KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Úsporná kuchařka
Anuše Kejřová
Vydalo nakladatelství Paseka, Praha 1990. Původní měkká laminátová vazba s přebalem, 8°, 330 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Houby
Příhoda, Ant. - Ot. Zejbrlík
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1964. Vydání první, stran 192, 103 barevných příloh. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Moderní výživa
Petr Fořt
Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, vydání první, 179 stran.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Weck. "Vař do zásoby" (kuchařka)
A.Mathis
Vydav. J. Weck a spol. Öflingen, nedatováno. Pevná vazba, stran 132, rozměry: 16,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené a mírně vyšisované
499Kč
Bez daně: 499Kč
Vaříme pro zdravé srdce [kuchařka]
Eliška Matyášová (red.)
Reader´s Digest Praha 2011
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Česká kuchařka (recepty)
Vladimír Chaloupka
Pevná vazba, stran 256, příloh 40. Vydání první, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ryby v kuchyni (rybí kuchařka)
Milan Pohunek
Brožovaná, stran 266. Rozměry: 11,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jedlo lieči (kuchařka, recepty) - Jídlo léčí (text slovensky)
kolektiv autorů
Readers Digest Výběr, 2010. Pevná vazba, rozměry: 23 x 27 cm.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Regionální kuchařka z Čech, Moravy a Slezska
Vašák, Jaroslav
Kniha formátu A5, brožovaná, 208 stran, vyd. Libri, Praha 2014.    Recepty z gastronom..
Výborný stav, nová kniha.
152Kč
Bez daně: 152Kč
Indická kuchyně [kuchařka, recepty]
Vladimír Miltner
Vydal Merkur, Praha 1982. Vydání první, stran 229. Původní brož, měkká vazba, 14 x 19 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kouzelný tvarůžek aneb Kuchařka neobvyklé vůně [kuchařka, recepty, syrečky]
Luboš Švehelka
Původní vazba, rozměry: 12 x 17 cm, 128 stran. Druhé rozšířené vydání.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jedlo z našej záhradky [kuchařka, slovensky]
Reader´s Digest 2010
Stav velmi dobrý viz foto.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Nádherné mateřství
Jo Glanville-Blackburn
Nakl. Anag, 2008. Pevná vazba, 127 stran, rozměry: 22 x 26 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Nevšední večeře pro všední den [kuchařka]
Reader´s Digest 2009
Stav velmi dobrý viz foto.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Dietetika a jednoduchá kuchyně [kuchařka recepty]
Pavel Carton
Brožovaná s původní obálkou, stran 352, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka je nepatrně odřená a v dolní části u hřbetu lehce natržená. Nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Vaříme a pečeme v horkovzdušné troubě (Hrníčková kuchařka, recepty)
Jaroslava Pechová
Laguna (Proxima) 1998. Pevná vazba, stran 206. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav pěkný
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021