KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 11 x 18 cm, 47 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná, na titulním listu je razítko, lehce zažloutlé stránky
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sebruga, Praha, 2015. Pevná vazba, rozměry: 21 x 26 cm, 184 stran.
Stav výborný
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, SZN 1988, s. 155.
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Práce, Praha 1950. Původní poloplátěná vazba, 8°, 205 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Columbus, Praha 2003. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm, 422 stran.
Stav pěkný
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, Readers Digest Výběr 2005, s. 256.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
čísla 1-52 z roku 1931, svázaný ročník, formát A3, listy nesou jasné stopy použvání, vazba opotřeban..
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Fitness Innovations, 2015. Pevná vazba, stran 267. Rozměry: 17,5 x 23cm.
Stav velmi dobrý.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Vydal: Knižní klub, Praha 1996
Velmi dorbý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Pragma, 2008. Původní pevná vazba s přebalem, ten nepatrně natržený, rozměr: 27,5 x 19,5 cm, 2..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Readers Digest Výběr 2009, s. 367.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praktická abeceda zbožíznalství. Prometheus, Praha, nedatováno. Původní brož, 8°, 160 stran. Obálka ..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Ivo Železný 2001, s. 93.
Jako nová
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Pragma, Praha 2003.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydala: Agentura VPK, Praha 2004
Velmi dobrý stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Zbožíznalství pro prodavače potravinářského a smíšeného zboží. SPN, Praha 1975. Původní vazba, 8°, 2..
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 433 až 448 z 628 (40 stránek)
Zákazníci sk




![Velká kniha o dělené stravě [dělená strava, průvodce stravovacím programem] Velká kniha o dělené stravě [dělená strava, průvodce stravovacím programem]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/728420-velka-kniha-o-delene-stra-17303586861-1024x1024.jpg)






![Hubneme se zelím. 102 chutné recepty a mnoho rad i ponaučení (edice: Praktické recepty, sv. 28) [kuchařka, recepty, dieta, zdraví] Hubneme se zelím. 102 chutné recepty a mnoho rad i ponaučení (edice: Praktické recepty, sv. 28) [kuchařka, recepty, dieta, zdraví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-06-15-11-27-11-01-1024x1024.jpg)


