KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Malý průvodce po hrobech velkých III. ( Ája Vrzáňová, Kája Saudek, Ludvík Vaculík, Miroslav Ondříček a další)
Miloš Dvořák
Vydalo nakladatelství AOS Publishing, Ústí nad Labem 2018. Rozměry: 17 x 23,5 cm. Vydání první, stran 271. Původní pevná vazba.
Stav pěkný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Očima - Svět kolem nás. Soubor fotografií
Hák, Miroslav - Linhart, Lubomír
Praha: Československé filmové nakladatelství 1947, brož., 16+2+46+3 s., 8° (20,5 x 23 cm)
Obálka opotřebovaná, zašpiněná a zažloutlá, knižní blok zcela oddělen od obálky, tři dvojlisty odděleny od bloku, patitul zašpiněný a zažloutlý, některé stránky mírně zažloutlé s mírně pomačkanými ok
11 600Kč
Bez daně: 11 600Kč
Dear Shakespeare (III): Welcome to Paradise [ostrov Mauricius; kultura; politika; průvodce; satira; humor; Mauritius]
Seebaluck, Bhishmadev
Curepipe: BM Bookcentre 2010, brož., XX+208 s., 8° (14,5 x 21 cm)
Jako nová.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Černá zrna (edice: Orátio, sv. 3) (román; věnování a podpis Michal Novotný)
Michal Novotný - podpis!
Vydalo nakladatelství Pulchra, Praha 2014. Vydání první, stran 360. Původní brož, měkká vazba. Kniha s podpisem autora!
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zum Leben verurteilt. Tatsachenbericht eines tschechoslowakischen Generals [vojenství, politická perzekuce v Československu po roce 1948, političtí vězni, vzpomínky]
Pašek, Petr (podpis)
= Konfrontation. Kreuzlingen: Sager 1972, erste deutsche Ausgabe, 1. bis 22. Tausend.
Desky lehce odřené, vlastnické razítko na předsádce, uvnitř zcela v pořádku, celkově pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Královská Výsost [Thomas Mann; podpis; podepsaná kniha]
Mann, Thomas
Praha: Melantrich 1931, váz., 315+[5] s., 8° (13 x 19,5 cm)
Kůže na deskách trochu opotřebovaná, předsádky zažloutlé; velmi dobrý stav.
11 250Kč
Bez daně: 11 250Kč
Stále stejné zdi (podpis Petr Burian) - exil
Petr Burian (podpis)
Sešit, rozměry: 12 x 21 cm, stran 24, vyd. první
Stav velmi dobrý. věnování a podpis autora
150Kč
Bez daně: 150Kč
Královský dvůr Václava II. (Václav IV., podpis Dana Malá)
Dana Malá (podpis)
Vydala Veduta - Bohumír Němec, Č. Budějovice 2011. Vydání první, stran 329. Původní pevná vazba. Rozměry: 17,5 x 23 cm.
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Jáchym, tovaryš houslařský, na zkušené (podpis Bedřich Beneš Buchlovan)
Bedřich Beneš Buchlovan (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 71. Rozměry: 15 x 23 cm.
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Erzählungen aus den Tausendundein Nächten ["Příběhy z Tisíce a jedné noci"; Tisíc a jedna noc; pohádky]
Tauer, Felix (ed.)
Frankfurt am Main: Insel-Verlag 1966, váz., 320+[8] s., 12° (11 x 18 cm)
Pouzdro mírně zažloutlé a opotřebované, kniha jako nová.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Národnímu umělci Petru Bezručovi in memoriam (Petr Bezruč)
Ladislav Máčal (podpis)
Dvojlist je vložen do oálky - svázáno provázkem, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování a podpis.
90Kč
Bez daně: 90Kč
V transu světel mihotání za noci i za svítání (podpis Bohoušek Rydlo, obálka fotomontáž)
Bohoušek Rydlo(podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 150, rozměry: 14 x 20 cm
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet je v dolní části mírně natržený. Autorské věnování s podpisem.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Vojtěch Sedláček 5 původních grafik českých umělců (podpis a dřevoryt, mědiryt, litografie Vojtěch Sedláček)
Fr. Kovárna
Vydalo družstvo Dílo, 1943 v Praze. Edice 5 původních grafik českých umělců, sv. III. Volné listy v papírové obálce, 31 x 44 cm.
Velmi dobrý stav, obálka lehce opotřebovaná.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Zápis o jednání subkomise B6 pro...
Augusta Pavel - podpis
Vydalo Milpo Media, Praha 2001. Vydání první, stran 95. Původní pevná vazba. Kniha s podpisem autora.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Malé příběhy starého pána (povídky, věnování a podpis František Bořek - Dohalský)
František Bořek - Dohalský - podpis!
Nakladatel Fr. Borový, Praha 1941. Vydání první, stran 133. Původní pevná vazba. Kniha s podpisem autora.
Desky nepatrně zašpiněny. Stav jinak pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021