KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha 2009
Stav dobrý viz foto.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Beta, Praha 2016. Pevná vazba, stran 321, vydání první, rozměry: 14,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Ikar, Praha 2009. Měkká vazba, 283 stran, rozměr: 13,5 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 23 cm, 330 stran.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Svojtka & Co. , Praha 2007.
Stav pěkný (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 110, druhé vydání.
Velmi dobrý stav. Stránky jsou lehce zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Knihovna Milotického hospodáře, 1946. Celoplátěná vazba - část původní obálky je nalepena na desky, vydání šesté, stran 310, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, desky jsou lehce odřené, hřbet mírně vyšisovaný. Na přídeští jsou skvrnky, první i poslední strana (bez textu) je s lehkou ztrátou. Stránky jsou zažloutlé, jinak je uvnitř stav velmi dobr
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Nakl. Tatran, Bratislava 1987. Pevná vazba s obálkou, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 216 stran.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pragma, Praha 1999. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 19 x 19 cm, stran 160.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ikar, Praha 2002. Pevná vazba, vydání první, stran 352, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 88, rozměry: 11,5 x 15,5 cm
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené, na okrajích několika stránek jsou hnědé skvrnky - zřejmě od polití - vše suché, čitelné a neslepené
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Champagne Avantgarde, Bratislava 1993. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 16 ,5 cm, stran cca 40 - množství vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Champagne Avantgarde, Bratislava 1993. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 16 ,5 cm, stran cca 40 - množství vyobrazení.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, stran 222.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, stran 120 - včetně vyobrazení, vydání první.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Karel Kulhánek, Praha 1937. Převazba, vydání druhé, rozměry: 14,5 x 20 cm, 162 stran.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zákazníci sk













![Srdečný pozdrav z hospody [pražské restaurace, kavárny, viárny na starých pohlednicích - Praha, staré pohlednice] Srdečný pozdrav z hospody [pražské restaurace, kavárny, viárny na starých pohlednicích - Praha, staré pohlednice]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/700944-srdecny-pozdrav-z-hospody-16978296301-1024x1024.jpg)
