KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
EcoHouse, Praha 2001. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 268.
Stav velmi dobrý, nepatrně ušpiněná obálka.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Fontána, Olomouc 2012. Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm, stran 262.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s přebalem, 631 stran, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav dobrý, přebal je odřený, pomačkaný a potrhaný se ztrátou. Uvnitř je stav pěkný. Věnování a podpis autorky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha 2004
Stav velmi dobrý viz foto.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stran 703, pevná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Salvo, 1991. Pevná vazba, stran 180. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlé stránky.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 336, vydání první, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v horní části natržená.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Ikar a TV NOVA, Praha 2014. Brožovaná, stran 160, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Euromedia Group - Ikar, Praha 2004. Pevná vazba, stran 350, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný, lehce zažloutlé okraje stránek.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Remat, Praha 1998. Druhé vydání. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 120 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Složky jsou volně vložené do desek, rozměry: 21 x 30 cm. 123 stran + 88 barvotiskových příloh.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Původní pevná vazba, 192 stran, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 122. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Poloplátěná vazba, 160 stran - včetně vyobrazení, rozměr: 23 x 25 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 154 - 107 vyobrazení, druhé vyd.
Stav velmi dobrý, desky jsou mírně odřené a v horní části lehce naražené
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Champagne Avantgarde, Bratislava 1993. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 16 ,5 cm, stran cca 40 - množství vyobrazení.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk



![Česká strava lidová [Obsah: obraz české lidové stravy od nejstarších dob - pokrmy, jídlo a jeho historie] Česká strava lidová [Obsah: obraz české lidové stravy od nejstarších dob - pokrmy, jídlo a jeho historie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/753684-ceska-strava-lidova-obsah-17599931081-1024x1024.jpg)
![Klasická italská kuchyně [kuchařka, recepty] Klasická italská kuchyně [kuchařka, recepty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/578531-klasicka-italska-kuchyne-15956004291-1024x1024.jpg)









![Zelinářství [pěstování zeleniny, pařeniště, hubení škůdců] Zelinářství [pěstování zeleniny, pařeniště, hubení škůdců]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/756601-zelinarstvi-pestovani-zel-17636228261-1024x1024.jpg)
