OSTATNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, třetí doplněné vydání, stran 100, rozměry: 11 x 13 cm.
Stav dobrý. Obálka je lehce ušpiněná, u sponek jsou stopy po rzi, podpis původního majitele. Stránky jsou lehce zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Portsmouth: Percy Naldrett 1927, brož., 96 s., 8° (14 x 22 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, na okrajích roztřepená.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 2004. Vydání první, stran 144. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakladatelství LABYRINT, Praha 2015. Vydání první, stran 210. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Agentura Fox, 2003.
Stav výborný.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Ansichten von Städten, Burgen und Schlössern, Trachtenbilder, historische Darstellungen, Urkunden, Porträts und Autographen. Wien: Buch- und Kunstantiquariat Gilhofer & Ranchsburg.
Desky zašpiněné a zaprášené, vpředu nahoře a dole na hřbetě natržené, uvnitř pěkná, nepoškozená, celkově dobrý stav. / Deckel angestaubt u. verschmutzt, Vorderdeckel oben leicht eingerissen, Rücken un
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stránkováno průběžně 36-60 rozměry: 23 x 27,5 cm
Velmi dobrý stav, obálka je z boků zažloutlá.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydal Rukopis, Praha 2016. Vydání první, stran 279. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Vojtěch Kubašta - Vánoční Betlém Orientální střední [prostorový rozkládací betlém, jesličky, Vánoce]
Praha: GAMON - Roman Kubašta.
Nové zboží.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Vesmír, Praha 1925. Stran 103. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně zašpiněna a po okrajích otřepena, stránky nerozřezány, vazba ve hřbetě rozlepena. Stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vystřihovací betlém.
Betlém nakreslil Vojtěch Kubašta v roce 1926, kdy mu bylo 12 let, inspiroval..
Nové zboží.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Brooklyn, New York: KTAV Publishing House, Inc. 1976.
Velmi dobrý stav. Nepoužité staré omalovánky. Okraje obálky lehce zahnědlé, uvnitř čisté, velmi pěkně zachovalé.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydal Columbus holdings, Praha 2014. Vydání první, stran 259. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Paris: Editions de l'Oeil du Sphinx 2005.
Velmi dobrý stav. Hřbet mírně vybledlý, vazba mezi stranami 200/201 lehce naprasklá, jinak bez poškození.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Vydalo nakladatelství ETC Publishing Praha a deník Blesk, 1998. Vydání první, stran 62. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha: 1994.
Nové zboží.
187Kč
Bez daně: 187Kč
Bez daně: 187Kč
Zobrazeny položky 1505 až 1520 z 1674 (105 stránek)
Zákazníci sk


![Volume Eight [1927; kouzla; kouzelnické triky, efekty; kouzelníci; kouzelnictví; magie; Collected Magic Series] Volume Eight [1927; kouzla; kouzelnické triky, efekty; kouzelníci; kouzelnictví; magie; Collected Magic Series]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/764963-volume-eight-1927-kouzla--17758223991-1024x1024.jpg)


![Základy jezerního muškaření [rybářství ,rybolov ] Základy jezerního muškaření [rybářství ,rybolov ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/533515-zaklady-jezerniho-muskare-15302732781-1024x1024.jpg)

![II. odborný seminář k problematice umělecké knižní vazby [knižní vazba, knihařství, knihvazačství] II. odborný seminář k problematice umělecké knižní vazby [knižní vazba, knihařství, knihvazačství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/575880-ii-odborny-seminar-k-prob-15908363581-1024x1024.jpg)



![La Gazette Fortéenne, Vol. IV, 2005 [paranormální jevy, parapsychologie, ufologie, časopis] La Gazette Fortéenne, Vol. IV, 2005 [paranormální jevy, parapsychologie, ufologie, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/748838-la-gazette-forteenne-vol--17539527281-1024x1024.jpg)

![Vojtěch Kubašta - Velký orientální betlém [vánoční betlém, prostorový rozkládací betlém, jesličky, Vánoce] Vojtěch Kubašta - Velký orientální betlém [vánoční betlém, prostorový rozkládací betlém, jesličky, Vánoce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/749111-vojtech-kubasta-velky-ori-17543079421-1024x1024.jpg)