OSTATNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, stran 8 - včetně vyobrazení, rozměry: 23,5 x 31 cm.
Velmi dobrý stav. Časopis nese stopu po svislém přehnutí.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
[Aussig / Ústí nad Labem], gedruckt bei A. Haase, Prag.
Slušný stav. Desky mírně odřené, zadní strana desek dole trochu natržená, stránky trochu zašpiněné a skvrnité, strany 26b-30 a strany s barevnými ilustracemi 16b, 40b a 42b uvolněné z vazby, většina s
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Omega 2018.
Desky trochu zašpiněné, dolní roh zadních desek ohnutý, uvnitř zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2016. Vydání první, stran 238. Pevná vazba - tvrdé kartonové desky.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství BizBooks v Brně 2017. Vydání první, stran 221. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Amsterdam: Schriftleitung und Verwaltung 1930. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a zdobenou ořízkou, 210 stran, 4° (15,5 x 22,5 cm)
knihov. exemplář, desky a hrany desek lehce odřené, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Rozkládací brožura. Rozměry ve složeném stavu: 9,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, podpis Tomáš Bím.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Breslau: J. U. Kern's Verlag (Max Müller), s. a. [cca 1910]
Desky opotřebované a poněkud vybledlé, předsádky a stránky většinou jen mírně zažloutlé; dobrý stav.
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Vydalo nakladatelství Alpress, Frýdek-Místek, v edici Klokan, 2002. Vydání první, stran 309. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Stran 447. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. BEZ KLÍČE.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství G plus G, Praha 2006. Vydání první, stran 87. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Hlava, ruce, nohy, trup: ručně malované dřevo. Vodící systém: drát a nitě. Velikost loutky: 60 cm (s vodícím systémem 120 cm).
Velmi dobrý stav.
18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub v edici Universum, Praha 2010. Vydání první, stran 103. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1974. Vydání první, stran 296. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích otřepený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal vlastním nákladem Pavel Gross, 2013. Stran 346. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydavatel neuveden. Plátěná vazba, 44 stran, 4° (18 x 27 cm)
knihov. exemplář, desky jen lehce odřené, titulní list pomačkaný, listy zahnědlé, jinak v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Zobrazeny položky 1457 až 1472 z 1673 (105 stránek)
Zákazníci sk




![Die Internationale Gewerkschaftsbewegung; Zehnter Jahrgang 1930, Nr. 1-12 [odbory] Die Internationale Gewerkschaftsbewegung; Zehnter Jahrgang 1930, Nr. 1-12 [odbory]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/755174-die-internationale-gewerk-17621861531-1024x1024.jpg)







![Generalregister der Kommunistischen Internationale; I., II. und III. Jahrgang, Heft I-XXIII, 1919 - 1922 [rejstřík časopisu KI] Generalregister der Kommunistischen Internationale; I., II. und III. Jahrgang, Heft I-XXIII, 1919 - 1922 [rejstřík časopisu KI]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/756385-generalregister-der-kommu-17633881441-1024x1024.jpg)