KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pogledi na život i svijet [podpis, chorvatská literatura, Pohledy na život a svět]
Dukić, Ante
Zagreb 1929, podpis na patitulu, pův. brož., 70 stran, 8° (13 x 20 cm)
ořízka poněkud ohmataná, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Prag. Eine Stadtgeographie und Heimatkunde [Praha, vlastivěda a dějiny města Prahy, městská geografie, statistika, Protektorát Čechy a Morava, podpis autora]
Lehovec, Otto (podpis)
= Forschungen aus Prags Vergangenheit und Gegenwart; Band 1. Prag: Volk und Reich Verlag 1944.
Desky trochu odřené a hřbet nahoře natržený, desky a ořízka trochu skvrnité, nahoře na ořízce vlastnická poznámka, vazba mezi stranami 208/209 naprasklá, list s fotografiemi 7-8 uvolněný z vazby, doln
630Kč
Bez daně: 630Kč
Tomáš Bím - obrazy, grafika
Tomáš Bím (podpis)
Rozkládací brožura. Rozměry ve složeném stavu: 9,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, podpis Tomáš Bím.
250Kč
Bez daně: 250Kč
ANI-MAL [Animal; fotografie; umění; podpis; Michal Rovner]
Rovner, Michal
New York - Zürich: Walter Keller, Parkett/Der Alltag 1990, brož., 4+28 s., 4° (30 x 30 cm)
Obálka s mírně ohnutými rohy; velmi dobrý stav.
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Leid in Stadt [německá pražská literatura; podpis]
Katz, Richard
Erlenbach-Zürich - Leipzig: Eugen Rentsch Verlag 1938, váz., 242 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; rohy desek trochu naražené, na přední ořízce několik drobných skvrnek od stáří, přebal chybí.
1 470Kč
Bez daně: 1 470Kč
Les Printemps. Les Rois du jour. Édition originale [podpis; Paříž; fotografie; Pierre MacOrlan]
Mac Orlan, Pierre
Paris: Librarie Gallimard 1930, brož., 156 s., 23 tabulí, 8° (12 x 18,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, se šmouhami (stopami prachu), ořízka zažloutlá, na cca 15 stranách jsou většinou nečetná podtržení tužkou.
1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Stopy Františka Dvořáka (album 8 grafik - Anderle, Lhoták, Born, Komárek, Bím, Demel, Chaba, Tichý)
grafika Lhoták, Tichý, Born, Komárek, Anderle podpis
Bibliofilie. Brožura a v příloze osm originálních grafik a jedna fotografie. Číslovaný výtisk, ..
Výborný stav.. Publikace vložena do kartonového pouzdra.
12 999Kč
Bez daně: 12 999Kč
Hrst rodné země (podpis)
M.B.Stýblo
Nákladem vlastním 1947. Vydání první. Počet stran: 74. Původní brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav. Podpis autora.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Jiří Kolář - proláž z cyklu Pocta Vladimíru Boudníkovi 1993 Paříž Signováno koláž
Jiří Kolář
Autorská proláž (koláž), 1994, Paříž. 21 x 30 cm. Signováno. Číslováno 1/1. Na zadní stran..
Velmi dobrý stav
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Praha - Staré město (podpis K. Bělohlávek)
K. Bělohlávek (podpis)
Zapomenutou Prahou. K. Bělohlávek, Praha 1922. Původní pevná vazba, stran 76. Rozměry: 17 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé desky, v horní části je číslo. Autorské věnování s podpisem.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Krajiny nálady (6x grafika Alena Laufrová, podpis - edice Folio)
Alena Laufrová (podpis)
Listy jsou volně vložený do obálky, rozměry: 23,5 x 33 cm.
Stav výborný, poue obálka je z boku nepatrně vyšisovaná.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Karel Plicka [18 fotografií; podpis; Slovensko; Praha; folklór; Profily z prací mistrů československé fotografie]
Baran, Ludvík - Plicka, Karel
Praha: Panorama 1981, brož., 40 s., 18 fotografií, 4° (20,5 x 29,5 cm)
Dobrý stav; složka opotřebovaná, s několika menšími natrženími, na vnitřní straně je perem psaná vlastnická poznámka, několik fotografií má nepatrně opotřebené růžky, několik je na rubu trochu zažlout
990Kč
Bez daně: 990Kč
Žebrácké písně (vazba kůže, podpis Jaroslav Durych)
Jaroslav Durych (podpis)
Polokožená vazba, stran 49, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce vyšisovaný. Autorské věnování s podpisem.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Podivné přátelství herce Jesenia (podpis Ivan Olbracht)
Ivan Olbracht (podpis)
Celoplátěná vazba se zlacením, stran 461, druhé vydání, rozměry: 13,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené. Podpis autora.
450Kč
Bez daně: 450Kč
 
Valentinská © 2021