OSTATNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Paris: Compagnie Fermiere de Vichy 1934.
Desky silně opotřebené (skvrnité, na rozích ohnuté, na hřbetu odřené a dole trochu natržené, předsádky zahnědlé, titulní strana a plánek Vichy skvrnité a zahnědlé, uvnitř čistá, světlá, pěkně zachoval
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydalo SPN - Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1983. Vydání první, stran 291. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Fortuna, Praha 2001. Vydání první, stran 216. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Jena: Carl Zeiss [1939], brožovaná, 31 s., 8° (15 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu opotřebená, s dvěma drobnými natrženími, na zadní straně je razítko brněnského obchodu s fotopotřebami.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Wien: Bey Rudolph Gräffer 1788, váz., XXX+167+[1] s., 8° (12,5 x 20 cm)
Velmi dobrý stav; kůže opotřebovaná, na zadní desce s četnými stopami po činnosti hmyzu/larev, horní ořízka trochu ztmavlá, na titulní straně je malé razítko, na přední předsádce signatura, na zadní p
7 450Kč
Bez daně: 7 450Kč
Bez daně: 7 450Kč
Prague: R. Kubašta (mezi lety 1990-1992).
Nové, nepoužívané zboží.
79Kč
Bez daně: 79Kč
Bez daně: 79Kč
Prague: Orbis [1932].
Hrany desek odřené, rohy trochu otřepené, uvnitř v pořádku, celkově vzhledem ke stáří dobrý stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Vydalo nakladatelství AOS Publishing, Ústí nad Labem 2015. Vydání první, stran 215. Původní pevná vazba.
Roh desek mírně naražený. Stav jinak pěkný.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Prague: R. Kubašta (mezi lety 1990-1992).
Nové, nepoužívané zboží.
79Kč
Bez daně: 79Kč
Bez daně: 79Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2007. Stran 255. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydala Euromedia Group - edice Universum, Praha 2020. Vydání první, stran 288. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Columbus holdings, Praha 2014. Vydání první, stran 259. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
V roce 2002 vydalo NLN - Nakladatelství Lidové noviny, Praha. Stran 408. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 21 cm
Stav pěkný.
1 199Kč
Bez daně: 1 199Kč
Bez daně: 1 199Kč
Vydala Česká televize v Edici ČT, 2018. Vydání první, stran 165. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Státní okresní archiv Semily, 1998. Edice: Z Českého ráje a Podkrkonoší, supplementum 4. Stran 256. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně zašpiněna. Stav jinak pěkný.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Vydala Moravská Bastei MOBA, Brno 2024. Rozměry: 15 x 21 cm, stran 631. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zobrazeny položky 1457 až 1472 z 1672 (105 stránek)
Zákazníci sk



![Achtung! Großaufnahme! Wie man sie mit der Kleinkamera macht [fotografování; příručka; fotoaparát; Carl Zeiss Jena] Achtung! Großaufnahme! Wie man sie mit der Kleinkamera macht [fotografování; příručka; fotoaparát; Carl Zeiss Jena]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/683651-achtung-grossaufnahme-wie-16928708181-1024x1024.jpg)
![La Tchécoslovaquie. Avec un introduction de Karel Čapek, presentation graphique Slavoboj Tusar [Československo, cestování, průvodce, turismus] La Tchécoslovaquie. Avec un introduction de Karel Čapek, presentation graphique Slavoboj Tusar [Československo, cestování, průvodce, turismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726954-la-tchecoslovaquie-avec-u-17283899821-1024x1024.jpg)







