OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
My First Chanukah Coloring Book [Chanuka, Hana a sedm synů , Svátek světel, Židé, židovské náboženství, dětské omalovánky]
Brooklyn, New York: KTAV Publishing House, Inc. 1960.
Velmi dobrý stav. Nepoužité staré omalovánky. Desky na okraji jen nepatrně zaprášené, uvnitř čisté, pěkně zachovalé.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Rifle. The Golden Rifle. Winterʾ 87  [džíny, jeansy, móda - denim, italská oděvní značka Rifle - katalog Zima 1987 - oděvy a doplňky, Tuzex]
Barberino di Mugello – Bologna: Super Rifle S.p.A. - Rifle Sales representative 1987.
Velmi dobrý stav. Hrana sešitu lehce odřená, vnitřní úhel nahoře lehce otlačený, uvnitř zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Nástroje a přístroje zvěrolékařské. Pomůcky pro chov a ošetřování hospodářského zvířectva Aesculap (ochranná známky). Výrobky firmy Akciová společnost pro jemnou mechaniku, dříve Jetter & Scheerer, Tuttlingen
Předkládá firma Bratři Čížkové nást., centrála v Praze II, Na Poříčí 9.
Desky trochu zašpiněné a na rozích lehce odřené, dolní část str. 369-370 odtržená, S. 233-234 natržená, 235-236 vytržená a chybí, titulní strana lehce uvolněná z vazby, jinak kniha uvnitř pěkná, celko
4 420Kč
Bez daně: 4 420Kč
In memoriam Josefa Čapka (Josef Čapek)
Složky jsou volně vložené do obálky, cca 20 stran, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyhoštění
Vladimir Vertlib
Vydalo nakladatelství Kalich, Praha 2007. Vydání první, stran 129. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Ríša a Míša / Riško a Miška (omalovánky)
Sešit, stran 16. Rozměry: 21,5 x 27,5 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Extraterrestres… Mystere et magie des enlevements [UFO, ufologie, mimozemšťané, únosy mimozemšťany]
Sider, Jean
Agnieres: Édition Le Temps Présent 2009.
Velmi dobrý stav. Horní roh zadních desek trochu ohnutý, jinak zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Počátky lucemburské (1308–1320)
Josef Šusta
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2002. Stran 328 + dodatky, 68 stran. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Pražský kalendář 1946. Kulturní ztráty Prahy 1939-1945 [Josef Sudek; Praha; architektura]
Wirth, Zdeněk - Sudek, Josef
Praha: Pražské nakladatelství Václava Poláčka 1945, brož., 112 s., 8° (14,5 x 21 cm)
Obálka a stránky zažloutlé, listy obálky s velmi drobnými natrženími; vynikající stav.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Škola zázraků
Gabrielle Bernstein
Vydání druhé, stran 248. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Extraterrestres … Viennent-ils de lʾanti-monde [Mimozemšťané - pocházejí z antisvěta?, parapsychologie, ufologie, zrcadlový svět]
Kircher, Fabrice – Becker, Dominique
= Collection Science Conscience. Agnieres: JMG éditions (Éditions Jean-Michel Grandsire) 2005.
Velmi pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Průvodce labyrintem evropských společenství
Daniel Guéguen
Vydalo nakladatelství Mladé léta, Bratislava 1993. Vydání první, stran 116. Původní brož,měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Svět architektury
Jiří Hrůza
Vydalo nakladatelství Aventinum, Praha 2000. Vydání první, stran 416. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Prožijte láskyplné vztahy - dosažení vyššího vědomí, zdraví a poznání sebe sama
Shakti Gawain, Gina Vucci
Vydalo nakladatelství Pragma, Praha 2015. Stran 171. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
 
Valentinská © 2021