KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Moje domácí kuchyně (Zdeněk Pohlreich ) - kuchařka
Zdeněk Pohlreich
Sebruga, Praha, 2015. Pevná vazba, rozměry: 21 x 26 cm, 184 stran.
Stav velmi dobrý, na deskách je stopa po nálepce
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hubnu hubneš hubneme. 41 rychlodiet na 1 až 7 dnů (dieta, zdraví, kuchařka, recepty)
Dája Mrázová
Frýdek-Místek, Alpress 2001, s. 160.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Co rád jíš (racionální výživa, ovoce, zelenina; ilustrace  B. Vejrychová-Solarová)
J. Hostáň, A. Šturm, B. Vejrychová-Solarová
Státní nakl., Praha 1933. Původní brož, 8°, 46 stran, čb. obrázky v textu. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Magdaleny Dobromily Rettigové domácí kuchařka (1902)
Antonie Dušánková
Polokožená převazba. Rozměry: 12,5 x 19 cm, stran 469. Vydání 22.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Několik posl. stran je uvolněno z vazby, na přídeští a několika posl. stranách jsou dolepeny další recepty. Signaturní razítko. Stránky jsou zažloutlé. Knižní bl
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Pohoštění, které nikdy nezklame [kuchařka, recepty, jídlo, příprava pokrmů]
kolektiv autorů
Vydalo: nakl. Rebo Productions, Dobřejovice 2010. Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 15,5 cm, 416 stran
Výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bramborová kuchařka. 222 osvědčených receptů (kuchařka, recepty, brambory)
kolektiv autorů
Praha, Readers Digest Výběr 2008, s. 320.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Domov a svět 1929 - 1-52 (časopis, týdeník, cestování, móda, mj. Na ostrově Bali, Konstantin Biebl, M. Curie, Černé moře v zimě, Otokar Březina - úmrtí, Tahitské ostrovy; fotokoláže)
Karel Nový (red.)
čísla 1-52 z roku 1929, svázaný ročník, formát A3, uvnitř slušný stav, vazba opotřebaná. Uvnitř foto..
 
800Kč
Bez daně: 800Kč
Alergie a výživa
Miloš Hájek
Praktický receptář. Nakladatelství KPK, Praha 1994, první vydání. Stran 231. Rozměry: 13 x 20 cm. Pů..
Velmi dobrý stav, nepatrně odřené desky (viz foto.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Potraviny – lék náš vezdejší [Makrobiotická domácí lékárna, zdravá výživa]
Michio Kushi
Makrobiotická domácí lékárna. Vydalo nakl. Votobia, Olomouc 1996. 265 stran. Původní brož, rozměry: ..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Recepty pro doživotní štíhlost
Judy Mazelová
Vydalo nakladatelství Columbus, Praha 2000. Vydání první, stran 257. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 13 x 21 cm. EAN: 9788072490776.
Stav velmi dobrý (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Řeznicko-uzenářský terminologický slovník (maso, řeznictví)
Václav Šedivý
OSSIS (Václav Šedivý) 2017. Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 194
Stav výborný
450Kč
Bez daně: 450Kč
Velká kniha o dělené stravě [dělená strava, průvodce stravovacím programem]
Kathryn Marsdenová
Nový, praktický průvodce nejúspěšnějším stravovacím programem všech dob. Vydal Columbus, Praha 2003...
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021