KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tomáš Bím - obrazy, grafika
Tomáš Bím (podpis)
Rozkládací brožura. Rozměry ve složeném stavu: 9,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, podpis Tomáš Bím.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Face aux verrous [věnování, přípis Henri Michaux; první vydání; Jan Vladislav]
Michaux, Henri
Paris: Gallimard 1954, brož., 241 s., 8° (12 x 18,5 cm)
Uspokojivý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s natrženími a ztrátami, stránky silně zažloutlé, několik listů na okraji mírně otřepených.
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Santa Claus - vánoční pop-up scéna  [Štědrý večer, Vánoce, rozkládací prostorová scéna s vánoční tématikou, Vojtěch Kubašta - podpis]
Kubašta, Vojtěch (podpis)
Plzeň: VDI OBZOR 1991.
Velmi dobrý stav. Pravý dolní roh přední strany lehce ohnutý, jinak v pořádku.
3 200Kč
Bez daně: 3 200Kč
Eva Fuková [= Umělecká fotografie, svazek 20]
Frynta, Emanuel
Praha: Státní nakladatelství krásné literatury a umění 1963, pův. laminovaná brož, 16 stran textu s 64 stránkami s čb. fotografiemi, 15,5 x 17,5 cm. S podpisem Evy Fukové.
Dobrý stav, hřbet desek odřený, vazba ve hřbetě rozlepena, vyřazený knihovní exemplář
599Kč
Bez daně: 599Kč
Répertoire [1960; podpis Michel Butor; věnování Janu Vladislavovi; Repertoár; první vydání; literatura]
Butor, Michel
Paris: Les Éditions de Minuit 1960, brož., 274 s., 8° (13,5 x 21,5 cm)
Uspokojivý stav; obálka zažloutlá a silněji opotřebovaná, se skvrnkami a drobnými natrženími, ořízka a stránky zažloutlé.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Répertoire III [1968; podpis Michel Butor; věnování Janu Vladislavovi; Repertoár; první vydání; literatura; umění]
Butor, Michel
Paris: Les Éditions de Minuit 1968, brož., 407 s., 8° (13,5 x 21,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebované a zažloutlá, ořízka s otiskem a stopami prachu.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Muka pekelná pro hříšníky (podpis Otto F. Babler)
Otto F. Babler (podpis)
Měkká vazba, rozměry: 13 x 13,5 cm. První vydání, stran cca 24.
Stav pěkný, podpis Otto F. Babler.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Jiří Kolář - proláž z cyklu Pocta Vladimíru Boudníkovi 1993 Paříž Signováno koláž
Jiří Kolář
Autorská proláž (koláž), 1994, Paříž. 21 x 30 cm. Signováno. Číslováno 1/1. Na zadní stran..
Velmi dobrý stav
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Druhý břeh (poezie, podpis Petr Bezruč, ilustrace Petr Dillinger)
Petr Bezruč
Vydal Kristián Fanta, Brno, 1937. Volné složky v papírové obálce, 17 x 24 cm, asi 10 stran.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Má země. Verše z podzimu roku 1938 (Jan Jáša, tisk Josef Cipra, Jan Konůpek, edice Kladenský lis)
Jan Jáša (podpis)
Listy jsou volně vložené do obálky, stran 19, rozměry: 18,5 x 27 cm. Třetí vydání.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná, v tizáži je podpis: Jan Jáša, Josef Cipra.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Cyrilometodějská bohoslovecká fakulta v Olomouci v akademickém roce 1936-1937 (podpis František Cinek) - Olomouc
František Cinek (podpis)
Brožovaná s obálkou, rozměry: 17 x 24,5 cm. Stran 65 + obr. příloha
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka, věnování a podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021