OSTATNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Carpio v Třeboni 2010. Stran 167. Brožovaná. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný, podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Programm des Edgenössichen Polytechnikums (Eidgenössische Technische Hochschule Zürich) auf das Jahr 1866/1867. Zürich 1866.
Bývalý knihovní exemplář s razítky, inventárními čísly a signaturním štítkem na hřbetu, desky lehce odřené, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý, poslední strana stati o polární záři je na okraji n
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Vydal Albatros, Praha 2003. Vydání první, stran 143. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: Schafzüchter-Vereins für Böhmen, Druck von Gottlieb Haase Söhne, 1831.
Pěkný stav, desky vzhledem ke stáří trochu zašpiněné a zahnědlé, uvnitř pěkně zachovalá, čistá a světlá.
1 480Kč
Bez daně: 1 480Kč
Bez daně: 1 480Kč
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2010. Vydání první, stran 371. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal mírně natržený. Stav jinak pěkný.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
New Haven - London: Yale University Press 2007, brož., XIV+422 s., 4° (18 x 25,5 cm)
Zabaleno v původní folii; jako nová. / Original wrapping; as new.
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Portsmouth: Percy Naldrett 1925, brož., 93+[3] s., 8° (14 x 22 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, na okrajích roztřepená, pár stránek místy trochu ztmavlých, s ohnutým rohem.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Berlin: Julius Springer 1903. Mit 1486 Textfiguren und 97 lithographirten Tafeln. 4. neubearbeitete Auflage, unter Mitwirkung von J. Kirner.
Hrany desek jen nepatrně odřené, vlastnické razítko přes titulní strany všech tří dílů, občasné poznámky a podtrhávání tužkou (převážně v prvním svazku), některé stránky vzhledem ke stáří lehce skvrni
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Vlastním nákladem vydal Kabinet pro klasická studia, Filosofický ústav AV ČR v Praze 2008. Vydání první, stran 400. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Leitmeritz: Druck- und Verlagsanstalt Leitmeritz 1928, váz., 108+[44] s., 8° (19 x 23,5 cm)
Desky opotřebované a zašlé, uvnitř je kalendář ve vynikajícím stavu.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Vydalo nakladatelství Portál, Praha 2004. Vydání první, stran 118. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Düsseldorf – Paris – London – New York: C. G. Boerner 2002.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Masarykův ústav AV ČR, Praha 2006. Stran 299. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Papírový rozkládací betlém Vojtěcha Kubašty s motivem pražské Lorety, nové vydání.
..
Nové zboží.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Castelfranco Veneto: „Edizioni del Grifone“ a cura del Comitato Organizzatore e dellʾazienda soggiorno e turismo di Cortina .
Dobrý stav. Desky na okrajích odřené, ohmatané a na zadní straně nahoře lehce natržené, hřbet na okrajích natržený, uvnitř pěkně zachovalá.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Předkládá firma Bratři Čížkové nást., centrála v Praze II, Na Poříčí 9.
Desky trochu zašpiněné a na rozích lehce odřené, dolní část str. 369-370 odtržená, S. 233-234 natržená, 235-236 vytržená a chybí, titulní strana lehce uvolněná z vazby, jinak kniha uvnitř pěkná, celko
4 420Kč
Bez daně: 4 420Kč
Bez daně: 4 420Kč
Zobrazeny položky 1457 až 1472 z 1637 (103 stránek)
Zákazníci sk




![Russian in Use. An Interactive Approach to Advanced Communicative Competence [ruština; učebnice ruštiny; textbook] Russian in Use. An Interactive Approach to Advanced Communicative Competence [ruština; učebnice ruštiny; textbook]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/593246-russian-in-use-an-interac-16170927041-1024x1024.jpg)
![Volume Six [1925; kouzla; kouzelnické triky, efekty; kouzelníci; kouzelnictví; magie; Collected Magic Series] Volume Six [1925; kouzla; kouzelnické triky, efekty; kouzelníci; kouzelnictví; magie; Collected Magic Series]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/764961-volume-six-1925-kouzla-ko-17758218801-1024x1024.jpg)
![Pulchritudo et Sapientia. Ad honorem Pavel Spunar [sborník studií z oboru pomocné vědy historické - kodikologie, rukopisy, kultura středověku apod.]] Pulchritudo et Sapientia. Ad honorem Pavel Spunar [sborník studií z oboru pomocné vědy historické - kodikologie, rukopisy, kultura středověku apod.]]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/532764-pulchritudo-et-sapientia--15294433601-1024x1024.jpg)
![Leitmeritzer Allgemeine Schreib-, Haus- und Wirtschafts-Kalendar. 112. Jahrgang, 1929 [Litoměřice; litoměřický kalendář] Leitmeritzer Allgemeine Schreib-, Haus- und Wirtschafts-Kalendar. 112. Jahrgang, 1929 [Litoměřice; litoměřický kalendář]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/661128-leitmeritzer-allgemeine-s-16511400881-1024x1024.jpg)

![C. G. Boerner: French Prints [= Neue Lagerliste 118 (2002) / Stock Catalogue 118] [francouzské umění, grafika, prodejní katalog 2002] C. G. Boerner: French Prints [= Neue Lagerliste 118 (2002) / Stock Catalogue 118] [francouzské umění, grafika, prodejní katalog 2002]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/745678-c-g-boerner-french-prints-17500665161-1024x1024.jpg)
