000Kč
Bez daně: 125 000Kč
Převazba, rozměry: 16 x 23cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky, 2x podpis Antonín Zápotocký
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Prag: Artia Verlag 1965, pevná plátěná vazba s přebalem, 287 s., 4° (24,5 x 27,5 cm)
Uspokojivý stav; přebal silně potrhaný, vazba trochu uvolněná, polovina patitulu odřezána, na pár stránkách jsou marginálie psané tužkou.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
1980, slepované jako leporelo, původní kartonové pouzdro, 19 stran, 12 x 32 cm
Výborný
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Zobrazeny položky 2289 až 2304 z 2450 (154 stránek)
Zákazníci sk



![40 di maestro Igor Borozan [současné umění; Itálie; Bosna] 40 di maestro Igor Borozan [současné umění; Itálie; Bosna]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/616516-40-di-maestro-igor-boroza-16400083281-1024x1024.jpg)


![A Arte Indo-Portuguesa [Indo-portugalské umění, Indie; Portugalsko; podpis] A Arte Indo-Portuguesa [Indo-portugalské umění, Indie; Portugalsko; podpis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/678588-a-arte-indo-portuguesa-po-16703260751-1024x1024.jpg)
![Minoranze etniche e Ricerca Antropologica ["Etnické menšiny a antropologický výzkum"; Itálie; dialektologie; podpis] Minoranze etniche e Ricerca Antropologica ["Etnické menšiny a antropologický výzkum"; Itálie; dialektologie; podpis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680947-minoranze-etniche-e-ricer-16856097761-1024x1024.jpg)




