KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prostějov 2006. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 137 + obr. příloha
Stav výborný. Věnování a podpis Jiří Kuběna
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm. Stran
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Žilina, Agentúra MCP, 2005, s. 300.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Kalich, 2018. Brožovaná s obálkou, vyd. první, stran 183, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celj: Tiskarna družbe Sv. Mohorja 1946, věnování autora na předsádce; poloplátěná vazba s pův. obálkou, 143 stran, 8° (12,5 x 17,5 cm)
okraje desek nepatrně odřené, mírně zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Bez daně: 980Kč
Andreas Pytlik 2007.
Pěkný stav.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Quezon City: Foundation for Nationalist Studies 1980, brož., XI+189 s., 8° (14,5 x 22 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, ořízka zažloutlá.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Moscow: Progress Publishers 1973, váz., 208 s., 8° (13,5 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; přebal zažloutlý a nepatrně opotřebovaný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Václav Rytíř 1924
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zašpiněná.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Rozkládací brožura. Rozměry ve složeném stavu: 9,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, podpis Tomáš Bím.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Paris: Gallimard 1954, brož., 241 s., 8° (12 x 18,5 cm)
Uspokojivý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s natrženími a ztrátami, stránky silně zažloutlé, několik listů na okraji mírně otřepených.
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Praha, Meander 2007, s. 86.
Velmi dobrý stav
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Plzeň: VDI OBZOR 1991.
Velmi dobrý stav. Pravý dolní roh přední strany lehce ohnutý, jinak v pořádku.
3 200Kč
Bez daně: 3 200Kč
Bez daně: 3 200Kč
Praha: Státní nakladatelství krásné literatury a umění 1963, pův. laminovaná brož, 16 stran textu s 64 stránkami s čb. fotografiemi, 15,5 x 17,5 cm. S podpisem Evy Fukové.
Dobrý stav, hřbet desek odřený, vazba ve hřbetě rozlepena, vyřazený knihovní exemplář
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Paris: Les Éditions de Minuit 1960, brož., 274 s., 8° (13,5 x 21,5 cm)
Uspokojivý stav; obálka zažloutlá a silněji opotřebovaná, se skvrnkami a drobnými natrženími, ořízka a stránky zažloutlé.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Paris: Les Éditions de Minuit 1968, brož., 407 s., 8° (13,5 x 21,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebované a zažloutlá, ořízka s otiskem a stopami prachu.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Zobrazeny položky 2289 až 2304 z 2447 (153 stránek)
Zákazníci sk



![Dozrievanie pre Európu (Zrání pro Evropu, Slovensko, Evropská unie, politika, diplomacie; věnování [Jiří Paroubek] a podpis Ján Figeľ) Dozrievanie pre Európu (Zrání pro Evropu, Slovensko, Evropská unie, politika, diplomacie; věnování [Jiří Paroubek] a podpis Ján Figeľ)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/750460-dozrievanie-pre-europu-zr-17569793431-1024x1024.jpg)

![Novele [= Zadružna knjižna izdaja; 5] [novely, slovinská literatura, podpis] Novele [= Zadružna knjižna izdaja; 5] [novely, slovinská literatura, podpis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/703129-novele-zadruzna-knjizna-i-17008195741-1024x1024.jpg)
![Capitalism in Philippine Agriculture [zemědělství; Filipíny; ekonomika; historie Filipín; neokolonialismus; kapitalismus] Capitalism in Philippine Agriculture [zemědělství; Filipíny; ekonomika; historie Filipín; neokolonialismus; kapitalismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/750992-capitalism-in-philippine--17574054951-1024x1024.jpg)
![American Youth Today [Americká mládež dnes, 1973; Spojené státy; studenti; levice; šedesátá léta; historie] American Youth Today [Americká mládež dnes, 1973; Spojené státy; studenti; levice; šedesátá léta; historie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/738553-american-youth-today-amer-17412710881-1024x1024.jpg)


![Eva Fuková [= Umělecká fotografie, svazek 20] Eva Fuková [= Umělecká fotografie, svazek 20]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/525331-eva-fukova-umelecka-fotog-15206039411-1024x1024.jpg)