OSTATNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Papírový rozkládací betlém Vojtěcha Kubašty, nové vydání.
..
Nové zboží.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Wien: Theater und Brettl - K .k. Hoftheater-Druckerei der „Elbemühl“ 1913.
Velmi dobrý stav. Papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Vesmír, Praha 1925. Stran 103. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně zašpiněna a po okrajích otřepena, stránky nerozřezány, vazba ve hřbetě rozlepena. Stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Bideford: The Supreme Magic Company 1978. 3rd impression. Illustrated by Dennis Patten, introduction by Lewis Ganson.
Velmi dobrý stav. Přebal na hřbetu a okrajích vybledlý, rohy nepatrně odřené, zadní strana lehce zašpiněná, kniha je zcela v pořádku.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Vydal Columbus holdings, Praha 2014. Vydání první, stran 259. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Exley Publications Ltd 2001
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, cca 20 stran, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav. Podpis pův. majitele
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství ETC Publishing Praha a deník Blesk, 1998. Vydání první, stran 62. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Papírový rozkládací betlém Vojtěcha Kubašty.
Zkušební vzorek. Betlém nebyl v této podobě oficiáln..
Nepoužité zboží, nové, získáno z pozůstalosti autora.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Papírový betlém Vojtěcha Kubašty k vystřižení a sestavení.
Polokarton, 1 list, rozměry 47 x ..
Nové, nepoužité zboží.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Chicago: Contemporary Books, Inc. 1978.
Přebal opotřebovaný - odřený a na několika místech natržený a ohnutý, rohy desek otlačené, nesouvisející věnování na patitulu, uvnitř zcela v pořádku. Slušný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Gebrüder Reichenbach 1843. Pův. polokožená vazba s titulem na hřbetu a ozdobnou ořízkou, 192 stran se 3 tabulkami, 8° (13,5 x 20 cm), psáno frakturou )
Předsádka a titulní list zažloutlé, desky lehce odřené, s občasnými hnědými skvrnami, jinak v dobrém stavu
1 970Kč
Bez daně: 1 970Kč
Bez daně: 1 970Kč
Kaschau [Košice]: Gedruckt und im Verlage bei Carl Werfer 1825, váz., XII+144 s., 12° (10,5 x 16,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, se skvrnami a drobnými ztrátami, rohy desek naražené, na předsádce, titulní straně a pár dalších stranách jsou dobové poznámky psané perem, na několika stranách je zatr
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Papírový pohyblivý adventní kalendář, dva díly spojené nýtkem, s táhlem (gumová šňůrka, viz foto zad..
Nové, nepoužité zboží.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Poznaň, 1950.
Dobrý stav, desky mírně odřené a zašpiněné. Lehce zažloutlé stránky.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydalo nakladatelství Slovart, 2018. Vydání druhé, stran 351. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 1553 až 1568 z 1672 (105 stránek)
Zákazníci sk

![Opernfühhrer, Wiener Volksoper, Kaiser Jubilaeumsstadttheater. „Theater und Brettl“, illustrierte Zeitschrift für Theater und Kunst, Wien. Incl. Programm [Vídeňská národní opera, opereta, divadlo, Emmerich Kálmán, Alexander Girardi] Opernfühhrer, Wiener Volksoper, Kaiser Jubilaeumsstadttheater. „Theater und Brettl“, illustrierte Zeitschrift für Theater und Kunst, Wien. Incl. Programm [Vídeňská národní opera, opereta, divadlo, Emmerich Kálmán, Alexander Girardi]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/766106-opernfuhhrer-wiener-volks-17770240511-1024x1024.jpg)





![Pity the poor rich [milionáři v USA, americká privilegovaná společnost v 70. letech 20. století, ] Pity the poor rich [milionáři v USA, americká privilegovaná společnost v 70. letech 20. století, ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/749346-pity-the-poor-rich-milion-17549083851-1024x1024.jpg)
![Vollständige Anleitung zur zweckmäßigen Behandlung des Seidenbaues und des Haspelns der Seide [hedvábnictví] Vollständige Anleitung zur zweckmäßigen Behandlung des Seidenbaues und des Haspelns der Seide [hedvábnictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/704981-vollstandige-anleitung-zu-17024913611-1024x1024.jpg)
![Der feine Gesellschafter [Skvělý společník, 1825; slušné chování; společenské, deskové hry; gastronomie; servírování] Der feine Gesellschafter [Skvělý společník, 1825; slušné chování; společenské, deskové hry; gastronomie; servírování]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/749457-der-feine-gesellschafter--17550017631-1024x1024.jpg)
