KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, stran 222.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakl. Ikar, Praha 2011. Měkká vazba, vydání první, stran 368, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, vydání třetí (v Práci druhé). 102 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je potrhaný se ztrátou. Knižní bok je uvolněný z obálky, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Polokožená převazba, rozměry: 16,5 x 24 cm, 910 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Hřbet je mírně natržený, stránky jsou zažloutlé. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Pragma, Praha 2004. Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 204 stran.
Stav velmi dobrý, místy v textu podtrháváno propiskou.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, strany 33-64, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, hřbet natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba s původní obálkou, stran 352, rozměry: 132 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Fortuna Print, 2002. Pevná vazba, stran 192, rozměry: 13 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, desky v horní části lehce vyšisované.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Paseka, Praha 1990. Původní měkká laminátová vazba s přebalem, 8°, 330 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Reader´s Digest 2008
Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Ikar 2008. Stran 240, vydání první, pevná vazba. Rozměr 18 x 24 cm.
stav výborný
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydav. J. Weck a spol. Öflingen, nedatováno. Pevná vazba, stran 132, rozměry: 16,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené a mírně vyšisované
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
San Francisco 2012
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Pevná vazba, stran 176 - včetně vyobrazení, rozměry: 16,5 x 23 cm.
tav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, stran 266. Rozměry: 11,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Reader´s Digest, 2013.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 449 až 464 z 628 (40 stránek)
Zákazníci sk




![Zdroje hospodářského blahobytu [Nezbytná kniha pro každého, kdo chce brzo a poctivě zbohatnouti - Bezpečné cesty k hospodářské neodvislosti a zámožnosti] [kniha pojednává o tom, jak správně hospodařit, příručka o zemědělství] Zdroje hospodářského blahobytu [Nezbytná kniha pro každého, kdo chce brzo a poctivě zbohatnouti - Bezpečné cesty k hospodářské neodvislosti a zámožnosti] [kniha pojednává o tom, jak správně hospodařit, příručka o zemědělství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/672282-zdroje-hospodarskeho-blah-16628866751-1024x1024.jpg)









