OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ohnivé polibky. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie A. Genina, hrají T. Rossi, M. Simon)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kohout plaší smrt. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Vladimír Čech, hrají K. Höger, J. Tříska)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo v 60. letech, obsah..
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Světice a její blázen. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Hans Deppe, hrají F. Ulmer, L. Chludová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav, na titulní straně skvrna od barvy.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kalendář 1940. Havelka a Mész
Rozměry: 18 x 23 cm
Stav velmi dobrý
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Hydrogeologická ročenka 1968 (sborník, Hydrogeologické informace, Původní hydrogeologické práce)
Jaroslav Vrba (red.)
Praha-Žilina, 1969. Původní brož, lehce odřená, 188 stran, rozměr: A5. Velmi dobrý stav (viz obr.). ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Svatá lež. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie N. Malasomma, hrají P.Negri, H. Braun)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Základy inženýrského stavitelství I. a II. (2 svazky)
F. Císař a kol.
Poloplátěné vazby, díl II. má i obálku. Stran 699 a 745 - čb. fotografie a četné náčrtky v textu. Rozměry: 16 x 21 cm.
Velmi dobrý stav. Desky I dílu jsou svisle pžehnuté. Obálka II. dílu otřepenáa potrhaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Tajemné dobrodružství. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie J.v. Alten, hrají G. Fröhlich, C. Hornová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Evropský literární klub
Jindřich Štyrský
Sešit, stran 16, rozměry: 11 x 15 cm.
Výborný stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Paleta lásky. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Josef Mach, hrají P. Kostka, E. Cupák)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo v 70. letech, ..
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Identifikace a hodnocení starých skládek v prostoru Brno-východ
P.Hlavinková, W.Fischer
Regiograph Brno, 1999.
Dobrý stav, mírně zašpiněná obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Poutník (podpis J. B. Foerster)
J. B. Foerster (podpis)
Pevná vazba, rozměry: 18,5 x 23 cm, stran 415
Dobrý stav, hřbet je lehce odřený, zkosený a natržený. Přední desky se uvolňují od vazby, jinak je uvnitř stav pěkný. Podpis autora
199Kč
Bez daně: 199Kč
Velká metamorfóza
Charies Fourier
Mladá fronta, Praha, 1983.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Boj o Himalaje. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina.
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Šejkův syn. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie G. Fitzmauritze, hrají R. Valentino, V. Banky)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ledoví muži. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Vladimír Sís, hrají R. Hrušínský, L. Hermanová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo v 60. letech, obsah..
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021