KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jak vybírat víno (vinařství, mj. druhy vín, světová vína)
Vincent Gasnier
Euromedia Group, Praha 2007.
Výborný stav, nepatrně odřené desky (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Zdravá kuchyně [kuchařka, recepty]
Rachel Haigh
Vydal: vydavatelství Slovart Bratislava 1992
Dobrý stav, vybledlý hřbet.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Mezinárodní kuchařka (recepty; ilustrace Adolf Born)
Juliana A. Fialová a kolektiv
Vydalo: Avicenum - zdravotnické nakl., Praha 1988 288 stran Stav: výborný, pevná vazba &nbs..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Vaříme podle horoskopu (kuchařka, recepty, esoterika)
Romana Novotná, Pavel Němec
Levné knihy, Praha 2005. Původní brožovaná, 217 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Pekař a cukrář, ročník XXXIII., číslo 1-25/1922. Časopis československého dělnictva pekařského, cukrářského a příbuzných odborů (noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca:28 x 38 cm. Každé číslo 4 strany
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Pravda o jídle (zdraví, dieta, příručka)
Jill Fullertonová-Smithová
Praha, Levné knihy 2009, s. 240.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vaření pro milostná setkání (kuchařka, recepty)
Nina Herinková
Původní pevná vazba, cca 26 stran, rozměry: 11 x 15,5 cm.
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Divotvorná kuchařka, aneb Jak bez kouzel připravit pohádkové pokrmy
Anna Pavlowitch
Rebo-Productions, 2007. Brožovaná, stran 160 - včetně vyobrazení, rozměry: 14 x 15,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jak číst z čajových lístků  ČAJ PŘEDPOVÍDÁNÍ
Lindel Barker-Revell
Nakl. Pragma, Praha 2011. Pevná vazba s přebalem, 144 stran, rozměry: 17 x 17 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pekař, ročník II., číslo 21 a 23-24/1891. Časopis věnovaný zájmům dělníků českoslovanských (noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca 29 x 36 cm. Každý cca 4 strany.
Stav velmi dobrý. Lehce ušpiněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Léčivé houby podle bylináře Pavla
Pavel Váňa
Vydalo nakladatelství Eminent, Praha 2003. Původní pevná vazba; 24 x 17 cm; 185 stran, množství fotografií.
Pěkný stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Chuť a vůně koření
Jill Normanová
Nakl. Gemini, Bratislava, 1992, 1. vydání. ISBN 10: 8085265753.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Velká kniha o bylinkách
Jekka McVicarová
Zahrada, kuchyň, domov, zdraví. Velké množství obrazového materiálu. Knižní klub, Praha 2005. Vydání..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Italská kuchyně. Vegetariánska kuchyně (kuchařka)
Zdeňka Duhanová (překlad)
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 23 cm, stran 63 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021