OSTATNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 64
Stav velmi dobrý. Obálka je mírně odřená a v horní části s lehkou ztrátou, u sponek jsou stopy po rzi. Hřbet je v horní části natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Ahlden: Kunstauktionshaus Schloß Ahlden 2010
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Rozměry: 11,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Salzburg: Verlag von H. Dieter, [2. polovina 19. století].
Slušný stav. Obálka vzhledem ke stáří zahnědlá a zaprášená, vpředu na rozích ohnutý a nahoře natržená (viz foto), hřbet zesílen papírovou páskou, větší část zadní strany obálky odtržená, vazba částečn
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Nakl. J.Otto, Praha.
Stav velmi slušný, desky odřené, hřbet mírně natržený, vazba uvolněná
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Wien: Im Verlagsgewölbe des k. k. Schulbücher-Verschleisses bey St. Anna in der Johannes-Gasse 1820, váz., [2]+128+[2] s., 13 tabulí, 8° (12,5 x 20 cm)
Desky trochu opotřebované, kůže na hřbetu odřená, na titulním listu je několik číslic psaných perem, stránky čisté (či jen mírně zažloutlé); velmi dobrý stav.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2001. Vydání první, stran 376. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Hamburg: Junius Verlag GmbH 2000. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 180 stran, 8° (12 x 17 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Fragment, Praha 2011. Vydání první. Původní sešit.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Helsinki: Kunstannusosakeyhtiö Otava 1971, 5th edition.
Desky na hranách odřené, rohy desek, ořízka, okraje prvních asi 50 stran a posledních 40 stran se skvrnou od vody (stránky jsou také mírně zvlněné), jinak bez dalších poškození, celkově slušný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Gärten bei Rumburg / Schönlinde [Zahrady u Rumburka, Krásná Lípa]: Firma Heinrich Michel in eigenem Betriebe [1935].
Kalendář je kompletní, nepoužitý, nepopsaný. Titulní list kalendáře je přehnutý a na třech místech proděravělý, ostatní listy jsou zcela v pořádku, čisté, světlé. Vzhledem ke stáří velmi pěkný stav.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Vydalo nakladatelství Carpio v Třeboni 2005. Stran 167. Brožovaná. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Portsmouth: Percy Naldrett 1920, brož., 89+[7] s., 8° (14 x 21,5 cm)
Uspokojivý stav; obálka opotřebovaná, s natrženími a ztrátami, přední část obálky zcela oddělena, na několika stranách jsou české poznámky psané tužkou, na sponkách jsou stopy rzi, několik stránek čás
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Vydalo nakladatelství Jan Majcher - Cherm, Praha 2016. Edice Duch a tvar, svazek 8. Stran 549. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, třetí doplněné vydání, stran 100, rozměry: 11 x 13 cm.
Stav dobrý. Obálka je lehce ušpiněná, u sponek jsou stopy po rzi, podpis původního majitele. Stránky jsou lehce zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Portsmouth: Percy Naldrett 1927, brož., 96 s., 8° (14 x 22 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, na okrajích roztřepená.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Zobrazeny položky 1457 až 1472 z 1674 (105 stránek)
Zákazníci sk


![Kunst-Auktionshaus Schloss Ahlden, Auktion Nr. 143, 8./9. Mai 2010, Antiquitäten & Moderne Kunst [aukční katalog, starožitnosti, umělecké předměty, umění] Kunst-Auktionshaus Schloss Ahlden, Auktion Nr. 143, 8./9. Mai 2010, Antiquitäten & Moderne Kunst [aukční katalog, starožitnosti, umělecké předměty, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/758532-kunst-auktionshaus-schlos-17677893061-1024x1024.jpg)

![Salzburg – Erinnerung an das Glockenspiel [Salzburger Glockenspiel, Salcburská zvonkohra, Salcburk, hudba, hudebniny, noty - klavír, suvenýry, upomínkové předměty] Salzburg – Erinnerung an das Glockenspiel [Salzburger Glockenspiel, Salcburská zvonkohra, Salcburk, hudba, hudebniny, noty - klavír, suvenýry, upomínkové předměty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/760510-salzburg-erinnerung-an-da-17695906671-1024x1024.jpg)

![Feministische Theorien zur Einführung [feminismus] Feministische Theorien zur Einführung [feminismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/762990-feministische-theorien-zu-17734227511-1024x1024.jpg)

![Finnish for Foreigners [učebnice finštiny pro cizince, finština] Finnish for Foreigners [učebnice finštiny pro cizince, finština]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/739930-finnish-for-foreigners-uc-17428106591-1024x1024.jpg)

![Collected Magic [1920; kouzla; kouzelnické triky, efekty; kouzelníci; kouzelnictví; magie; Collected Magic Series] Collected Magic [1920; kouzla; kouzelnické triky, efekty; kouzelníci; kouzelnictví; magie; Collected Magic Series]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/764957-collected-magic-kouzla-ko-17758211141-1024x1024.jpg)


![Volume Eight [1927; kouzla; kouzelnické triky, efekty; kouzelníci; kouzelnictví; magie; Collected Magic Series] Volume Eight [1927; kouzla; kouzelnické triky, efekty; kouzelníci; kouzelnictví; magie; Collected Magic Series]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/764963-volume-eight-1927-kouzla--17758223991-1024x1024.jpg)