KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Druhý rok s Měsícem
Klára Trnková
Vydalo nakladatelství Studio trnka, Praha 2008. Vydání první, stran 127. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Maso (kuchařka, recepty, mj. DRůbež, Vepřové maso, Hovězí, Zvěřina)
Nichola Fletcherová
Praha, Ikar, 2016, s. 320.
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Magická zelná polévka (kuchařka, dieta, hubnutí, zdravá výziva)
Marion Grillparzerová
Euromedia Group – Ikar, Praha 2004.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Special Products from Freshwater Fish [= Fisheries Research Board of Canada. Bulletin No. 151][receptury na pokrmy z rybího masa, rybí speciality, technika kuchařské práce, uzení, sladkovodní ryby, potravinářství]
Lantz, A. W.
Ottawa: Fisheries Research Board of Canada, Technological Unit 1966.
Desky trochu zašpiněné a zažloutlé, horní roh předních desek a zadní desky ohnuté, uvnitř v pořádku, celkově dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Lexikon - Bylinky
Andrea Rausch , Brigitte Lotz
Vydalo Rebo Productions, Čestlice 2007. Druhé vydání, stran 301. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hilfsbuch für Menus [recepty, kuchařka, sestavování menu]
Cnobloch-Reininghaus, Elsa Freifrau von
Graz: Verlag von Leuschner & Lubensky [1914].
Slušný stav. Plátno silně odřené a zažloutlé, vazba vpředu před titulním listem naprasklá, okraje stránek zahnědlé, rejstříkové hmatníky na okrajích zohýbané a otlačené.
1 650Kč
Bez daně: 1 650Kč
Nová encyklopedie vín (víno, mj. Francie, Itálie, Řecko, Rakousko, Austrálie)
Tom Stevenson
Praha, Knižní klub 2002, s. 600.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Die neuzeitliche Küche. Ein praktischer Lehrkurs der Kochkunst und Ernährungskunde sowie der Diätküche. Mit 4000 Rezepten und Anleitungen, nebst 300 Abbildungen im Text und auf Farbdrucktafeln [kuchařka, meziválečné období]
Zäch, Rudolf
Konstanz am Bodensee - Kreuzlingen (Thurgau): Vertriebsanstalt hauswirtschaftlicher Werke Carl Ehlers 1931, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 1110+72 stran příloh, s ilustrac
desky poněkud ušpiněné, zejména hřbet odřený, ořízka a první stránky ušpiněné, zahnědlé stránky, jinak uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Illustrirtes Kochbuch für bürgerliche Haushaltungen, wie auch für die feine Küche. Mit 105 in den Text gedruckten Holzschnitten. Dreizehnte vermehrte Auflage. Mit neuen und alten Maaß- und Gewichts-Angaben [kuchařka]
Kurth, L.
Leipzig: Literarisches Institut 1895, zdobená celoplátěná vazba, mramorovaná ořízka, XXIV+764 stran, 8° (14,5 x 19,5 cm)
ořízka a okraje stránek s otisky prstů, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Das goldene Vitello-Buch der Hausfrau. 3. Band. Kochrezepte [kuchařka, Sudety]
Schreckentstein [Střekov]: „Marga“ Sopeisefett. und Margarine-Gesellschaft m. b. H., meziválečné období, pův. brož, 97 stran s barevnými ilustracemi, 8° (14,5 x 21 cm)
desky ušpiněné a odřené, vyšisované okraje stránek, občas otisky prstů a popisky v textu, celkově ale ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Wiener Kochbuch. Zwölfte verbesserte Auflage. Mit zahlreichen, zum Teil farbigen Abbildungen auf 20 Tafeln und einem Titelbild [kuchařka, vídeňská kuchyň]
Seleskowitz, Louise
Wien - Leipzig: Wilhelm Braunmüller 1905, zdobná celoplátěná vazba s černou a zlatou ražbou, mramorovaná ořízka a zdobené předsádky, 4° (16,5 x 23,5 cm), VIII+543 stran+XX barevných příloh, 8° (16,5 x
desky poněkud ušpiněné a na okrajích odřené, uvnitř poněkud zahnědlá, jinak čistá, okraje desek občas s hnědými skvrnami, celkově dobrý stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Pečeme s láskou [pečení, recepty - těsto, koláče, dorty, moučníky, sladké` kuchařka]
Jarmila Kantová a kol.
Původní pevná vazba, vyd. druhé, stran 352 - množství vyobrazení, rozměry: 22 x 28 cm.
Stav pěkný, na hřbetu je nálepka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Koch-Buch. Herausgegeben von Frau Engelberger, Kochschule in Zürich. Zweite Auflage [kuchařka, švýcarská kuchyně]
Engelberger-Meyer, Fridericke
Zürich: Verlag von Frau Engelberger-Meyer [1899], zdobná celoplátěná vazba, červená ořízka, zdobené předsádky, [IV]+503 stran s četnými ilustracemi, 8° (16,5 x 22,5 cm)
okraje desek poněkud odřené, stránky zahnědlé/vyšisované okraje, občas otisky prstů, na některých místech poznámky tužkou, celkově ale dobrý stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Mikrobiologie mlékárenského a tukařského průmyslu
Jiří Doležálek
Celoplátěná vazba, stran 545. Rozměry: 18 x 24,5 cm
Stav velmi dobrý. Signaturní razítko i podpis pův. majitele.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
 
Valentinská © 2021