KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zbožíznalství pro prodavače potravinářského a smíšeného zboží. SPN, Praha 1975. Původní vazba, 8°, 2..
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Státní nakladatelství dětské knihy v Praze roku 1962. První vydání. Počet stran 243. Původní pevná vazba
Stav dobrý, vazba ve hřbetě uvolněna.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal: Re-Hab, 2014
Výborný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zkušenosti z úpravy a granulace slámy a využití granulí s podílem slámy v živočišné výrobě. Státní z..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Dvojlist, rozměry: 32 x 48 cm, strany 4
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Euromedia Group ve spolupráci s Novou 2015, s. 157.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Surovárenské cukroviny. SNTL, Praha 1975. Původní brož, malá 8°, 167 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praga Mystica, Praha 2005. Původní pevné vazby s přebaly, rozměry: 17 x 24 cm, 306 a 311 stran.
Stav pěkný. Na obálce je nálepka
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo: nakl. Rebo Productions, Dobřejovice 2009
Výborný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nákladem Spolku chemikův českých, Praha 1890. Původní poloplátěná vazba, 400 stran. Rozměr 23x17 cm.
Dobrý stav (viz foto), na některých stránkách nažloutlé skvrnky.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Praha, nakl. Eminent 1998, s. 368.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
NLN, Praha 2008. Původní vazba s přebalem, 8°, 396 stran.
Velmi pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Grafoprint, Praha 1992
190 stran
Stav: výborný, pevná vazba
Michaela Maly
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Rebo Productions, Praha 2002. Dotisk 3. vydání.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
..
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Baronet, Praha 2000. Původní pevná vazba, 310 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý, desky lehce odřené.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Zákazníci sk









![Pohoštění, které nikdy nezklame. 1001 receptů [kuchařka, recepty, jídlo, příprava pokrmů] Pohoštění, které nikdy nezklame. 1001 receptů [kuchařka, recepty, jídlo, příprava pokrmů]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-07-31-15-25-27-01-1024x1024.jpg)





![Tajemství diety [dieta, recepty] Tajemství diety [dieta, recepty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/488645-tajemstvi-diety-14837146381-1024x1024.jpg)