KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
[Aussig / Ústí nad Labem]
Velmi dobrý stav. Dolní roh předních desek trochu ohnutý, titulní strana mírně skvrnitá, uvnitř pěkně zachovalá.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Praha, Ikar, 2015, s. 224.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Heilbronn (Neckar): C. H. Knorr [30. léta], pův. sešit, 64 stran s četnými ilustracemi, 4° (18,5 x 24 cm)
zevně odřené, potrhané desky, uvnitř nepatrně zahnědlé, celkově ale ještě dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Ikar, 2016, s. 320.
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo Avicenum, Praha 1991. Vydání první, stran 304. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ein Buch der Zeitschrift Blinker. Hamburg: Jahr-Verlag 1997.
Rohy desek jen nepatrně odřené, jinak zcela v pořádku, pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Verlag der Deutschen Arbeitsfront GmbH. Sešit s titulem na přední desce, 12 stran, 2° (21 x 29,5 cm), psáno frakturou
Knihov. exemplář, desky zašpiněné, listy zahnědlé a s ohnutými rohy, na zadní desce dírky okousané hmyzem, jinak uvnitř v uspokojivém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
München: Verlag Carl Gerber 1942.
Dobrý stav. Desky mírně zašpiněné, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak uvnitř v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Literarisches Institut 1895, zdobená celoplátěná vazba, mramorovaná ořízka, XXIV+764 stran, 8° (14,5 x 19,5 cm)
ořízka a okraje stránek s otisky prstů, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Bez daně: 980Kč
Baden - Wien: Dr. A. Oetker [po roce 1946], pův. sešit, 64 stran s četnými ilustracemi, 8° (12 x 20 cm)
stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien - Leipzig: Wilhelm Braunmüller 1912, zdobná celoplátěná vazba s mramorovanou ořízkou, 544 stran+XX tabulí s částečně barevnými tabulemi, 8° (16 x 23,5 cm)
desky poněkud odřené, frontispis a titulní list chybí, stránky zahnědlé/vyšisované okraje, občas otisky prstů, celkově ještě dobrý stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Chester: Marks and Spencer p.l.c. 2005. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 255 stran s četnými barevnými obr., 4° (20,5 x 26 cm)
Jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin - Leipzig - Stuttgart - Wien: Deutsches Verlagshaus Bong & Co. [30. léta], celoplátěná vazba s titulem na přední desce, 63 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (15,5 x 23 cm)
zevně poněkud ušpiněná, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Slovart 2004, s. 496.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Boston: Little, Brown, And Company 1918. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, xl+656 stran s četnými černobílými obr., 8° (13 x 19 cm)
desky a předsádka trochu zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Warszawa: Panstwowe Wydawnictwo Ekonomiczne 1975. Revised edition, Illustrated by Czeslaw Wielhorski.
Velmi dobrý stav. Přebal na hřbetu trochu natržený, horní rohy a dolní okraj přebalu lehce otlačené, desky v pořádku, věnování na patitulu, uvnitř je kniha zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Zákazníci sk

![Knorr Kochbuch [kuchařka, recepty] Knorr Kochbuch [kuchařka, recepty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/699619-knorr-kochbuch-kucharka-r-16965114681-1024x1024.jpg)

![Lehrunterlage Herstellung und Behandlung der Butter [nacismus, potravinářství] Lehrunterlage Herstellung und Behandlung der Butter [nacismus, potravinářství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/716077-lehrunterlage-herstellung-17151842611-1024x1024.jpg)
![Vielerlei Kartoffelspeisen [pokrmy z brambor, "bramborová" kuchařka, recepty, brambory] Vielerlei Kartoffelspeisen [pokrmy z brambor, "bramborová" kuchařka, recepty, brambory]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/763154-vielerlei-kartoffelspeise-17736621941-1024x1024.jpg)
![Illustrierte Backrezepte für die österr. Hausfrau [kuchařka, pečení] Illustrierte Backrezepte für die österr. Hausfrau [kuchařka, pečení]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/730361-illustrierte-backrezepte--17322033171-1024x1024.jpg)
![Wiener Kochbuch. 15. Auflage [kuchařka, recepty, vídeňská kuchyň] Wiener Kochbuch. 15. Auflage [kuchařka, recepty, vídeňská kuchyň]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/730715-wiener-kochbuch-15-auflag-17326304231-1024x1024.jpg)
![The Mediterranean Cookbook. Over 100 traditional dishes from Greece, Spain, Italy and France [kuchařka] The Mediterranean Cookbook. Over 100 traditional dishes from Greece, Spain, Italy and France [kuchařka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/735132-the-mediterranean-cookboo-17379934601-1024x1024.jpg)
![Kalte Küche - der Stolz der Hausfrau. Mit zahlreichen Bunttrafeln. 1. Teil Vorspeisen (Hors-d'oeuvres) und Familien-Platten; 2. Teil Süßspeisen und Getränke. 10. durchgesehene Auflage [kuchařka, studená kuchyň] Kalte Küche - der Stolz der Hausfrau. Mit zahlreichen Bunttrafeln. 1. Teil Vorspeisen (Hors-d'oeuvres) und Familien-Platten; 2. Teil Süßspeisen und Getränke. 10. durchgesehene Auflage [kuchařka, studená kuchyň]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/737920-kalte-kuche-der-stolz-der-17406577661-1024x1024.jpg)

![The Boston Cooking-School Cook Book [kuchařka] The Boston Cooking-School Cook Book [kuchařka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/743132-the-boston-cooking-school-17465256941-1024x1024.jpg)