KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Novina, Německý Brod (Havlíčkův Brod) 1938. Původní kartonová vazba, 12,5 x 18,5 cm, 80 stran.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou ušpiněné a zažloutlé.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Ostrava, Osvětová agentura Salvo 1990, s. 224.
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Baronet, Praha 2000. Původní pevná vazba, 310 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý, desky lehce odřené.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Přehnuté složky, rozměry cca:28 x 38 cm. Každé číslo 4 strany
Stav velmi dobrý.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Praha, Istenis 1998, s. 255.
Jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Brázda, Praha 2000, 10. přepracované vydání, ISBN 10: 8020902937. Ilustrace Radoslava Vodáková a Vlastimil Vodák. Původní pevná laminovaná vazba, 640 stran, 273 pérovek a 82 bare
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry cca:28 x 38 cm. Každé číslo 4 strany
Stav velmi dobrý. Z boků nepatrně otřepené
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vydalo nakl. GEN, 2004, pevná vazba, 168 stran, vydání první, rozměr: 17 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní pevná vazba, 281 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 29 x 36 cm. Každý cca 4 strany.
Stav dobrý. Lehce ušpiněné, otřepené a slepené k sobě
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
SPN, Praha 1995. Brožovaná, 2. upravené vyd., rozměry: 15 x 20 cm, stran 120.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakl. Laguna Praha, 2003. Pevná vazba, stran 206, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, rozměry cca:28 x 38 cm. Každé číslo 4 strany
Stav velmi dobrý.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydal Ivo Železný, Praha 2002. Brožovaná, stran 99, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Ikar, Praha 2009. Pevná vazba, vydání první, stran 832 - včetně vyobrazení, rozměry: 12 x 16 cm.
Stav velmi dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Oxid dusnatý. Skutečný zachránce života. Konec srdečním chorobám. Práh, Praha 2005. Původní vazba, 8..
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Zákazníci sk



![Tajemství diety [dieta, recepty] Tajemství diety [dieta, recepty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/488645-tajemstvi-diety-14837146381-1024x1024.jpg)












![Program Ano NO [kniha na téma péče o zdraví srdce i celého organismu] Program Ano NO [kniha na téma péče o zdraví srdce i celého organismu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742167-program-ano-no-kniha-na-t-17451784861-1024x1024.jpg)