KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Práce, Praha 1950. Původní poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 16 x 21,5 cm, 205 stran.
Stav dobrý, obálka je odřená, potrhaná a lepená. Uvnitř je stav velmi dorbý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Gemini, Bratislava 1993. Česky.
Velmi dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, vydání třetí (v Práci druhé). 102 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je potrhaný se ztrátou. Knižní bok je uvolněný z obálky, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Merkur, Praha 1972. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 267 stran, čb. fotografie.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Jota, 2013. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 336 stran.
Pěkný stav.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Brožovaná, strany 33-64, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, hřbet natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Merkur, Praha 1987. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 14 x 21 cm, stran 194.
Stav dobrý, hřbet desek a hrana knihy mírně zašpiněna od polití.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
IFP Publishing a Engineering, 2007. Pevná vazba, rozměry: 12 x 17 cm, 191 stran.
Velmi dobrý stav, spodní roh desek lehce naražený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Paseka, Praha 1990. Původní měkká laminátová vazba s přebalem, 8°, 330 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1964. Vydání první, stran 192, 103 barevných příloh. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, vydání první, 179 stran.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydav. J. Weck a spol. Öflingen, nedatováno. Pevná vazba, stran 132, rozměry: 16,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené a mírně vyšisované
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Reader´s Digest Praha 2011
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Pevná vazba, stran 256, příloh 40. Vydání první, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, stran 266. Rozměry: 11,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Readers Digest Výběr, 2010. Pevná vazba, rozměry: 23 x 27 cm.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Zákazníci sk


![Světová encyklopedie vín. Unikátní průvodce víny celého světa [víno, vinařství] Světová encyklopedie vín. Unikátní průvodce víny celého světa [víno, vinařství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/513862-svetova-encyklopedie-vina-15082510101-1024x1024.jpg)












