OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha – Starý židovský hřbitov – prostorová pohlednice (Prague, Old Jewish Cemetery  / Prag - Alter Jüdischer Friedhof)
Kubašta, Vojtěch
Prague: R. Kubašta (mezi lety 1990-1992).
Nové, nepoužívané zboží.
79Kč
Bez daně: 79Kč
Síla věcnosti - Olga Havlová, střízlivý korektor potrhlých nápadů [manželka - prezident Václav Havel]
Anna Freimannová
Vydala Respekt Publishing, Praha 2008. Stran 165. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Muž (s otevřenými ústy), loutka - HOL
Hlava loutky
Velikost: výška 15 cm, hloubka 11, šířka 9,5 cm.
Velmi dobrý stav. Pěkně zachovalá malba na dřevě (na několika místech nepatrně odřená).
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Špioni v diplomacii
Miroslav Polreich
Vydalo nakladatelství Brána, Praha 2016. Vydání první, stran 408. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Loutka Antický hrdina
Tradiční česká dřevěná loutka
Hlava, ruce, nohy, trup: ručně malované dřevo. Vodící systém: drát a nitě. Velikost loutky: 46 cm.
Velmi dobrý stav.
8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Angličtina pro samouky (bez klíče)
Ludmila Kollmannová
Vydalo nakladatelství LEDA 1994. Vydání první. Stran 447. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. BEZ KLÍČE.
80Kč
Bez daně: 80Kč
M. Tullius Cicero's sämmtliche Briefe, übersetzt und erläutert von C. M. Wieland; 3. Band (Cicero's Briefe:6., 7., 8. Buch) [Dopisy M. T. Cicerona, 3. díl; korespondence, starověký Řím]
Cicero, Marcus Tullius – Wieland, Christoph Martin (ed.)
Wien u. Triest: Verlag der Geistinger'schen Buchhandlung 1813.
Bývalý knihovní exemplář se signaturním štítkem na hřbetu knihy, signaturami a razítky uvnitř, desky pouze lehce odřené, ořízka a některé stránky nepatrně zahnědlé, jinak zcela bez poškození a pěkně z
620Kč
Bez daně: 620Kč
Osud, svoboda a duše
Osho
Vydalo nakladatelství Beta-Dobrovský, Praha 2012. Vydání první, stran 167. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ukrajina v měřítku 1:1
Oleh Kryštopa
Vydalo nakladatelství Dokořán, Praha 2016. Vydání první, stran 226. Přeložila Marie Iljašenko. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Barbara Nathan-Neher 1926 - 2001. Peter Nathan 1925 - 2001 [kunsthistorici]
Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce + 1 fotogrfie, 8° (15 x 21 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pulchritudo et Sapientia. Ad honorem Pavel Spunar (sborník studií z oboru pomocné vědy historické - kodikologie, rukopisy, kultura středověku apod.])
Zuzana Silagiová, Hana Šedinová, Petr Kitzler
Vlastním nákladem vydal Kabinet pro klasická studia, Filosofický ústav AV ČR v Praze 2008. Vydání první, stran 401. Brožovaná, rozměry: 20 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Ľudovít Hološka - Obrazy (výstavní katalog, malířství, abstrakce; Záhorská galérie Senica, GVU Hodonín)
Výstavu uspořádali Záhorská galerie, Senica a Galerie výtvarného umění v Hodoníně, 1987. Stran 28. Původní brož.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Forst- und Jagd-Kalender für das Jahr 1873 [Lesnický a lovecký kalendář; lesnictví; lesy; myslivost; lovectví]
Schmidl, Ludwig (ed.)
Prag: Für den Buchhandel in Commission bei Carl Reichenecker vormals Carl Andre 1872, váz., VIII+220+[18]+[64] s., 12° (10 x 16,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky na dvou místech mírně naražené, ořízka a stránky zažloutlé, na dvou prázdných místech kalendáře jsou perem vepsány dobové poznámky, na jedné z prázdných stran pro poznámky je t
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Nico: Život a lži jedné legendy
Richard Witts
Nakl. Votobia, Olomouc a Maťa, Praha, 1994. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 397 stran.
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Paris [= Nelles Guides] [turistický průvodce, Paříž]
Nelles, Günther – Vestner, Heinz – Lefevre, Gabi (eds.)
München: Nelles Verlag 1992.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021