OSTATNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní pevná vazba, 135 stran + kalendář + volné listy, rozměr 10 × 15 cm.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Academia, Praha 2004. Původní pevná vazba, 404 stran, 14,5 x 20,5 cm.
Pěkný stav, CD chybí.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav, trochu otrhané okraje.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Celopolátěná vazba, stran 1102, rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Stran 16 - pouze přeložené složky, rozměry: 10,5 x 16 cm.
Stav výborný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo v 70. letech, ..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Svaz čes. knihkupců a nakl., Praha 1999. Vydání 4.
Velmi dobrý stav (viz foto). Nepatrně zašpiněná obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Gallery, 2009.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sborník textů, Český Krumlov, 8. a 9. listopadu 2002. Votobia, Praha 2003. Původní brož, 8°, 316 str..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Dvojlist + vložený leták: Upozornění. I letos vydáváme vkusné polokožené desky na inulý ročník 1937. Rozměry: 15 x 23 cm.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo v 60. letech, obsah..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Melantrich, Praha 1946. Brožované, stran 633, rozměry: 18 x 25 cm
Stav velmi dobrý, obálky a hřbety jsou lehce odřené a otřepené. Autorské věnování s podpisem
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zákazníci sk




![Rukověť sběratelova [pro sběratele, sbírky sběratelství- knihy bibliofilie obrazy grafika mince známky keramika porcelán signatury značky malířů sochy hodiny nábytek loutky hračky textil kroje koberce zbraně zlato kovy sklo kameny dřevo hudební nástroje] Rukověť sběratelova [pro sběratele, sbírky sběratelství- knihy bibliofilie obrazy grafika mince známky keramika porcelán signatury značky malířů sochy hodiny nábytek loutky hračky textil kroje koberce zbraně zlato kovy sklo kameny dřevo hudební nástroje]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/661574-rukovet-sberatelova-16517408421-1024x1024.jpg)










